شیما شریفی

شیما شریفی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

سرکار خانم شیما شریفی از 1399/01/09 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. شیما در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته شصت و یکم دوره است.شیما شریفی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت | توییتر | اینستاگرام | لینکداین | پینترست| ویرگول | فیس‌بوک | آپارات | کانال تلگرام

شیما شریفی در یک نگاه
  • من خیلی پرانرژی هستم
  • اشتباه کم نمی‌کنم ولی برای جبرانش تلاش می‌کنم
  • دائماً دنبال یادگیری هستم
  • برای کمک کردن به بقیه همیشه حاضرم
  • دنبال دغدغه هام هستم
  • هنوز نتونستم مسیر درست خودم را پیدا کنم
شیما شریفی دربارۀ خودش گفته:
چون اینجا همون‌جایی هستش که همیشه از ته دلم میخواستم که توش فعالیت کنم.

یکی از بهترین تجربیاتم از زمان دانشجویی راه‌اندازی یک تیم خدمات دیجیتال مارکتینگ به همراه بچه‌های دانشگاه بود که در اون زمان فرصت خوبی بود که تعدادی مشتری سنتی را با خدمات دیجیتال به فضای آنلاین آوردیم و تجربیات خیلی خوبی رو کنار هم بدست آوردیم. در این تیم جزو تیم راه‌اندازی کسب و کار و ایده پرداز و بازاریاب بودم، شاید عجیب باشه که همه این کارها رو یک نفر انجام بده ولی توی یه تیم 5 نفره هر کس باید چندین نقش رو باهم بپذیره.

با شروع کارم به عنوان کارآموز تیزلند تونستم در کنار تیم قوی تیزلند تجربه‌های زیادی از جمله دیجیتال مارکتینگ و CRO بدست بیارم و با مهارت‌های مختلف آشنا بشم و تجربه‌اشون کنم.

در ابتدای کارم در تیزلند تا به امروز موفق شدم به عنوان کپی‌رایتر در سایت کتابم‌کو فعالیت کنم و در راه‌اندازی و بررسی کمپین‌های تبلیغاتی مشارکت داشته باشم و با بودن در این تیم تجربیات بسیار با ارزشی را کسب کنم.

توی پروژه میم افتخار این رو داشتم که از ابتدای راه‌اندازی کسب و کار مشارکت داشته باشم و به عنوان ایده‌پرداز و مسئول اجرائی سایت تجربیات بسیار ارزشمندی در خصوص شکل دادن یک بیزینس تازه بدست بیارم، در این تیم بیشتر روی بهیینه ساختن فرآیندها و کمپین‌ها و آنالیز و تحلیل داده‌ها متمرکز بودم و عمده فعالیت‌هام رو نظارت روی فعالیت‌هایی که در این بیزینس صورت می‌گیرد است.


شیما شریفی دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
من پیش از شرکت در دوره خیلی نگران سطح مطالب بودم چون ایده ای در موردش نداشتم و فکر میکردم ممکنه نتونم اون طور که باید یادگیری داشته باشم و برام شرایط دشوار میشه ولی بعد که وارد دوره شدم و جلسات رو دیدم متوجه شدم که فرض شما بر این هست که امثال من هم در این دوره ثبت نام میکنن. مفاهیم خیلی کامل و از پایه آموزش داده شد و هر جا هم که لازم بود منابع کافی برای مطالعه معرفی شد. علاوه بر این به خاطر گروه پشتیبانی تونستم افرادی که تجربه خوبی دارن رو باهاشون ارتباط بگیرم و هرجا موردی بود کمک کنن.
اینکه تمرین ها هم بررسی میشه و ایراداتش گفته میشه تا اصلاح کنیم خیلی عالیه. من نگران بودم که ممکنه شما دانشجو رو رها کنین ولی مسیری که اومدیم نشون داد که شما کاملا حواستون هست و برای آموزش و یادگیری از روش های عالی استفاده میکنین
شیما شریفی در مرکز هدایت و پیشرفت تحصیلی میم ، به عنوان مدیر اجرایی در حال فعالیت است. دربارۀ مرکز هدایت و پیشرفت تحصیلی میم شاید بد نباشد بدانید که:
میم مثل مادر، میم مثل معلم، میم مثل مشاور، میم مثل مدیر، میم مثل محصل، میم... مثل مدرسهالان تو توی «مرکز هدایت و پیشرفت تحصیلی میم» هستی و ما چقدر خوشحالیم که می‌تونیم با ارائه محتوای خوب و با کیفیت آموزشی و مشاوره‌ای، یه دوست خوب مثل تو رو همراه خودمون داشته باشیم.ما دو بخش مهم توی میم داریم. یکی، بخش برنامه مطالعه هفتگیه. توی این بخش، به تفکیک پایه (و برای پایه دهم تا دوازدهم به تفکیک رشته) برنامه هفتگی مطالعاتی براتون قرار می‌دیم که بتونید با استفاده از اون، از زمان محدودتون بیشترین استفاده رو داشته باشید. برای پایه های اول تا سوم دبستان، این برنامه در واقع تکلیف‌های روزانه‌است. برای پایه‌های هفتم تا دوازدهم و کنکور، یه برنامه دقیق مطالعاتی براتون داریم که بتونید طبق اون، هدفمند و با بهره‌وری بالا درس بخونید تا بتونید یه سر و گردن از بقیه بالاتر باشید.یه بخش مهم دیگه سایت میم هم ویدئوهای مشاوره‌ایه. ما بیشتر از 37 هزار سوال که مادرها، پدرها، معلم‌ها، دانش‌آموزها و مشاورها پرسیده بودن رو بررسی کردیم و از بین اونها بیشتر از 1000 سوال پر تکرار رو بیرون کشیدیم و بهترین مشاورهای تحصیلی به اونها جواب دادن. حالا شما می‌تونید این ویدئوهای مشاوره‌ای رو که به تدریج روی سایت قرار می‌گیره رو ببینید. این سوال‌ها گاهی به ظاهر ساده میان ولی واقعیت اینه که جواب یه متخصص به اونها به شما کمک می‌کنه که چرخ رو از اول اختراع نکنین و به جای آزمون و خطا که ممکنه نتایج بدی به همراه داشته باشه، طبق نظر یه متخصص، مشکلاتی که باهاش روبرو می‌شید رو حل کنید. مشکلاتی مثل داشتن استرس شب امتحان، مشکلات مربوط به تمرکز، آمادگی برای آزمون‌های تستی و تشریحی، موضوعات مرتبط با کنکور، انتخاب رشته و ده‌ها موضوع دیگه که می‌تونید توی منوی ویدئوهای مشاوره‌ای اونها رو ببینیدشاید دوست داشته باشید بدونید ما کی هستیم؟ ما، دوازده نفر هستیم که میم رو اداره می‌کنیم و سعی می‌کنیم همراه شما در مسیر رشد و پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزای عزیزمون باشیم.