امیر عاجلو

امیر عاجلو

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای امیر عاجلو از 1400/01/19 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. امیر در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته دوازدهم دوره است.امیر عاجلو را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت | اینستاگرام | لینکداین

امیر عاجلو در یک نگاه

امیر عاجلو در اورس ، به عنوان برنامه نویس بک اند در حال فعالیت است. دربارۀ اورس شاید بد نباشد بدانید که:
در اورس ما یک خانواده هستیم. افرادی با تخصص‌های مختلف که هر لحظه به دنبال آموختن و پیشرفت هستند. مهمترین مزیت ما، نیروهای متخصص، کوشا و خلاق ما هستند که با دانش و توانمندی هایشان محصولاتی رویایی خلق می کنند.

ما همواره خود را در جایگاه مشاور برای مشتریانمان می‌دانیم و از هیچ خدمتی فروگذار نمی‌کنیم.

عقیده‌ما ارائه‌ی خدمات عالیست تا کسب و کارتان را با موفقیت پیش ببرید و به همین دلیل ما آخرین شرکتی خواهیم بود که نیازهای فنی‌تان را برایش مطرح می‌کنید. البته کار ما این‌جا تمام نخواهد شد ما شما را فراموش نمی‌کنیم و برای تداوم موفقیتتان، در آینده نیز با شما خواهیم بود.


تا اینجا در دوره، امیر عاجلو مجموعاً 1 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که امیر عاجلو تا اینجای دوره پرسیده است:
در این بخش سوالات غیر مرتبط زیاد دیده شد.به عنوان مثال من طبق جلسات و به ترتیب دارم جلو میام بعد اینجا در مورد مسائلی سوال می بینم که اصلا توی این جلسات نبوده و برای جلسات آینده است.