سوگل بصیرت

سوگل بصیرت

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

سرکار خانم سوگل بصیرت از 1399/12/07 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. سوگل در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته اول دوره است.سوگل بصیرت را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت

سوگل بصیرت در یک نگاه
  • کلام و زبان بدن من به گفته دیگران بسیار شیوا و تاثیرگذار است.
  • تحلیل و آنالیز هر سیستمی ساده ترین کار ممکن برای من میباشد.
  • به منظور تاثیرگذاری با تمام وجودم به دور از در نظر گرفتن مادیات در بیزینس ها مشارکت میکنم.
  • ورزش و دوستی با طبیعت از علائق من بوده و هرگز نمیتوانم روزمرگی را برای زندگیم حتی تصور کنم.
  • اعتقاد به ماندن و ساختن داشتم و دارم؛ امید که در این مسیر توانش را هم از آفریدگار هدیه گیرم.
  • قابلیت تشکیل یک اکو سیستم را دارم.
  • مدیریت کردن تیم ها به خصوص در پروژه ای اجرایی حتی در کوتاه ترین زمان ممکن برای من بسیار دلنشین است.
سوگل بصیرت دربارۀ خودش گفته:
من سوگل بصیرت دانشجوی مقطع دکتری در رشته مهندسی صنایع میباشم. حدود 6 سال سابقه فعالیت در یک ارگان دولتی را داشتم که همین امر به کسب مهارت و تجربه کاری من کمک بسزایی کرد؛ تا اینکه به دلیل اعتقاداتم بر اثرگذاری و خلق محصول تصمیم گرفتم انرژِی و پتانسیلم را در مسیر بیزینس خانوادگی خود با قدمتی بیش از 67 سال گذاشته و مسیر جدیدی را در یک کسب و کار سنتی اجرا و پیاده سازی کنم. هنوز در مسیر رسیدن به هدف اصلیم فاصله زیادی دارم ولی تلاش هر لحظه من خلق و اثرگذاری در راستای اهداف کارآفرینی در این بستر کسب و کار خانوادگی میباشد. تا بتوانم زحمات پدربزرگ و پدرم را به نمایش همگان درآورم.
سوگل بصیرت دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
برای ثبت نام این دوره برخلاف عادت همیشگی ام در عرض چند دقیقه تصمیم به واریز مبلغ گرفتم و حقیقتا تا یک روز پشیمان بودم از انجام این تصمیم عجولانه ولی بعد از اینکه با چندین نفر مشورت کردم و هفته اول در وبینار شرکت کردم نگرشم نسبت به این دوره کاملا تغییر کرد و مطمئن شدم که انتخابم بسیار درست بوده است.
سوگل بصیرت در تولیدی روپوش پزشکی بصیرت ، به عنوان مدیر اجرایی در حال فعالیت است. دربارۀ تولیدی روپوش پزشکی بصیرت شاید بد نباشد بدانید که:
كارگاه توليدی بصيرت در سال 1332 در خيابان انقلاب تاسيس شد و در سال 1357 فعاليت خود را در زمينه توليد روپوشهای پزشكی و مانتوهای اداري گسترش داد.این تولیدی دارای شبکه‌ای از مشتریان متعدد اعم از پزشکان، بیمارستان‌ها،‌ پرستاران،‌ صاحبان کارگاه‌های تولیدی است که با تضمین کیفیت کالای خود توانسته وفاداری این مشتریان را جلب کند.سه اصل اولیه و مهم در تولیدی روپوش پزشکی بصیرت که از روز نخست به آن پایبند بوده شامل
ارسال سريع، ضمانت بهترين قيمت و تضمين بهترين كيفيت بوده که همیشه خود را به آن پایبند می‌داند.چشم انداز ما در آينده تبديل شدن به رقيبي خلاق جهت رقابت با برندهاي حاضر در منطقه است. ما به خود مي باليم كه مشتريان، روپوش هاي پزشكي بصيرت را به عنوان برندي نام آشنا با كالاي با كيفيت و قيمت مناسب مي شناسند.اهداف عمده تولیدی روپوش پزشکی بصیرت بالا بردن کیفیت، افزایش رضایت مشتریان و ارائه محصولات با قیمت مناسب است که این مهم را با تاکیه بر گسترش محصولات و همچنین جذب مشتریان بیشتر از طریق فروشگاه خرید آنلاین، تبلیغات و تمرکز روی صدای مشتری VOC در اقصی نقاط کشور محقق شده است.