امیر عباس رجبی

امیر عباس رجبی

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای امیر عباس رجبی از 1400/11/26 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. امیر عباس در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته ششم دوره است.امیر عباس رجبی را می‌توانید اینجا پیدا کنید:


امیر عباس رجبی در یک نگاه

امیر عباس رجبی در همیار صنعت تکتاز ، به عنوان مدیر عامل در حال فعالیت است. دربارۀ همیار صنعت تکتاز شاید بد نباشد بدانید که:
همانطور که اسم شرکت مشخص است هدف اصلی ما در همیار صنعت، ارائه راه حل های کاملا اجرایی و مقرون به صرفه در سریع ترین زمان به واحد های صنعتی است.
مشاوره و ارائه راه حل در همیار صنعت، کاملا رایگان است و جریان درآمدی ما از طراحی و فروش تجهیزات حاصل می شود.
ما تا امروز در حوزه های زیر به مشتریان زیادی کمک کرده ایم و به زودی به حوزه های بیشتری وارد می شویم.
تجهیزات هوای فشرده
سیستم های هوادهی
سیستم تهویه مطبوع
تجهیزات برودتی
روان کار های صنعتی

تا اینجا در دوره، امیر عباس رجبی مجموعاً 2 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که امیر عباس رجبی تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام وقتتون بخیر باشه جناب طالبی در رابطه با قرارداد نویسی شخص یا مجموعه خاصی هست که از نظر شما مورد تایید باشد؟ یا بهتر بگم شخص یا مجموعه ای هست که شما باهاشون کار کنید و از عملکردشون راضی باشید؟
با سلام اگر با اسم برند ما دامنه قبلا ثبت شده باشه و تو حوزه کاری ما نباشه فعالیتشون، به نظرتون اون دامنه رو رو اکستنشن های دیگه مثل me خرید؟؟ و تو برندینگ برای ما مشکل به وجود نمیاد؟؟ یه سوال دیگه هم داشتم اینه که اگر یه دامنه ای رو ثبت کرده باشیم و یه نفر رقیب تو حوزه کاری خودمون بیاد دامنه مارو با یه اکستنشن دیگه تهیه کنه آیا از نظر قانونی میتونیم اقدام کنیم؟