حمید رضا محمودی

حمید رضا محمودی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای حمید رضا محمودی از 1399/09/06 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. حمید رضا در حال حاضر در کسب و کاری در حوزۀ آفلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته هفتم دوره است.حمید رضا محمودی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت

حمید رضا محمودی در یک نگاه
  • تخصص اصلی من طراحی بیزینس پلان است
  • به مطالعات بازار علاقه زیاد دارم
  • در بازرگانی معدنی مهارت دارم
  • سخت کوش هستم
  • به موسیقی سنتی علاقه دارم
  • ورزش روزانه میکنم
حمید رضا محمودی دربارۀ خودش گفته:
حمید رضا محمودی هستم. متولد خردادماه سال یکهزار و سیصد و شصت و یک. دیپلمم رو تجربی گرفتم به امید اینکه مثلا پزشک بشم. ولی هر چی تلاش کردم نشد و بعد از دو سال پشت کنکور با تغییر رشته به علوم انسانی در رشته مدیریت صنعتی قبول شدم. سال 1384 لیسانسم رو گرفتم و همون سال فوق لیسانس در رشته مدیریت اجرایی قبول شدم. مدرکم را سال 1387 گرفتم و سال بعدش در دکترای مدیریت گرایش بازاریابی قبول شدم و سال 1392 مدرکم را اخذ کردم.
از همون سالها بیزینس خودم را راه اندازی کردم و با فراز و فرودها و شکست هایی که داشتم الهی شکر الان به یک نقطه ثباتی در کسب و کارم رسیده ام.
حمید رضا محمودی دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
آقای طالبی را از قبلتر در شبکه های اجتماعی می شناختم و وقتی با کمی تاخیر متوجه شدم که ایشان دوره بازاریابی دیجیتال به صورت آنلاین را راه اندازی کردم در اواخر آبانماه به دوره پیوستم و الان بسیار خوشحالم که با آموزش فردی این دوره را سپری می کنم که خودش تمام سختی های این کسب و کار را درک کرده و با همین ادبیات به دانشجویانش انتقال می دهد.
حمید رضا محمودی در mines market ، به عنوان مدیرعامل در حال فعالیت است. دربارۀ mines market شاید بد نباشد بدانید که:
بازرگانی محصولات معدنی
تا اینجا در دوره، حمید رضا محمودی مجموعاً 1 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که حمید رضا محمودی تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام وقت به خیر من یکی دو ماهی است که دوره را شروع کردم و به جد پیگیر دیدن و یادگیری مطالب هستم. تا اینجای دوره چون هدفم صرفا یادگیری بوده و قصد داشتم بعد از گذشت زمانی مشخص اقدام به پیاده سازی مطالب مطرح شده باشم، لذا سوال خاصی برام پیش نیامده بود، ولیکن سوال مهمی در ذهنم هست و این را هم می دانم که ارتباط با این درس ندارد ولیکن در اینجا می پرسم و خواهشمدم جناب آقای طالبی نظر دقیقشون رااعلام نمایند. ممنون حوزه فعالیت من گسترده است و چندین مورد فعالیت را شامل میشود. ولی قصد دارم یکی از این فعالیتها را هم به خاطر تمرکز بیشتر روی تواناییم و هم انجام تکالیف دوره روی آن به صورت گسترده انجام داده و سایت مجزا برایش ایجاد نمایم و برای بقیه فعالیتهایم در سایت شخصی که به نام خودم در حال ایجاد آن هستم به پرسونال برندیگ خودم اقدام نمایم. سوالی که برایم مطرح است که برای هر دو فعالیت عمده یعنی سایت فعالیت مهمم و سایت شخصیم، شبکه های اجتماعی مجزا ایجاد کنم مثلا یک صفحه برای سایت شخصی و یک صفحه برای سایت فعالیت مهمم و یا اینکه همه فعالیتهایم را در شبکه های اجتماعی در یک صفحه ایجاد نمایم که در اینصورت صفحه به نام شخصی خودم باشه یاآن فعالیت مهمم