رضا نظری نظری

رضا نظری نظری

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای رضا نظری نظری از 1399/08/03 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. رضا نظری در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته سی ام دوره است.رضا نظری نظری را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت

رضا نظری نظری در یک نگاه
  • اهل مطالعه
  • صبور
  • جاه طلب
  • عشق مطالعه کتاب و آموزش
  • مشاوره به کسب و کارها در زمینه کسب و کار آنلاین
رضا نظری نظری دربارۀ خودش گفته:
من رضا نظری دیجیتال استراتژیست هستم. الان یه مارکت‌پلیس در زمینه روغن و گریس داریم که پشتش شرکت خودمون یعنی اوستا صنعت هست و من به تازگی مدیر عامل این مجموعه با 17 نفر سرمایه انسانی شدم.
رضا نظری نظری در تامین و تدارک اوستا صنعت ، به عنوان مدیر عامل در حال فعالیت است. دربارۀ تامین و تدارک اوستا صنعت شاید بد نباشد بدانید که:
مرجع تخصصی روانکارهای موتوری، دیزلی و صنعتی و انواع گریس‌های معمولی و نسوز
تا اینجا در دوره، رضا نظری نظری مجموعاً 2 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که رضا نظری نظری تا اینجای دوره پرسیده است:
وقتی تگ منیجر رو به آنالیتیکس متصل کنیم، می‌تونیم کد آنالیتیکس رو از Head سایت برداریم؟ با توجه به اینکه یک سال آنالیتکس سایت دیتا داره و نمی‌خوایم از دستش بدیم.
من می‌خوام یه دامنه آی آر ثبت کنم که در خارج از کشور برند هست. مثلا برند Shell که یه برند جهانی هست رو من می‌تونم Shell.ir رو برای خودم ثبت کنم؟ اگه تحریم ادامه پیدا کنه که بعید می‌دونم مشکلی پیش بیاد اما اگر تحریم برداشته شه، از نظر قانونی چه مشکلاتی می‌تونه پیش بیاد برای ما؟ نظر شما رو می‌خواستم بدونم در این مورد.