حمیدرضا قائمی

حمیدرضا قائمی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای حمیدرضا قائمی از 1400/11/26 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. حمیدرضا در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته هفتم دوره است.حمیدرضا قائمی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت

حمیدرضا قائمی در یک نگاه
  • دیجیتال مارکتر، متخصص سئو و استراتژیست محتوای سایت و اینستاگرام
  • آفیس، فوتوشاپ، پریمیر، افترافکت، پلاگین و قالب‌های وردپرس
  • علاقه‌مند به مدیریت، بازاریابی، نوروساینس، فلسفه و متدعلمی
  • دبیر رسمی و عاشق تدریس از نوع مولتی پتنشیال
  • خودآموز عاشق گوگل، یوتیوب، کورسرا، ادایکس، متمم و مای دی ام سی
  • علاقه‌مند به فیلیپ کاتلر، ست گادین، جان مولر، مت کاتس، نیل پتل، محمدرضا شعبانعلی و عادل طالبی
  • تریدر و تدوین‌گر در گذشته، دبیر و دیجیتال مارکتر در حال، مدیر تاپرنت در آینده
حمیدرضا قائمی دربارۀ خودش گفته:
آچار فرانسه اگر شکل انسان بود چگونه می‌شد؟ برای پاسخ به این سؤال باید خودم را معرفی کنم، فردی هستم همه‌فن‌حریف که اگر به خاطر تنوع در مهارت‌ها، ذره ای در تخصص شک کردید، سخت در اشتباهید، چراکه، پروژه‌های انجام‌شده، گواه این مدعا است. دبیر رسمی آموزش‌وپرورش با تیپ شخصیتی INFP در شخصیت شناسی MBTI و در آزمون شخصیت Big Five Personality Test دارای درصدهای (O=90, C=56, E=37.5, A=60, N=87.5) هستم.
معرفی موردی؛
۱- ایدئال‌گرایی ۲- توانایی بالا در به‌کارگیری خلاقیت ۳- نویسندگی و تولید محتوای چندرسانه‌ای و فلسفه‌ورزی در هنر و علوم انسانی ۴- طراح گرافیک، ادیتور و فیلم‌بردار در رسانه‌های تجاری و ارتباطات ۵- نویسنده‌ی فنی، استراتژیست محتوا، دیزاینر در کسب و کار و فناوری ۶- معلم، مشاور و دارای روحیه علمی در بخش آموزش (آشنا به pseudoscience ،science، نوروساینس، هوش مصنوعی، فرگشت و جغرافيا) ۷- دارای روحیه کار تیمی و همدلانه ۸- خلاق، کنجکاو و علاقه فراوان به نوآوری و روشنفکری ۹- گرایش به تفکرات پیچیده، انتزاعی، انتقادی و حل مسئله ای ۱0- آرایشگر علم و هنر و مهارت، پیرایشگر خرافات، کلیشه و عادت (۱۱- توانایی مدیریت افراد و هماهنگ شدن با دیگران و سازگاری اجتماعی ۱۲- هوش هیجانی و مهارت تصمیم گیری و قضاوت ۱۳- توانا و متمایل به پیش بینی، تشخیص و رفع نیاز دیگران ۱۴- قدرت مذاکره، انعطاف پذیری شناختی، مدیرت زمان و آشنا به اصول خدمات مشتری (نیازسنجی)
حمیدرضا قائمی دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
مای دی ام سی همون برادر متمم در دیجیتال مارکتینگه که مسیر خودش رو از لابه‌لای کتاب‌های آکادمیک کاتلر تا کوچه‌پس‌کوچه‌های تجربی سازمان مدیریت صنعتی در ایران به کامل‌ترین شکل ممکن پیدا کرده. نگاه علمی و ساینتیفیک، با تجربه‌های مختلف و عملی عادل طالبی گره خورده و جذابیت این دوره رو برای من دوچندان کرده. تقریباً هر مطلبی که در دیجیتال مارکتینگ وجود داشته باشه و قصد یادگیریش رو داشته باشید و حتی چیزهایی که نمی‌دونید باید یاد بگیرید رو در این دوره پیدا می‌کنید. تجربه کاری گسترده در دیجیتال مارکتینگ و سابقه بالای آموزشی در امر تدریس باعث شده بهترین مطالب از بهترین منابع به بهترین شکل آموزش داده بشه. پشتیبانی خوب دوره و شبکه‌سازی مناسبی که وجود داره با شگفتانه‌های آقای طالبی در طول مسیر، این دوره رو منحصر به فرد کرده. به‌صورتی که مطالب آموزشی دیجیتال مارکتینگ رو به شکل عملی در کمپین‌های قبل از خرید دوره، حین دوره و پشتیبانی بعد از خرید می‌تونیم ببینیم. ممنون از آقای عادل طالبی و تیم خوبشون
حمیدرضا قائمی در ادتواپ ، به عنوان دیجیتال مارکتر، مدیرمحتوا، طراح پست اینستاگرام در حال فعالیت است. دربارۀ ادتواپ شاید بد نباشد بدانید که:
آژانس دیجیتال مارکتینگ ادتواپ