ساحل میرعبدالی

ساحل میرعبدالی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

سرکار خانم ساحل میرعبدالی از 1399/03/04 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. ساحل در حال حاضر در کسب و کاری در حوزۀ آفلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته دوازدهم دوره است.ساحل میرعبدالی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:


ساحل میرعبدالی در یک نگاه

ساحل میرعبدالی دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
من عادل طالبی رو از چند سال قبل در یکی از کارگاه های کرمانشاه ملاقات کردم. برای من حضور توی اون کارگاه فوق العاد جالب و جذاب وبد. بعد از اون به یکی از طر فدارهای ایشون تبدیل شدم. زمانی هم که دوره انلاین بازاریابی دیجیتال راه اندازی شد توی دوره شرکت کردم. دوره بی نظیره.تدریس ساده و قابل فهم عادل طالبی . پشتیبانی دوره و همچنین هزاران نکته مثبت این دوره به بهترین دوره حداقل از نظر من تبدیل کرده..
ساحل میرعبدالی در فناور گستر نیان ، به عنوان مدیر عامل در حال فعالیت است. دربارۀ فناور گستر نیان شاید بد نباشد بدانید که:

تا اینجا در دوره، ساحل میرعبدالی مجموعاً 1 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که ساحل میرعبدالی تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام وقت بخیر. در انالیتیک امکان اینکه ما یبتونیم مسیر ورودی یک فرد خاص و قسمتهایی از سایت روکه مشاهده میکنه متوجه بشیم وجود داره؟؟