شهلا احمدي پور

شهلا احمدي پور

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای شهلا احمدي پور از 1401/04/07 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. شهلا در حال حاضر در کسب و کاری در حوزۀ آفلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته یازدهم دوره است.شهلا احمدي پور را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
| توییتر | لینکداین

شهلا احمدي پور در یک نگاه
  • از یادگرفتن زمینه های جدید لذت میبرم.
  • برونگرا و بسیار فعال
  • عاشق ورزش و طبیعت
  • از چالش های جدید لذت میبرم و خودمو هراز گاهی به چالش میکشم
شهلا احمدي پور دربارۀ خودش گفته:
من شهلا احمدی پور یک دختر مستقل و قوی ایرانی هستم که دوست دارم هرروز نسبت به روز قبل پربارتر شده باشم و رشد بیشتری کرده باشم. حالا این رشد میتونه جنبه های متفاوتی داشته باشه که برای من مهمترینش رشد شخصیتی و انسانیت هستش.
شهلا احمدي پور دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
من در حوزه دیجیتال مارکتینگ هیچ سابقه ای نداشتم و به توصیه یکی از دوستانم در این دوره شرکت کردم. اوایل برام خیلی سخت بود ولی الان دارم لذت میبرم از حجم بسیار وسیع اطلاعات جدیدی که در حال یادگیری هستم. از تدریس شیوا و جذاب جناب طالبی هم که هر چی بگم کم گفتم. بسیار شیوا و صریح و به زبان ساده...
تا اینجا در دوره، شهلا احمدي پور مجموعاً 3 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که شهلا احمدي پور تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام و عرض خسته نباشید. در سایت mydmc زمانی که وقفه بین نگاه کردن ویدئو اتفاق بیفتد به مرحله login میریم. آیا این مربوط به سشن هست که ۱.۵ ساعت ست شده؟ و با اینکه remember password زده شده باز سایت اطلاعات می‌خواهد دلیل این چی هستش؟
سلام و عرض خسته نباشید جناب طالبی در جواب یکی از دوستان فرمودین که جلسات ۱۸ تا ۲۴ قرار هست که تغییر کند و آموزش گوگل الانیتیکس GA4 در برنامه مطالعاتی قرار داده خواهد شد. آیا این تغییرات اعمال شده؟
سلام الان که مرداد 1401 هستش میخواستم بدونم قوانین پرداخت یارها و ای نماد تفاوتی نسبت به قبل داشته؟