امیرحسین اکبرزاده

امیرحسین اکبرزاده

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای امیرحسین اکبرزاده از 1401/04/19 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. امیرحسین در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته بیست و سوم دوره است.امیرحسین اکبرزاده را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت | اینستاگرام | لینکداین

امیرحسین اکبرزاده در یک نگاه
  • برای یاد گرفتن چیزهایی که دوست دارم صبورم.
  • کنجکاو و اهل سرچ کردنم و جواب سوال‌هام رو با سرچ کردن پیدا می‌کنم.
  • به هنر خیلی علاقه دارم و کار فعلیم به هنر ارتباط داره.
  • شنیدن و خوب دیدن رو یاد گرفتم.
  • فارغ التحصیل دانشگاه یوتیوبم.
  • تنوع علایقم زیاده، از موشن گرافیک که کار اصلیمه تا وردپرس و نوشتن و دیجیتال مارکتینگ.
امیرحسین اکبرزاده دربارۀ خودش گفته:
هنوز شادم، هنوز صبورم و امید دارم که اتفاق‌های خوب بیوفته‌. الانم که اینو می‌نویسم شاد و امیدوارم. من با یادگیری آرامش پیدا می‌کنم. روزی که چیزی یاد نگیرم و کار تکراری کنم خسته و بی‌انرژی‌ام. آدم‌هایی که بهم چیزی یاد بدن یا فرصت یادگیری رو بهم بدن خیلی دوست دارم. شادی و امید و علم، چراغ راهه.
امیرحسین اکبرزاده دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
۱۳ جلسه‌اش رو دیدم. خیلی چیزها یاد گرفتم. به تناسب کارم با کسب و کارهای مختلفی سر و کار دارم و الان نقاطی ضعف و قوت خیلی‌هاشون رو با همین ۱۳ جلسه می‌بینم. امید دارم که انتهای دوره اتفاق های خوب میوفته.
تا اینجا در دوره، امیرحسین اکبرزاده مجموعاً 1 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که امیرحسین اکبرزاده تا اینجای دوره پرسیده است:
تصور می‌کنم برخی از مطالبی که اساتید مطرح می‌کنن در بهترین حالت ممکنه پس از سال‌ها کسب تجربه و کار کردن در سطوح بالاتر به کار برخی از ما بیاد. کسانی که تجربه کار در حوزه دیجیتال مارکتینگ ندارن قطعا در ابتدای راه به عنوان مدیر استخدام نمیشن. کمی این مسئله اذیت کننده‌اس اما چاره‌ای هم نیست. فقط امیدوارم امکان نگهداری دوره به مدت طولانی برای اعضای دوره وجود داشته باشه.