امیرحسین رحمانی مقدم

امیرحسین رحمانی مقدم

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای امیرحسین رحمانی مقدم از 1401/02/13 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. امیرحسین در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته اول دوره است.امیرحسین رحمانی مقدم را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت | توییتر | اینستاگرام | لینکداین | پینترست | آپارات | کانال تلگرام

امیرحسین رحمانی مقدم در یک نگاه
امیرحسین رحمانی مقدم دربارۀ خودش گفته:
سلام، من امیرم، 22 سالمه و دانشجوی گرافیکم. از سال آخر دبیرستانم علاقه‌ خودمو به این حوزه پیدا کردم و برای ادامه تحصیل این رشته رو انتخاب کردم. همزمان با اون در برگزاری ایونت‌های استارتاپی مشارکت داشتم و ازین طریق با اکوسیستم مشهد آشنا شدم و تجربه‌های متفاوتی در طی این چند سال داشتم. در این مسیر شناخت بیشتری از خودم پیدا کردم و پروژه‌های عکاسی/فیلمبرداری هم انجام دادم و در ادامه مدیریت برخی از اونها رو بعهده گرفتم. در حال حاضر خودم رو اینجوری معرفی می‌کنم که امیرم، طراح گرافیکی که اخیراً به طراحی ساختارها و مدیریت فرآیندها علاقه‌مند شده...
امیرحسین رحمانی مقدم دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
بی صبرانه آماده شروع کردنشم :))
امیرحسین رحمانی مقدم در آکادمی منظم ، به عنوان طراح و تدوینگر در حال فعالیت است. دربارۀ آکادمی منظم شاید بد نباشد بدانید که:
در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، در یک مسیر یک ساله، همراه و هم‌قدم با هم از مبانی و مفاهیم پایه شروع می‌کنیم و به تدریج و در طول یک سال، یاد می‌گیریم که از ابزارهای موجود در فضای دیجیتال چگونه برای رشد کسب و کارمان استفاده کنیم. ابزارها، روش‌ها و استراتژی‌ها را یکی یکی با هم مرور خواهیم کرد و با توضیحاتی که خواهم داد و با تمرین‌هایی که انجام می‌دهید، این مسیر را با هم جلو می‌رویم. به سوالات و ابهامات شما در طول این یک سال به صورت ویدئویی، صوتی و متنی در سایت پاسخ می‌دهم. سال‌ها است که این دوره را به صورت حضوری در سازمان مدیریت صنعتی ایران (و دانشگاه تهران) ارائه می کنم و این دوره، شکل آنلاین همان دوره است. البته، با فرصت‌هایی که در دوره‌های آنلاین وجود دارد، فرصت یادگیری عمیق‌تری را خواهید داشت.