سید مرتضی قائم مقامی

سید مرتضی قائم مقامی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای سید مرتضی قائم مقامی از 1399/04/24 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. سید مرتضی در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفده هجدهم دوره است.سید مرتضی قائم مقامی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت | توییتر | اینستاگرام

سید مرتضی قائم مقامی در یک نگاه
  • علاقمند به یادگرفتن چیزهای جدید
  • توجه کردن به جزئیات کارها و روندها
  • خیلی سوال تو ذهنم دارم که به دنبال جواب شون هستم
  • علاقمند به تست کردن راه ها و روش های جدید
  • علاقمند به چرایی رفتارها
  • علاقمند به رویدادهای تاریخی
  • به احتمال زیاد وسواس در انجام کارها
سید مرتضی قائم مقامی دربارۀ خودش گفته:
یک علاقمند به بازاریابی، تکنولوژی، تاریخ و یک کمی هم روان شناسی
سید مرتضی قائم مقامی در زیروبوک ، به عنوان مدیر در حال فعالیت است. دربارۀ زیروبوک شاید بد نباشد بدانید که:
ترجمه و فروش کتاب های تخصصی برنامه نویسی
تا اینجا در دوره، سید مرتضی قائم مقامی مجموعاً 3 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که سید مرتضی قائم مقامی تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام وقت شما بخیر آقای طالبی، من درگوگل آنالیتیکس چند تا Goal ست کرده بودم، وقتی goal خرید بر اساس location شهرها دیدم تعجب کردم به خاطر اینکه نشون میداد که 20 درصد خریدارها از استان مرکزی بودند و فقط 7 درصد خریدارها از تهران هستند. از قبل میدونستم تقریبا بین 40 تا 50 درصد خریدارها از تهران هستند و به خاطر اینکه دوباره مطمئن بشم، لیست خریدارها و شهرهاشون بررسی کردم، از تهران 45 درصد مشتری داشتم و از استان مرکزی فقط 2 درصد خرید داشتم. سوالی که داشتم این هست که گوگل آنالیتیکس location افراد اشتباه تشخیص داده است؟
در سایت ملی پیامک برای در مورد ارسال بر اساس دکل BTS این راهنما نوشته: از آنجایی که اطلاعات خطوط بین ساعت 12 شب تا 2 نیمه شب آپدیت می شود بنابراین قریب به اتفاق خطوط مربوط به ساکنین منطقه می باشد. من فکر کنم این توضیح درست نیست و این شماره ها در همان زمانی که هر نفر در نزدیکی هر BTS قرار می گیرد، آپدیت می شوند، امکانش هست آقای طالبی شما توضیحی در مورد این روش بدهید
شما در مورد اجازه گرفتن از مشتری در زمان ارسال پیامک تاکید زیادی کردید و الان یک سوال برای من پیش آمده که ارسال پیامک انبوه که در پنل های پیامک بر اساس گروه شغلی ارائه می شود، به طور مثال به 5,000 نفر پیامک بزنیم و فقط یک نفر بخواهد از نظر قانونی پیگیر این موضوع بشه که چرا به اون فرد پیامک زده شده است، آیا اون فرد میتونه از ما شکایت کنه؟ البته فکر کنم پیامک های انبوه فقط به سیم کارت های افرادی ارسال خواهد شد که پیامک تبلیغاتی روی سیم کارت شون غیرفعال نکرده اند، پس ارسال پیامک به این افراد از نظر قانونی مشکلی برای ما به وجود نمی آورد؟