زینب پهلوان

زینب پهلوان

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

. زینب پهلوان از 1401/11/24 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. زینب در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته سوم دوره است.زینب پهلوان را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
| لینکداین

زینب پهلوان در یک نگاه
  • از یادگیری لذت میبرم
  • کمک کردن به دیگران رو دوست دارم
  • بحران هارو خوب تشخیص میدم
  • برای هر مشکلی راه حل دارم
  • تحلیل کردن هر دیتایی برای من جذابه
زینب پهلوان دربارۀ خودش گفته:
سال 1400 و پیش از ورود به دنیای آکادمیک MBA، مطالعات خود را در زمینه مبانی کسب و کار آغاز کردم و همزمان به عنوان کارآموز به تیم تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ یک شرکت پیوستم. این نقطه شروعی بود برای تجربه‌ای عملی و عمیق در دنیای واقعی بازاریابی.

در طول تحصیل، به دنبال به روز نگه داشتن دانش خود در زمینه بازاریابی دیجیتال بودم تا بتوانم از علم خود در دنیای واقعی استفاده کنم.

درحال حاضر،به عنوان کارشناس افیلیت و دیجیتال مارکتینگ در گروه تبلیغات دیجیتال دیما حضور دارم، به دنبال فرصتی هستم که در آن از تخصص و تجربیات خود برای کمک به رشد و پیشرفت سازمان استفاده کنم.
زینب پهلوان در گروه تبلیغاتی دیجیتال دیما ، به عنوان کارشناس دیجیتال مارکتینگ در حال فعالیت است. دربارۀ گروه تبلیغاتی دیجیتال دیما شاید بد نباشد بدانید که:
گروه تبلیغات دیجیتال دیما با به‌کارگیری آخرین فناوری‌های بازاریابی و تجربه‌ی نیروی متخصص توانسته جایگاه ویژه‌ای در بازار تبلیغات ایران به‌دست بیاورد.
ماموریت دیما کمک به رشد کسب‌وکارها و ایجاد بالاترین بازگشت سرمایه با ارائه‌ی راهکارهای جامع تبلیغات و بازاریابی دیجیتال است.