حامد سپاسی

حامد سپاسی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای حامد سپاسی از 1399/01/08 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. حامد در حال حاضر در کسب و کاری در حوزۀ آفلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته سی و ششم دوره است.حامد سپاسی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
| اینستاگرام| ویرگول

حامد سپاسی در یک نگاه
  • دغدغه پیشگیری از جرایم سایبری و ارائه مباحث ایمنی سایبری به زبان ساده را دارم.
  • دائماً دنبال یادگیری هستم حتی اگه بالای چهل سالم باشه
  • به یادگیری مهارت‌های جدید علاقه مندم؛ از ما نگذشته است.
  • همواره سعی کرده‌ام در حد توانم دانشم را بروز نگه دارم
  • معتقدم چرخ را نباید دوباره اختراع کرد.
  • همیشه سعی کرده ام کارهای محوله را بصورت تیمی و دوستانه انجام دهم
  • در حد توانم سعی کرده ام همراه و همدل همکارانم باشم تا مدیر
حامد سپاسی دربارۀ خودش گفته:
در یکی از روزهای سرد پائیزی تبریز زیر بمباران هوایی دشمن در جمع خانواده ای سنتی و متوسط بدنیا آمدم. کلاس اول دبستان را با مدرسه تلویزیونی در دهه 60 نه بخاطر کرونا، بلکه بخاطر تهدید عراق مبنی بر بمباران شهرها در خونه گذراندم و امتحانات را در پناهگاه پاس کردم.
نوجوانی ام با آشنایی من با واژه کامپیوتر توسط دوستی همراه بود و آموزش کار با کامپیوتر را اون موقع با کامپیوترهای 8086 آغاز کردم. همچنین موش آزمایشگاهی نظام جدید آموزش متوسطه را تجربه و برای رفتن به پیش دانشگاهی، کنکور سراسری دادیم چه برسد برای دانشگاه.
آغاز جوانی ام در غربت با تحصیل در دانشگاه آغاز شد و آنجا بود که با اینترنت آشنا شدم. مجبور بودیم در سایت دانشگاه با اتصال Dialup با سرعت 14kbs به یک ISP در تهران متصل بشیم و چهره یاهو رو نظارهگر باشیم.
آغاز دهه 80 با استخدام در یک سازمان دولتی آغاز شد اما اواخر دهه 80 زمزمه های تشکیل واحدی در آن سازمان را شنیدم. با توجه به رزومه کاریم همانند یاران لیان‌شان‌پو از سراسر ایران در حد چند ده نفرجمع شدیم و پایه آن واحد را گذاشتیم.
اوایل دهه نود با کلمات «برند و مارکتینگ» آشنا شدم با اینکه هیچ ارتباطی با رشته تحصیلی و کاریم نداشت اما دیدم که در سه دهه عمرم بدون اینکه این مفاهیم را بدونم در کارم آنها را تا حدودی بکار گرفته ام با اینکه کارم هم کار تجاری نبود.
حال، در اواخر دهه نود، در آستانه چهل سالگی می‌خواهم کار فرهنگی و غیر تجاری را که با علاقه انجام می دهم با اصول دیجیتال مارکتینگ تطبیق بدهم، چرا که می دانم در یک کسب و کار موفق ، یک ریال هزینه هم حساب و کتاب دارد. ما هم باید در هر کاری که انجام می دهیم به دید یک کسب و کار نگاه کرده و به ارزشی که ارائه می دهیم و به مخاطبمون و امکاناتمون و سایر عوامل تاثیرگذار با دقت توجه کنیم تا بهترین نتیجه را با کمترین منابع بدست آوریم.
حامد سپاسی دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
حتما خیلی شندید که در کشور، بودجه های کلانی مثلا برای کارهای فرهنگی هدر میره و کسی هم پاسخگو نیست.
اگر فعایت شما در حوزه کسب و کار نیست و بعنوان یک تصمیم ساز یا تصمیم گیر در بخش فرهنگی، اجتماعی و حتی خیریه فعالیت دارید یا حداقل مدیر یا کارشناس وب سایت یا روابط عمومی سازمان دولتی یا نهاد عمومی هستید پیشنهاد می کنم مباحث بازاریابی دیجیتال را برای بهره وری فعالیتتون، یادگرفته و بعد از بومی سازی با اهداف سازمانی، حدالمقدور آن ها را بکار ببرید تا حداقل به وسع خودتون، بودجه سازمانتان که از بیت المال است یا از همیاری مردم، به هدر ندهید و به نتایج ارزشمند برسید.

با شناختی که چندین سال هست از آقای طالبی دارم دوره حاضر بهترین انتخاب شما برای طی این مسیر خواهد بود.
تا اینجا در دوره، حامد سپاسی مجموعاً 1 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که حامد سپاسی تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام آیا برای موضوعات بین المللی که در همه جای دنیا دغدغه مردم است چنانچه محتوای فارسی تولید کنیم، می توانیم هشتگ انگلیسی یا عربی و ... استفاده کنیم؟ و استفاده از این هشتگ های غیر فارسی بی تاثیره یا تاثیر مثبت داره یا تاثیر منفی؟