سیدمهدی محمدی

سیدمهدی محمدی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای سیدمهدی محمدی از 1398/12/27 در دورۀ آنلاین بازاریابی دیجیتال شرکت کرده‌است. سیدمهدی در حاضر، دانشجو است و جایی مشغول کار نیست. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته سی و پنجم دوره است.سیدمهدی محمدی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:


سیدمهدی محمدی در یک نگاه
  • دیجیتال باز
  • کارآفرینی (نه دیگه اونقدر )
  • امورخیریه
  • مسجد
سیدمهدی محمدی دربارۀ خودش گفته:
بنده سید مهدی محمدی هستم، تقریبا چهل سالمه و طلبه هستم
نهادهای مختلفی دارم همکاری میکنم از شورای حل اختلاف گرفته تا کمیته امداد و اداره اوقاف و مرکز امور مساجد مشهد

توی همه اینجاها تمام تلاشم اینه که سمت مردم باشم
سیدمهدی محمدی در کمیته امداد - مرکز رسیدگی به امور مساجد ، به عنوان همه کاره در حال فعالیت است. دربارۀ کمیته امداد - مرکز رسیدگی به امور مساجد شاید بد نباشد بدانید که:

مدیر مرکز نیکوکاری و کارآفرینی امیرالمومنین علیه السلام
نماینده مرکز رسیدگی به امورمساجد در منطقه شهید مفتح مشهد

تا اینجا در دوره، سیدمهدی محمدی مجموعاً 2 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که سیدمهدی محمدی تا اینجای دوره پرسیده است:
با سلام جناب طالبی من بعد از کلی مشورت، یک اسم برند به زبان انگلیسی انتخاب کردم که در حوزه کاری من معنی خوبی هم داره اما متاسفانه قبلا دامنه com. اون برای فروش گرفته شده (در یکی از سایت های فروش دامنه گذاشته شده) و نتونستم با فروشنده دامنه هم ارتباطی بگیرم ولی شبکه های اجتماعی اون باز هست بنظر شما دامنه co. رو بگیرم و سایتم رو بالا بیارم؟
سلام فایل پاورپوینت این جلسه موجوده؟