سارا رادان

سارا رادان

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

سرکار خانم سارا رادان از 1399/12/26 در دورۀ آنلاین بازاریابی دیجیتال شرکت کرده‌است. سارا در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته یازدهم دوره است.سارا رادان را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت | اینستاگرام| ویرگول

سارا رادان در یک نگاه
  • می‌تونم یه مسئله رو از جهات مختلف بررسی کنم. حتی جهت‌های شناخته نشده
  • اکثر اوقات خوب تونستم مخاطبم رو درک کنم
  • ذهن کنجکاوی دارم
سارا رادان دربارۀ خودش گفته:
ذهنم مدام در حال تحلیله. همیشه دنبال راه‌های دیگه هستم
سارا رادان دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
نمی‌تونم بیخیالش بشم :)
سارا رادان در بازرگانی دیمکو deinmco ، به عنوان دیجیتال مارکتر در حال فعالیت است. دربارۀ بازرگانی دیمکو deinmco شاید بد نباشد بدانید که:
این شرکت در زمینه تامین ملزومات صنعتی برای کارخانه‌های جنوب کشور فعالیت می‌کند. هدفش ارائه محصولاتی‌ست که مشکلات صنایع را در مراحل تولید حل کند.
تا اینجا در دوره، سارا رادان مجموعاً 1 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که سارا رادان تا اینجای دوره پرسیده است:
وقت بخیر آقای طالبی. سایت ما دامنه ir هستش و قراره روی دامنه .com سایت انگلیسی رو بالا بیاریم برای کشور عراق و قطر بازاریابی انجام بدیم. خرید هاست خارجی رو توصیه می‌کنید؟ اگر آره لطفا بگید کدوم کشور رو انتخاب کنیم بهتره