حسین کماسی

حسین کماسی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای حسین کماسی از 1400/09/02 در دورۀ آنلاین بازاریابی دیجیتال شرکت کرده‌است. حسین در حال حاضر جایی مشغول به فعالیت نیست و در جستجوی شغل است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفده هجدهم دوره است.حسین کماسی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت | توییتر | اینستاگرام | لینکداین| ویرگول

حسین کماسی در یک نگاه
  • متعهد و مسئولیت پذیر
  • همواره در حال مطالعه و یادگیری
  • مسلط به وردپرس
حسین کماسی دربارۀ خودش گفته:
همواره در تلاشم که از دیروزم بهتر باشم و یکنواختی رو دوست ندارم. به خاطر همین همیشه در حال مطالعه هستم و سعی میکنم خودم رو در برابر چالش های مختلف و جدید قرار بدم. وقتی مسئولیتی به من سپرده میشه تمام سعیم رو میکنم که کار به بهترین شکل ممکن انجام بشه.
حسین کماسی دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
توی این دوره با استفاده از یک برنامه منسجم، دانش دیجیتال مارکتینگ از پایه‌ای ترین مفاهیم تا مباحث کاملا پیچیده و فنی آموزش داده میشه.
تا اینجا در دوره، حسین کماسی مجموعاً 2 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که حسین کماسی تا اینجای دوره پرسیده است:
مبنای گوگل برای بررسی رفتار کاربرها بر روی سایت و امتیازدهی به سایت برای نتایج جست و جو، داده‌های گوگل آنالیتیکس است یا اینکه به طور جداگانه داده‌ها رو جمع آوری میکنه؟ مثلا برای سنجه های مختلف یکسری اسکریپ بنویسیم و اون ها رو بهتر از حالت واقعیشون نشون بدیم به عنوان مثال Bounce Rate رو کم کنیم یا Avg.session Duration رو زیاد کنیم، آیا گوگل برای تعیین کاربر پسند بودن مطالب سایت ما، از همین سنجه‌ها که ما دستکاریش کردیم استفاده میکنه یا نه اون‌ها رو برای خودش جداگانه و در فضای دیگری محسابه میکنه؟
سلام در جایی از صحبت هاتون در مورد سایت های خبرگزاری گفتید که ممکنه شخصیتی حرفی بزنه و ناگهان تعداد بازدیدکنندگان زیادی به سایت ما وارد بشن و اگر cms مناسبی نداشته باشیم ممکنه سایت از دسترس خارج بشه. چیزی که متوجهش نشدم اینه که وقتی تعداد بازدیدکنندگان زیاد بشن طبق چیزی که در هفته پیش گفتید حجم پردازش ها بالا میره و منابع بیشتری از سرور مصرف میشه و اگه از یک سرور ابری استفاده کنیم مشکل حل میشه. اما ارتباطش رو با cms متوجه نشدم.