امیر عاجلو

امیر عاجلو

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای امیر عاجلو از 1400/01/19 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. امیر در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته دوازدهم دوره است.امیر عاجلو را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت | اینستاگرام | لینکداین

امیر عاجلو در یک نگاه

امیر عاجلو در اورس ، به عنوان برنامه نویس بک اند در حال فعالیت است. دربارۀ اورس شاید بد نباشد بدانید که:
در اورس ما یک خانواده هستیم. افرادی با تخصص‌های مختلف که هر لحظه به دنبال آموختن و پیشرفت هستند. مهمترین مزیت ما، نیروهای متخصص، کوشا و خلاق ما هستند که با دانش و توانمندی هایشان محصولاتی رویایی خلق می کنند.

ما همواره خود را در جایگاه مشاور برای مشتریانمان می‌دانیم و از هیچ خدمتی فروگذار نمی‌کنیم.

عقیده‌ما ارائه‌ی خدمات عالیست تا کسب و کارتان را با موفقیت پیش ببرید و به همین دلیل ما آخرین شرکتی خواهیم بود که نیازهای فنی‌تان را برایش مطرح می‌کنید. البته کار ما این‌جا تمام نخواهد شد ما شما را فراموش نمی‌کنیم و برای تداوم موفقیتتان، در آینده نیز با شما خواهیم بود.


تا اینجا در دوره، امیر عاجلو مجموعاً 2 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که امیر عاجلو تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام و سپاس از آموزش مفیدتون جناب طالبی عزیز ما به عنوان یک دیجیتال مارکتر بحث برنامه ریزی کمپین رو یاد گرفتیم و براساس بودجه کارفرما شریع میکنیم به تست گرفتن، برنامه ریزی و پیش بینی. سوال من اینه که هزینه و دستمزد این برنامه ریزی و پیش بینی برای ما به عنوان دیجیتال مارکتر (برای فقط این بخش) چقدر هست؟ اصلا چطوری باید با کارفرما درباره این موضوع صحبت کنیم؟
در این بخش سوالات غیر مرتبط زیاد دیده شد.به عنوان مثال من طبق جلسات و به ترتیب دارم جلو میام بعد اینجا در مورد مسائلی سوال می بینم که اصلا توی این جلسات نبوده و برای جلسات آینده است.