شیما پوریوسفی بالاگفشه

شیما پوریوسفی بالاگفشه

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

سرکار خانم شیما پوریوسفی بالاگفشه از 1400/12/25 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. شیما در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته پنجم دوره است.شیما پوریوسفی بالاگفشه را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
| توییتر | اینستاگرام | آپارات

شیما پوریوسفی بالاگفشه در یک نگاه
شیما پوریوسفی بالاگفشه دربارۀ خودش گفته:
دارای مدرک کارشناسی ارشد کامپیوتر هستم . در حین گذراندن دوره لیسانس در رشته مهندسی کامپیوتر دوره های فنی و حرفه ای مرتبط با رشته ام را گذراندم و در آن دوره ها با روش های برنامه نویسی و راه اندازی سایت آشنا شدم. بعد از گرفتن مدرک کارشناسی در فضای مدارس غیردولتی و آموزشگاه ها مشغول تجربه اندوزی شدم و تلاش کردم آموخته های خود را در آن ها به کار بگیرم . در حین کار دوره ارشد را هم با موفقیت گذراندم و با مشورت دوستان و استادم جناب آقای گیاه پرور تصمیم گرفتم به طور جدی وارد حوزه دیجیتال مارکتینگ شوم. تلاشم این است که آموخته های خود در این دوره را به صورت عملی استفاده کنم تا خدمتی برای بهبود شرایط کار در کشورم ارائه دهم.
شیما پوریوسفی بالاگفشه در مرکز آموزش و مشاوره کسب و کار فرانگر ، به عنوان مسئول سایت و شبکه های اجتماعی در حال فعالیت است. دربارۀ مرکز آموزش و مشاوره کسب و کار فرانگر شاید بد نباشد بدانید که:
مجموعه فرانگر در سال 1384 و با محوریت قراردادن چهار حوزه‌ی کاری آموزش، مشاوره، پژوهش و نشر مباحث بازاریابی و فروش کار خود را آغاز نموده است. این شرکت با بهره گیری از تجربیات استاد مجرب جناب آقای محمدرضا گیاه پرور که دارای سوابق ارزنده ای در مشاوره ی بنگاه های اقتصادی می باشد، تلاش خود را برای کمک به بهبود و رونق کسب و کارها نموده است.