شیما جندقی

شیما جندقی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

سرکار خانم شیما جندقی از 1398/12/21 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. شیما در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته سی و چهارم دوره است.شیما جندقی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت

شیما جندقی در یک نگاه
  • ذهن بازیگوش و خلاقی دارم که ی وقت هایی دوسش دارم ی وقتهایی مزاحمه
  • صبورم
  • قلم خوبی دارم
  • اگه ی چیزی و بخوام بهش میرسم
  • از تجربیات جدید بشدت استقبال می کنم
  • گلیم خودم و از آب می کشم (مورد داشتیم با word لوگو طراحی کردم)
  • بزرگترین چالش شخصیم ماجراجوئی بیش از اندازه ی ذهنمه
شیما جندقی دربارۀ خودش گفته:
زندگی کاری و حرفه ای من از سال 87 شروع شد که وارد دانشگاه شدم و بعد شروع به کار کردم. سال 94 پروژه راه اندازی یک زیر واحد در یک مجموعه ورزشی بهم پیشنهاد شد و عضو یک گروه پنج نفره که صفر تا صد تاسیس او بخش(اعم از اخذ مجوز، ساخت کارگاهی و سایل و تجهیزات،بازاریابی و تبلیغات،تامین منابع انسانی و....) رو بر عهده داشت شدم. یک سال بعد پروژه تموم شد اما سودای کارآفرینی در من متولد شده بود. با الگو گرفتن از یک نمونه ی موفق کارآفرینی(به ظن من) و علاقه ی شخصی که به کار نشر کتاب داشتم به سمت این حوزه حرکت کردم. مهرماه 97،قبل از شروع به کار رسمی از یک مشاور کسب و کار مشورت گرفتم، بهشون گفتم:`من میخوام تبلیغات کارم روی برد خودم انجام بدم` ایشون بهم پیشنهاد کردن که جدی تر به تبلیغات و بازاریابی فکر کنم و اون رو به عنوان یک شغل برای آینده ی کسب و کار شخصیم در نظر بگیرم. سفر من به دنیای بازاریابی و تبلیغات از همین جا شروع شد هرچند قبلا هم تو موقعیت مختلف باهاش سر و کار داشته بودم اما تا قبل از اون هیچوقت گزینه ی من به عنوان یک شغل مستقل نبود. من با اشتباه شروع کردم،شکست خوردم و یادگرفتم و یادگرفتم. بزرگترین دست آوردم تا الان رسیدن به یک مدل فکریه که بهم میگه کی کجا و چطور چه کارهایی رو باید انجام بدم و بالعکس.
شیما جندقی دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
تو این مسیری که تا اینجا طی کردم بزرگترین عطف رو دوره ی آقای طالبی برام ایجاد کرد. عطف که میگم یعنی نقطه ای که اینطرفش با اون طرف زمین تا آسمون توفیق داشته باشه.
تو این دوره من چطوری فکر کردن ، از چه زاویه ای به مسائل نگاه کردن ، اول تحلیل کردن و بعد ابزارتحلیل رو یادگرفتم.
یک مدل یادگیری تجربه گرا که جذاب و شیرین بود و امیدوارم بعد از اتمام این دوره بازم بتونم باهاش چیزای جدید یاد بگیرم.

شیما جندقی در بیمه مارکت ، به عنوان بنیانگذار در حال فعالیت است. دربارۀ بیمه مارکت شاید بد نباشد بدانید که:
مشاوره و خرید آنلاین بیمه نامه درمانی (تکمیلی درمان و مسئولیت پزشکان-پیراپزشکان )
تا اینجا در دوره، شیما جندقی مجموعاً 3 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که شیما جندقی تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام وقت بخیر برای کسب حداکثر ورودی از گوگل باید توزیع یکنواخت در لینک سازی داخلی داشته باشیم یا اینکه اگر می‌خواهیم یک صفحه در نتایج جستجوی گوگل رتبه ۱ بگیرد به آن صفحه لینک داخلی بیشتری بدهیم؟
اگر بخواهیم در یک عبارت کلیدی رتبه ی یک سرچ در گوگل را بدست بیاریم؛ چند مقاله در ارتباط با آن موضوع باید منتشر کنیم؟
سلام وقتتون بخیر اگر که امکانش هست درخصوص متد و تکنیک های تهیه ی دیتابیس رفرنس معرفی کنید.