رضا ناطق

رضا ناطق

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای رضا ناطق از 1400/11/15 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. رضا در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته نهم دوره است.رضا ناطق را می‌توانید اینجا پیدا کنید:


رضا ناطق در یک نگاه
  • عاشق دونستن
  • دقیق و منظم
  • قدرت تحلیلی بالا
  • عاشق تست کردن و کشف چیز های جدید
  • مخالف محدود کردن
  • شناگر
  • قدم زدن در جنگل
رضا ناطق دربارۀ خودش گفته:
بخوام تو چند کلمه خلاصه کنم مسئولیت پذیر ،دقیق ،قدرت تحلیلی بالا پس اگه جایی از کسب وکارت به مشکل خوردی بیا پیش خودم تا بهت کمک کنم
رضا ناطق دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
اگه از دوره های ناقص و تئوری خسته شده سر بزن به سایت آقای طالبی عزیز
رضا ناطق در کهربا ماشین پارسیان(دوچرخه برقی ایویتک) ، به عنوان کارشناس ارشد دیجیتال مارکتینگ در حال فعالیت است. دربارۀ کهربا ماشین پارسیان(دوچرخه برقی ایویتک) شاید بد نباشد بدانید که:
مرکز تخصصی دوچرخه برقی در ایران
تا اینجا در دوره، رضا ناطق مجموعاً 8 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که رضا ناطق تا اینجای دوره پرسیده است:
در زمان ۹:۴۵ گفتید یه تعداد بات از طرف موتور های جستجو رو بستید ، دلیل خاصی داره این کار ؟
اگر در اکانت قبلا کمپین تعریف شده بود الان پاک شده و میخواهد برای کسب و کار دیگری کمپین تعریف کند ایا مشکل دارد؟ در واقع دلیل و تاکید تون بر تازه بودن اکانت یا استفاده نشدن رو بدونم.
من نوع پرداختی ، تایم و کشور رو ترکیه انتخاب کردم و موقع وصل شدن دارم از فیلتر شکن که ایپی اش مال یه کشور دیگر است و ثابت نیز است وصل میشم . ایا این مورد هم میتواند مشکل ایجاد کند ؟
سلام،محصول ما به نوعی است که فرد وقتی با محصول ما اشنا میشود حدودا بطور میانگین 3 ماه طول میکشد تا اقدام به خرید کند ایا در این حالت باز به مدل ریتارگت 15 روز برای ما کفایت میکند یا میتوان رو تایم های بلند تر نیز هم فکر کرد ؟
در میان توضیحات در مورد اندازه بنر ها صحبتی شد که کدام اندازه بنر میتواند برای کدام دستگاه بهتر باشد ممنون میشم توضیح بیشتری در این مورد داده بشه همچنین تجربه خودتون از کدوم اندازه در چه موقعیت های خوب بوده است
و اینکه موردی که گفتید شاید utm کردن میتونه تاثیر منفی برای seo داشته باش تا الان خلاف این ثابت شده یا هنوز حدس میزنید که میتونه مضر باش ؟
به این سوال پاسخ داده شده است. برای استفاده از دوره و دریافت همۀ پاسخ‌ها عضو شوید و در دوره شرکت کنید.
سلام،میشه اپارات و تلگرام رو به گوگل انالیتیکس به انواع سوشال معرفی کرد تا نیازی به utm کردن نباشد ؟
به این سوال پاسخ داده شده است. برای استفاده از دوره و دریافت همۀ پاسخ‌ها عضو شوید و در دوره شرکت کنید.
دوره های ما بصورت تخصصی برای مدیران ارشد و مدیران عامل هست ،پیشنهادتون برای جذب لید از این نوع مخاطب ها چطوری ؟
به این سوال پاسخ داده شده است. برای استفاده از دوره و دریافت همۀ پاسخ‌ها عضو شوید و در دوره شرکت کنید.