حسن محمدی

حسن محمدی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای حسن محمدی از 1400/03/12 در دورۀ آنلاین بازاریابی دیجیتال شرکت کرده‌است. حسن در حاضر، دانشجو است و جایی مشغول کار نیست. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته سیزدهم دوره است.


حسن محمدی در یک نگاه

تا اینجا در دوره، حسن محمدی مجموعاً 4 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که حسن محمدی تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام هنگام نصب Microsoft clarity، امکان این هست که به گوگل انالیتکیس وصل بشه، به نظرتون کد رو مستقیم بذاریم روی سایت بهتره یا با اتصال به گوگل انالیتیکس؟
باتوجه به رکوردینگ clarity, یوزر و پسورد رو هم رکورد میکنه؟ مثلا کاربر show password رو بزنه و اونجا کپچر کنه.
سلام وقتی کوکی های سایتهای مختلف رو چک میکنم بعضی از سایتها مخصوصا اونایی که لاگین میشیم با لاگ اوت شدن کوکی هم منقضی میشه. این منقضی شدن ربطی به همین تنظیمات session داره یا نه؟ یا مثل برای mydmc خیلی اتفاق میفته که وقتی یه ویدیو رو میبینیم برای ویديوی بعدی باید مجددا لاگین بشیم. آیا این دو تا موضوع (منقضی شدن کوکی ها یا لاگین مجدد و session در گوگل آنالیتیکس) بهم مرتبطه؟
سلام، اسم شرکت من با `مانا` شروع میشه و تو حوزه بازرگانیه. برندم رو گذاشتم با اقتباس از اسم `مانکسیم` گذاشتم که انگلیسیش هم میشه manexim، که هم اول اسم شرکته هم کلمه man به معنی آقا رو داره که میشه گفت یعنی آقای واردات و صادرات. اما این دامین و اکانتاش پر بود و ناچارا manaexim رو ثبت کردم، حال باتوجه به اینکه برندم همچنان مانکسیم یا manexim ئه ولی سایتها و اکانتای دیگه ام همه manaexim، به نظرتون این مشکل سازه یا نه؟ یا باید کلا برندم رو هم عوض کنم؟