امین بهرامی نژاد

امین بهرامی نژاد

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای امین بهرامی نژاد از 1399/11/27 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. امین در حال حاضر در کسب و کاری در حوزۀ آفلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته پانزدهم دوره است.امین بهرامی نژاد را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت

امین بهرامی نژاد در یک نگاه

امین بهرامی نژاد در دانش پژوهان آریادارو ، به عنوان مدیر دیجیتال مارکتینگ و طراحی در حال فعالیت است. دربارۀ دانش پژوهان آریادارو شاید بد نباشد بدانید که:
تولید دارو و مکمل غذایی.
تا اینجا در دوره، امین بهرامی نژاد مجموعاً 2 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که امین بهرامی نژاد تا اینجای دوره پرسیده است:
با سلام و احترام. فروشگاه‌های اینترنتی که ماهیت حقیقی دارند، اجازه ارسال بر اساس خطوط خدماتی رو ندارند. یعنی شرایط رو برای افراد حقیقی سخت کردند که عملا امکان ارسال پیامک خدماتی غیر ممکن است. بیشتر افرادی که در حوزه کسب و کار اینترنتی در حال فعالیت هستند، اگر قرار بود شرکت تاسیس کنند و ... شاید اقدام به راه‌اندازی مثلا فروشگاه اینترنتی نمی‌کردند. ممنون می‌شم اگر راه‌کاری در این زمینه هست بفرمایید.
ببخشید مشکل من مربوط به خود ویدئو هست. مدام از حالت فول اسکرین خارج میشه و تمرکز مارو برهم می زنه. آیا این از پشتیبانی اون سرویس دهنده ویدئو هست یا راهی داره؟ من از فایرفاکس استفاده می کنم. ممنونم