سما پورمقدم

سما پورمقدم

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

سرکار خانم سما پورمقدم از 1399/08/06 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. سما در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته چهل و سوم دوره است.سما پورمقدم را می‌توانید اینجا پیدا کنید:


سما پورمقدم در یک نگاه
  • برای اینکه آدم هدفمندی باشم در تلاشم
  • عاشق دایناسور و ماجراجویی ام
  • دوست دارم بنگاه خیریه داشته باشم
  • تلاش میکنم برای جامعه آدم مفیدتری باشم
  • یه مقدار بیش از حد عصبانی ام
  • مهارت خوبی در پیدا کردن راه حل ها برای مسائل دارم
  • علاقمند به یادگیری و کتاب هستم
سما پورمقدم دربارۀ خودش گفته:
من سما هستم و 27 سالمه. حدودا 1 سال و نیم که به حوزه دیجیتال و بازاریابی آنلاین علاقمند شدم و در حال حاضر مدیر محتوا و دیجیتال مارکتینگ یکی از فروشگاه های اینترنتی پرقدرت گیلان هستم.
سما پورمقدم دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
این دوره به شدت بهم کمک کرد تا اطلاعاتم رو بالا ببرم و همنیطور باعث افزایش درآمدم شده
سما پورمقدم در فروشگاه اینترنتی ایواز پلاس ، به عنوان مدیر داخلی در حال فعالیت است. دربارۀ فروشگاه اینترنتی ایواز پلاس شاید بد نباشد بدانید که:
مجموعه ایواز بزرگترین فروشگاه اینترنتی استان گیلان در حوزه پوشاک زنانه است و حدود 5 سال است که از عمر آن میگذرد. این مجموعه متشکل از 50 پرسنل جوان است و بنده به عنوان مدیر داخلی و دیجیتال مارکتینگ در آن فعالیت دارم
تا اینجا در دوره، سما پورمقدم مجموعاً 2 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که سما پورمقدم تا اینجای دوره پرسیده است:
وقتی به عنوان یه دیجیتال مارکتر میخوایم گزارش بدیم از آنالیتیکس به صاحب مجموعه باید این گزارش شامل چه چیزایی باشه و به چه صورت ارائه بشه؟
وقتی utm رو تنظیم میکنم رو کانال تلگرام تو قسمت آنالیتیکس به من نشون نمیده اون لینک رو. با توجه به اینکه همه مراحل رو درست انجام میدم