حمید رضا محمودی

حمید رضا محمودی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای حمید رضا محمودی از 1399/09/06 در دورۀ آنلاین بازاریابی دیجیتال شرکت کرده‌است. حمید رضا در حال حاضر در کسب و کاری در حوزۀ آفلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته هفتم دوره است.حمید رضا محمودی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت

حمید رضا محمودی در یک نگاه
  • تخصص اصلی من طراحی بیزینس پلان است
  • به مطالعات بازار علاقه زیاد دارم
  • در بازرگانی معدنی مهارت دارم
  • سخت کوش هستم
  • به موسیقی سنتی علاقه دارم
  • ورزش روزانه میکنم
حمید رضا محمودی دربارۀ خودش گفته:
حمید رضا محمودی هستم. متولد خردادماه سال یکهزار و سیصد و شصت و یک. دیپلمم رو تجربی گرفتم به امید اینکه مثلا پزشک بشم. ولی هر چی تلاش کردم نشد و بعد از دو سال پشت کنکور با تغییر رشته به علوم انسانی در رشته مدیریت صنعتی قبول شدم. سال 1384 لیسانسم رو گرفتم و همون سال فوق لیسانس در رشته مدیریت اجرایی قبول شدم. مدرکم را سال 1387 گرفتم و سال بعدش در دکترای مدیریت گرایش بازاریابی قبول شدم و سال 1392 مدرکم را اخذ کردم.
از همون سالها بیزینس خودم را راه اندازی کردم و با فراز و فرودها و شکست هایی که داشتم الهی شکر الان به یک نقطه ثباتی در کسب و کارم رسیده ام.
حمید رضا محمودی دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
آقای طالبی را از قبلتر در شبکه های اجتماعی می شناختم و وقتی با کمی تاخیر متوجه شدم که ایشان دوره بازاریابی دیجیتال به صورت آنلاین را راه اندازی کردم در اواخر آبانماه به دوره پیوستم و الان بسیار خوشحالم که با آموزش فردی این دوره را سپری می کنم که خودش تمام سختی های این کسب و کار را درک کرده و با همین ادبیات به دانشجویانش انتقال می دهد.
حمید رضا محمودی در mines market ، به عنوان مدیرعامل در حال فعالیت است. دربارۀ mines market شاید بد نباشد بدانید که:
بازرگانی محصولات معدنی

ما در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال با محدودکردن حق استفاده از اینترنت مخالفیم. مخالفت می‌کنم