امیر باقری

امیر باقری

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای امیر باقری از 1400/11/23 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. امیر در حال حاضر در کسب و کاری در حوزۀ آفلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته پنجم دوره است.امیر باقری را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
| لینکداین

امیر باقری در یک نگاه
امیر باقری دربارۀ خودش گفته:
نقشه ایران رو در نظر بگیر هرچقدر که از تهران دورتر میشی درجه عقب ماندگی و رشد و توسعه کمتر میشه، هرچقدر که به مناطق مرزی نزدیکتر میشی بیشتر متوجه عمق تفاوت ها میشی. بعد از دوره کارشناسی ارشد که تو دانشگاه علامه بودم تصمیم گرفتم به جای کار در تهران به شهر خودم برگردم و سعی کنم که دوستان دیگه رو هم برگردونم تا به سهم خودمون در آبادانی در پیشرفت منطقه تاثیر بذاریم. امیدوارم که 20 سال دیگه از تصمیمم پشیمون نشم.
امیر باقری دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
برای این دوره باید وقت زیادی داشته باشی تا بتونی بهش برسی هفته ای حداقل 2 روز رو به صورت کامل باید وقت بزاری تا بتونی خودتو برسونی. نکته مهمی که هست اینه که فقط به ویدیو ها نباید اکتفا کرد، آخر ویدیو ها سوالات افراد محتلف هست که به نظرم باید به همشون گوش داده بشه، از بین این سوالا نکته های خوبی میشه درآورد که توی ویدیو ها نیستن و این باعث میشه که وقت زیادی رو برای گذروندن این دوره صرف کنیم ولی ارزشش رو داره