رضا ناطق

رضا ناطق

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای رضا ناطق از 1400/11/15 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. رضا در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته نهم دوره است.رضا ناطق را می‌توانید اینجا پیدا کنید:


رضا ناطق در یک نگاه
  • عاشق دونستن
  • دقیق و منظم
  • قدرت تحلیلی بالا
  • عاشق دونستن
  • مخالف محدود کردن
  • شناگر
  • قدم زدن در جنگل
رضا ناطق دربارۀ خودش گفته:
بخوام تو چند کلمه خلاصه کنم مسئولیت پذیر ،دقیق ،قدرت تحلیلی بالا پس اگه جایی از کسب وکارت به مشکل خوردی بیا پیش خودم تا بهت کمک کنم
رضا ناطق دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
اگه از دوره های ناقص و تئوری خسته شده سر بزن به سایت عادل خان
رضا ناطق در تکنو شریف (دانشگاه شریف) ، به عنوان کارشناس دیجیتال مارکتینگ در حال فعالیت است. دربارۀ تکنو شریف (دانشگاه شریف) شاید بد نباشد بدانید که:
حوزه اموزش
تا اینجا در دوره، رضا ناطق مجموعاً 4 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که رضا ناطق تا اینجای دوره پرسیده است:
در میان توضیحات در مورد اندازه بنر ها صحبتی شد که کدام اندازه بنر میتواند برای کدام دستگاه بهتر باشد ممنون میشم توضیح بیشتری در این مورد داده بشه همچنین تجربه خودتون از کدوم اندازه در چه موقعیت های خوب بوده است
و اینکه موردی که گفتید شاید utm کردن میتونه تاثیر منفی برای seo داشته باش تا الان خلاف این ثابت شده یا هنوز حدس میزنید که میتونه مضر باش ؟
سلام،میشه اپارات و تلگرام رو به گوگل انالیتیکس به انواع سوشال معرفی کرد تا نیازی به utm کردن نباشد ؟
دوره های ما بصورت تخصصی برای مدیران ارشد و مدیران عامل هست ،پیشنهادتون برای جذب لید از این نوع مخاطب ها چطوری ؟