سید حسین موسوی

سید حسین موسوی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای سید حسین موسوی از 1398/12/22 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. سید حسین در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته یازدهم دوره است.سید حسین موسوی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت

سید حسین موسوی در یک نگاه
سید حسین موسوی دربارۀ خودش گفته:
یادگیری و توسعه فردی اولویت اول من است. هر روز تلاش می‌کنم تا از دانسته‌هایم برای بهبود دنیای اطرافم استفاده کنم. عاشق فعالیت‌های استارتاپی (راه‌اندازی استارتاپ، رویدادها و فضاهای استارتاپی و تعامل با جامعه استارتاپی) و فعالیت اجتماعی هستم.


سید حسین موسوی در مزرعه کارآفرینی - بازار کشاورزی آنلاین ، به عنوان مدیرعامل در حال فعالیت است. دربارۀ مزرعه کارآفرینی - بازار کشاورزی آنلاین شاید بد نباشد بدانید که:
مزرعه کارآفرینی؛ یک مارکت پلیس کشاورزی برای فعالیت شبکه ای از تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان متعهد ملزومات تولید و کارآفرینی در کشاورزی است.
سرمایه‌گذاران و کشاورزان گرامی میتوانند در مزرعه کارآفرینی، محصولات مورد نیاز خود برای شروع یا رونق فعالیت را مشاهده، مقایسه و خرید نمایند.
تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان ملزومات تولید در کشاورزی نیز می‌توانند عضو سایت مزرعه کارآفرینی شده و محصولات خود را به فروش برسانند.
همچنین خدمات‌دهندگان بخش کشاورزی می‌توانند به معرفی خود در بخش ” شبکه خدمات‌دهندگان کشاورزی” در سایت مزرعه کارآفرینی بپردازند.