احمد عرفانیان

احمد عرفانیان

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای احمد عرفانیان از 1400/12/20 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. احمد در حاضر، دانشجو است و جایی مشغول کار نیست. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته هفتم دوره است.


احمد عرفانیان در یک نگاه
  • تخصص و علاقه اصلی: زیرساخت، سرورها و شبکه
  • مجازی سازی، هاستینگ، سوئیچینگ و مسیریابی دیتاسنتر
  • نصب، راه اندازی و نگهداری سرورهای مجازی و اختصاصی
  • تقریباً 10 سال تجربه برای کار با cms های جوملا و وردپرس
  • تسلط به پنل های سی پنل، پلسک و دایرکت ادمین

تا اینجا در دوره، احمد عرفانیان مجموعاً 2 سوال پرسیده است و به همۀ آنها پاسخ داده شده است. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، شرکت‌کنندگان امکان این را دارند که درباره تمام جلسات دوره اگر سوالی دارند بپرسند و به تک تک پرسش‌های آنها به صورت فایل صوتی (یا در وبینارهای پرسش و پاسخ هفتگی) پاسخ داده می‌شود.
پرسش‌هایی که احمد عرفانیان تا اینجای دوره پرسیده است:
سلام و وقت بخیر می خواستم ببینم در خصوص ساز و کار پرداخت های اینترنتی در خارج کشور تجربه ای داشتید یا خیر؟ مثلاً paypal ، مجوزهای خاصی مثل ما که داخل ایرانیم نیاز داره؟ (بنده سوال جناب جوادپور رو دیدم و پاسخم رو نگرفتم) یکی از دوستان بنده خارج کشور زندگی میکنن و شرکت ثبت شده و حساب معتبر بانکی دارند. بنده تجربه راه اندازیه چندتا فروشگاه اینترنتی داخل ایران رو از قبل دارم و با ساز و کارهایی که تو ویدئو فرمودین برای داخل ایران تقریباً آشنا هستم. بیشتر دنبال این هستم که این ساز و کارها خارج ایران به چه شکلیه و چطور میتونم برای این دوستمون که در نظر داره یه فروشگاه اینترنتی برای یه سری خدماتش راه اندازی کنه کاری انجام بدم. ممنون از شما
سلام و وقت بخیر سوال نداشتم، فقط چند جا تو متن این ویدئو دیدم که html غلط املایی داره و به صورت hdml تایپ شده.