زینت سرخه اصفهانی

زینت سرخه اصفهانی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

سرکار خانم زینت سرخه اصفهانی از 1398/12/27 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. زینت در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته شصت و چهارم دوره است.زینت سرخه اصفهانی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
| اینستاگرام | لینکداین

زینت سرخه اصفهانی در یک نگاه
  • در مسیر پروانه شدن هستم
  • عاشق یادگیری، سعی می‌کنم یک روز بدون یاد گرفتن یک نکته جدید تموم نشه
  • با یادگرفتن زبان‌های دیگه، دنیاهای جدید رو به روی خودم باز می‌کنم
  • خلاقم و قوه تخیل و تصویرسازی خوبی دارم
  • مسئولیت‌پذیرم و تلاش می‌کنم کارها رو به بهترین شکلی که می‌تونم، انجام بدم
  • در تلاشم فضای کاری شاد و پرنشاطی با همکارهام بسازم که همگی از کار لذت ببریم
  • برای من نمی‌تونم وجود نداره، سعی می‌کنم راهی برای رسیدن به اهدافم بسازم
زینت سرخه اصفهانی دربارۀ خودش گفته:
من مترجمی زبان‌انگلیسی و زبان و ادبیات ژاپنی خوندم و در عین‌حال سعی کردم با گذروندن دوره‌های مختلف مهارت‌های کامپیوتری و بعد از اون مهارت‌های حوزه دیجیتال‌مارکتینگ رو بالا ببرم. در حوزه دیجیتال مارکتینگ بیشتر به بخش تولید محتوا و SEO علاقمندم و درتلاشم تمرکزم بیشتر بر روی این دو بخش باشه که به نظرم از هم جدا نیستند
زینت سرخه اصفهانی دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
از وقتی که با دیجیتال مارکتینگ آشنا شدم و سعی به یادگیری کردم هر طرفی که رفتم سخن از آقای طالبی و دانش ایشون در این زمینه بود، پس سعی کردم در شبکه‌های اجتماعی، سمینارها و همایش‌ها ازشون یاد بگیرم، انقدر دلم می‌خواست شاگرد آقای طالبی باشم که سال 97 دل رو به دریا زدم خواستم کار رو رها کنم و سه ماهی کارآموز تیزلند بشم که متاسفانه بعد از مصاحبه، قبول نشدم.
اما امسال دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ شروع شد، چه فرصتی بهتر از این که بشه به صورت آنلاین شاگرد آقای طالبی بود
راستش رو بگم اولش یک کم دو دل بودم که شاید مطالب در سطح ابتدایی و کلی باشه اما دلم هم نیومد فرصت استفاده از کلاس‌های آقای طالبی رو از خودم بگیرم، این شد که ثبت نام کردم و الان از این بابت خیلی خوشحالم چون نه تنها مطالب خیلی جامع و کامل گفته شده بلکه هر زمان تغییر و آپدیتی در ابزارهای دیجیتال اتفاق افتاده، ویدیوهای آموزشی جلسات قبل هم متناسب با همون آپدیت شدند و بخش‌هایی بهشون اضافه شده که به نظرم از مهمترین نقاط قوت این دوره هست

زینت سرخه اصفهانی در کیان نور رایانه ، به عنوان مدیر تبلیغات در حال فعالیت است. دربارۀ کیان نور رایانه شاید بد نباشد بدانید که:
تولیدکننده و ارائه‌دهنده نرم‌افزار جامع و یکپارچه مدیریت فروشگاه‌های زنجیره‌ای و هایپرمارکت‌ها