سیداحمد حسینی

سیداحمد حسینی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای سیداحمد حسینی از 1399/12/19 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. سیداحمد در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته ششم دوره است.


سیداحمد حسینی در یک نگاه
  • کمک می‌کنیم بهتر ببینید و بهتر دیده شوید.
سیداحمد حسینی دربارۀ خودش گفته:
برنامه نویس، طراح و توسعه دهنده سخت افزار و نرم افزار هستم که با سابقه فعالیت در تک تک قسمت های دیجیتال مارکتینگ، حال با نگاهی مدیریتی در این حوزه مشغول مطالعه و بررسی هستم.
سیداحمد حسینی دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
به نظرم جناب طالبی شخصی است که در حوزه مارکتینگ و بازاریابی، به خوبی شناخت و دید پیدا کردند و این دوره تا اینجای کار جلسه‌ای بدون نکته برای شناخت بهتر و یادگیری، نداشته است.
تا اینجا در دوره، سیداحمد حسینی مجموعاً 1 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که سیداحمد حسینی تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام و عرض ادب، سال 1400 مبارکتون باشه. در حوزه استراتژی بازاریابی 6 کتاب معرفی کردید. قبل از این مورد هم کتاب‌های حوزه مدیریت بازاریابی رو معرفی کردید که تهیه کردم و مشغول مطالعه هستم. واقعا زمان میبره مطالعه‌ی این همه اطلاعات من یک فعالیتی رو قصد دارم آغاز کنم و نیاز دارم یکم سریع‌تر به مباحث ورود پیدا کنم. درخواست دارم حداقل یکی از این کتاب‌ها که بیشتر میتونه برای شروع به من کمک کند را معرفی کنید. درخواست دیگری هم داشتم که بی‌زحمت این 26 فایل صوتی که فرمودید را راحت‌تر مشخص کنید تا گوش بدیم. حجم فایل‌هایی که امروز میبینم در کانال بسیار زیاد و کمی آشفته است، البته از صحبت شما یک سالی گذشته و طبیعتا حجم صحبت ها در کانال بیشتر شده... در هر صورت ممنون میشم در سرعت انتقال مباحث کمکم کنید. با تشکر