امیر توره ای

امیر توره ای

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای امیر توره ای از 1402/04/13 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. امیر در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته اول دوره است.امیر توره ای را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
| لینکداین

امیر توره ای در یک نگاه

تا اینجا در دوره، امیر توره ای مجموعاً 3 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که امیر توره ای تا اینجای دوره پرسیده است:
اسلایدهای آريالای پزشک پور را کجا می شود دید؟ در فایلها فقط پی دی اف سوالات وجود داره
درود اگر بخواهیم از جوملا برای مدیریت محتوا استفاده کنیم چه نوع سرور هاست باید انتخاب کنیم ، وردپرس یا جوملا کدام رو توصیه می کنید برای دست گرمی و آماده کردن یک سایت برای تمرینات جلسات بعدی . من تازه دوره را تهیه کرده ام و در آغاز جلسه سوم هستم (دامنه را ثبت کردم و اماده گرفتن هاست و چسباندن دامنه به سایت هستم)
درود و عرض ادب من قصد دارم با راهنمایی های شما در این دوره ،در حوزه خدمات مشاوره مهندسی مبتنی برهوش مصنوعی کسب و کاری را ایجاد کنم ، فکر می کنید برای عمیق شدن برای کار برد موثر تر ابزار های بازاریابی دیجیتال که در دوره معرفی خواهید کرد در حوزه مشاوره مهندسی لازم است پیش نیاز خاصی رو طی کرد ؟ مثلا برای حوزه تولید محتوا آیا علاوه بر مطالعه در خصوص مدیریت بازاریابی و منابعی که معرفی کردید ؟ مهارتهای دیگری که به موفقیت کسب و کار منجر شود در تولید محتوایی که نهایتا برند شخصی را در حوزه مشاوره تقویت کند پیشنهاد می فرمایید ؟