الهه بهاران

الهه بهاران

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

سرکار خانم الهه بهاران از 1400/12/29 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. الهه در حال حاضر در کسب و کاری در حوزۀ آفلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته اول دوره است.الهه بهاران را می‌توانید اینجا پیدا کنید:


الهه بهاران در یک نگاه
  • دیدگاه علمی و عمیقی به مسائل دارم.
  • قدرت تشخیص و تمیز خوبی دارم
  • به تولید محتوای متنی و تصویری علاقه دارم
  • به ابزارهای ارتباط مجازی، سیستمها و شبکه ها و نرم افزارها و سرچ در اینترنت علاقه دارم
  • به تحلیل شخصیت، استعداد و دلایل رفتار انسان ها علاقه دارم
  • تلاش زیادی کردم که زندگی مستقلی داشته باشم
  • انسان ارزش محور و متفکری هستم که بودن بین مردم، درک انسان ها و سیستم ها را یاد گرفته ام
الهه بهاران دربارۀ خودش گفته:
سلام عزیزان
الهه بهاران هستم. 37 ساله و ارشد مهندسی ژنتیک. یک سال با رشته خودم شاغل بودم و 8 سال در زمینه تیم سازی، فروش و بازاریابی و تبلیغات کار کردم.
نوشتن را دوست دارم. به دلیل نوشتن محتواهای علمی، تبلیغاتی و روانشناسی اجتماعی، با دیجیتال مارکتینگ آشنا شدم و انشاالله تصمیم دارم دانش و تجربه ام را در این زمینه تکمیل کنم.
خوشحال میشم تجربیاتمون را به اشتراک بزاریم.
سپاس از توجه تون
تا اینجا در دوره، الهه بهاران مجموعاً 2 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که الهه بهاران تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام استاد عزیز من برای سایتم می تونم از اسم برند 20 ساله مون استفاده کنم. به نام ایمن احسان. منتهی چون به نام شخص هست نمی دانم برای اسم یک فروشگاه اینترنتی که قراره در کشور بفروشه جذاب باشه یا نه؟ مخفف هایی مثل ایمن سان را چک کردم، .com بسته بود. اسم هایی مثل استورایمنی یا بازارایمنی هم جالب اند ولی با مسئله ثبت نام جدید و مالیات آن و ری برندیگ یک نام جدید مواجه می شویم. به نظرتون چه اسمی انتخاب کنیم بهتر است؟
سلام و خداقوت خدمت عزیزان سوال در ارتباط با طراحی سایت است. مدتی است که در حال سرچ و بررسی شرکت های سایت ساز هستم تا یک سایت فروشگاهی برای شرکتمان راه اندازی کنم. متوجه شدم که برخی سایت سازها هزینه بالاتری برای طراحی سایت (چه اختصاصی چه قالب آماده) می گیرند ولی برای هزینه سئو و استراتژی محتوا هزینه بسیار پایین تر درخواست می کنند/ حال عکس این قضیه هم است که هزینه طراحی پایین ولی هزینه سئو بسیار بالا باشد. برای ما که تازه می خواهیم وارد فضای مجازی شویم کدام مدل مناسب تر است؟ اگر من برای تولید محتوای باکیفیت برای سایت و همچنین سوشال مدیا هزینه بیشتری کنم بهتر است یا برای طراحی سایت حرفه ای و سئو را بگذارم برای سال بعد؟ اصلا نیاز است از سال اول هزینه سئو داد؟ اگر سایت معمولی داشته باشم ولی از ابتدا برای استراتژی محتوا و سئو هزینه کنم، درآمدم بیشتر خواهد بود ؟ یا روی کیفیت ویو ظاهری کار کنم؟