سیدمهدی محمدی

سیدمهدی محمدی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای سیدمهدی محمدی از 1398/12/27 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. سیدمهدی در حال حاضر در کسب و کاری در حوزۀ آفلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته سی و ششم دوره است.سیدمهدی محمدی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:


سیدمهدی محمدی در یک نگاه
  • دیجیتال باز
  • کارآفرینی (نه دیگه اونقدر )
  • امورخیریه
  • مسجد
سیدمهدی محمدی دربارۀ خودش گفته:
بنده سید مهدی محمدی هستم، تقریبا چهل سالمه و طلبه هستم
مدتهاست که فعالیتم را در روستا و درباره روستا متمرکز کردم
در کنار کارهای خیریه و جهادی که با دوستانم در روستاها انجام میدیم سعی می کنیم تولید و اشتغال شون هم رونق بگیره

در همه جای زندگیم تمام تلاشم اینه که سمت مردم باشم
سیدمهدی محمدی دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
همین که گفته بشه دوره آقای طالبی کافیه بنظرم
سیدمهدی محمدی در مرکز نیکوکاری، توانمندسازی و کارآفرینی روستایی امیرالمومنین علیه السلام ، به عنوان مدیر مرکز و راهبر شغلی روستاییان در حال فعالیت است. دربارۀ مرکز نیکوکاری، توانمندسازی و کارآفرینی روستایی امیرالمومنین علیه السلام شاید بد نباشد بدانید که:
ما یک مرکز نیکوکاری کمیته امداد هستیم که فعالیتمان در روستاهای اطراف مشهد مقدس و متمرکز بر اشتغال و تولید و کارآفرینی در روستاها می باشد

سخته ولی شدنیه
تا اینجا در دوره، سیدمهدی محمدی مجموعاً 2 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که سیدمهدی محمدی تا اینجای دوره پرسیده است:
با سلام جناب طالبی من بعد از کلی مشورت، یک اسم برند به زبان انگلیسی انتخاب کردم که در حوزه کاری من معنی خوبی هم داره اما متاسفانه قبلا دامنه com. اون برای فروش گرفته شده (در یکی از سایت های فروش دامنه گذاشته شده) و نتونستم با فروشنده دامنه هم ارتباطی بگیرم ولی شبکه های اجتماعی اون باز هست بنظر شما دامنه co. رو بگیرم و سایتم رو بالا بیارم؟
سلام فایل پاورپوینت این جلسه موجوده؟