رضا کیا

رضا کیا

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای رضا کیا از 1399/09/02 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. رضا در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته نهم دوره است.رضا کیا را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت | اینستاگرام

رضا کیا در یک نگاه
  • بر این باورم که برای انجام هر کاری راه حل دیگه‌ای هم میتونه وجود داشته باشه؛ شاید ساده‌تر و بهتر
  • عاشق چالش با مسائل سخت هستم.
  • دوستدار طبیعتم
  • خلاق و هنرور
  • مهارت اصلیم طراحی سامانه‌های سازمانی هستش
  • باور دارم تو هر چیزی میشه یه نکته خوب پیدا کرد.
رضا کیا دربارۀ خودش گفته:
بنیانگذار هما پردازش و وب مستران پنج ستاره، کارشناس ارشد مدیریت فناوری اطلاعات، وب مستر و تحلیلگر کسب و کار.


بزرگترین چالشی که در مسیر رشد کسب و کار باهاش مواجه شدم، نبود منابع خوب آموزشی و یا مربی دلسوز بود. به همین دلیل در تمام اوقات فراغت و ساعت‌های غیر کاری به صورت اختصاصی به رشد فردی، تعیین مسیر راهبردی، تولید محصول و تهیه دوره‌های آموزشی با هدف کمک به رشد کسب و کارهای نوپا می‌پردازم.
رضا کیا دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
این دوره مثل حس داشتن جعبه ابزار خوب و شاگردی کنار یک استادکار حرفه‌ای هست. همه چی سرجاشه و منظم.
رضا کیا در شرکت داده ورزی سداد ، به عنوان کارشناس ارشد نرم افزار، توسعه دهنده و مسئول تجربه کاربری پورتال‌های بانک ملّی ایران و سداد در حال فعالیت است. دربارۀ شرکت داده ورزی سداد شاید بد نباشد بدانید که:
شرکت داده ورزی سداد، با تکیه بر تجربه و توان تیم تخصصی خود، کوشیده ضمن تحکیم جایگاه و حفظ پیشگامی در صنعت فناوری اطلاعات، یاریگر بزرگترین نهاد بانکی جهان اسلام، بانک ملی ایران، در ارائه سرویس های الکترونیکی به اقشار مختلف جامعه باشد. این شرکت آمادگی ارائه انواع خدمات در زمینه نرم افزارهای بانکی و غیربانکی، مشاوره فنی و نظارتی در حوزه فناوری اطلاعات، طراحی و اجرای طرح های زیرساختی (امنیت، شبکه و مرکز داده) در سراسر کشور را داراست.