آرش نیک دست

آرش نیک دست

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)

جناب آقای آرش نیک دست از 1399/06/01 در دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ شرکت کرده‌است. آرش در حال حاضر در یک کسب و کار آنلاین مشغول به فعالیت است. او هم‌اکنون در حال گذراندن هفته شصت و چهارم دوره است.آرش نیک دست را می‌توانید اینجا پیدا کنید:
وب سایت | اینستاگرام | لینکداین | آپارات

آرش نیک دست در یک نگاه
  • حدودا ۳۰۰ ساعت در حوزه های بازاریابی و فروش آموزش میبینم
  • حدودا سالی ۲۰۰ ساعت در دانشگاه تدریس می‌کنم
  • در حال راه اندازی کسب و کار آنلاین در صنعت چاپ و بسته بندی هستم
آرش نیک دست دربارۀ خودش گفته:
من یه دیجیتال مارکترم که پیاده‌سازی فرآیندهای بازاریابی دیجیتال و اتوماسیون و گردش کاری آنلاین در صنعت چاپ و بسته بندی، اولویتشه.

بیشتر از ۱۵ ساله که به طور تخصصی در حوزه بازاریابی و فروشِ محصولات و خدمات در صنعت چاپ و بسته بندی فعالیت می‌کنم. تجربه این سال‌ها به من نشون داده که رسانه‌های دیجیتال می‌تونن نقش کلیدی در افزایش بهره وری و ارتقا کسب و کارها ایفا کنن.

دقیقا همین نگاه بود که باعث شد من وارد عرصه بازاریابی دیجیتال بشم، به این امید که بتونم نقش کوچکی در بهبود و توسعه کسب و کارهای فعال در صنعت چاپ و بسته بندی داشته باشم و بتونم به مدیران، مشاوران،مدرسان، کارشناسان و فارغ التحصیلان این صنعت و همچنین صنعت گرافیک، خدمات مفید ارایه بدم.

برای رسیدن به این هدف بود که مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رو در رشته‌های طراحی گرافیک و مدیریت صنایع چاپ تموم کردم و در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، دوره مدیریت کسب و کار (MBA) رو با گرایش بازاریابی گذروندم. پایان نامه ارشدم هم با عنوان «تاثیر سیستم های اینترنت به چاپ بر عملکرد بازاریابی»انجام دادم و چند مقاله هم در این حوزه نوشتم که اینجا می‌تونید مطالعه کنید.

در نهایت هم گرایش فکری و اجرایی به سمت بازاریابی دیجیتال یا همون دیجیتال مارکتینگ پیدا کردم و با توجه به سختی‌ها و ماجراجویی‌هایی که داشت، با برگزاری چندین دوره آموزشی و با همکاری اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و تدریس در دانشگاه، تونستم فرآیندهای دیجیتال مارکتینگ رو در صنعت فرهنگ‌سازی و پیاده‌سازی کنم.

من هر روز نکته جدیدی یاد می‌گیرم و سعی می‌کنم آموخته‌هام رو در کلاس‌های دانشگاه، دوره‌های آموزشی، جلسه‌های مشاوره و مقالات همین سایت به دیگران انتقال بدم و از اون‌ها هم یاد بگیرم تا بتونیم در کنار هم و با هم، به افزایش بهره وری در کسب و کار صنعت چاپ، کمک کنیم.

من، آرش نیک‌ دست هستم، بلاگر و منتور بازاریابی دیجیتال در صنعت چاپ و بسته بندی و عضو انجمن علمی بازاریابی ایران.
آرش نیک دست دربارۀ دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ گفته:
قطعا این دوره رو به همه دوستان و همکارانم که بخوان دیجیتال مارکتینگ یاد بگیرن معرفی می کنم.
یکی از جامع ترین دوره هایی است که تا به حال دیدم.
من در دروه آنلاین بازاریابی دیجیتال عادل طالبی و کلاس‌های شازمان مدیریت صنعتی ایشون شرکت کردم.
آرش نیک دست در پرینت لند ، به عنوان مدیر پلت فرم در حال فعالیت است. دربارۀ پرینت لند شاید بد نباشد بدانید که:
پرینت‌ لند با نام دامنه PrintLand.Marketing با تکیه بر تجربه و دانش، در حوزه چاپ و بسته بندی و صنایع وابسته و همچنین بازاریابی دیجیتال، تبلیغات آنلاین و فروش اینترنتی، انواع محصولات، خدمات و تولیدکنندگان صنعت چاپ و بسته بندی را به بازار هدف و مخاطبان هدف‌گذاری شده معرفی می‌کند.
در پلت‌فرم پرینت ‌لند، به کسب و کارهای فعال در صنعت چاپ و بسته‌بندی و صنایع وابسته امکان درج تبلیغ داده می‌شود تا بتوانند با درج آگهی، کسب و کارشان را به مخاطبان هدف معرفی کنند. همچنین به مخاطبان هدف و مشتریان این صنعت این امکان داده می‌شود تا با فعالان صنعت چاپ و بسته بندی بیشتر آشنا شده و از خدمات و محصولات آن‌ها استفاده کنند.

هدف پرینت لند

یکی از اهداف پرینت‌ لند کمک به افزایش بهره‌وری و فروش در مجموعه‌های چاپ و بسته بندی است و با توجه به این رسالت، کلیه فعالیت‌های مربوط به فرآیندهای بازاریابی دیجیتال را در این پلت‌فرم به‌کار گرفته تا در رده‌های اول موتورهای جستجو از جمله موتور جستجو گوگل قرار گیرد. برای این منظور از تکنیک‌های پیشرفته بهینه سازی موتورهای جستجو با استفاده اصولی از کلمات کلیدی کاربردی در صنعت چاپ و بسته بندی و صنایع وابسته بهره می‌برد. قابل ذکر است که کلمات کلیدی صنعت، با استفاده از پیشرفته‌ترین ابزارهای آنالیزگر بدست آمده و پس از وزن‌دهی، اولویت و برای آن‌ها، تولید محتوا شده است.

با توجه به اقداماتی که پلت فرم پرینت‌ لند در بخش دیجیتال مارکتینگ انجام می‌دهد و این امکان را فراهم می‌سازد تا در اکثر کلمات و عبارات کلیدی مهم این صنعت در رنک‌ها و رده‌های اول موتورهای جستجو قرار گیرد، همکاران فعال در صنعت چاپ و بسته بندی و صنایع وابسته می‌توانند با درج آگهی خود در این پلت فرم، محصولات و خدمات خود را با سرعت بیشتر و هزینه‌های تبلیغاتی بسیار پایین‌تر از دیگر فرآیندهای بازاریابی سنتی، به معرض نمایش گذاشته و به مخاطبان هدف‌گذاری شده معرفی نمایند. لازم به ذکر است پلت فرم بازاریابی دیجیتال صنعت چاپ و بسته بندی با نام تجاری پرینت لند، امکان درج آگهی و تبلیغ را برای کلیه فعالان این صنعت اعم از مجتمع‌های چاپ و بسته بندی و صنایع وابسته، چاپخانه ها، طراحان گرافیک، مشاوران، مدرسان و مدیران پروژه‌های چاپی و همچنین ناشران و کتاب فروشان فراهم آورده است.

در پرینت لند، متخصصین سئو تیم ما با انجام عملیات سئو بر روی آگهی‌های شما، کمک می‌کنند تا برند شما یشتر مورد بازدید مخاطب هدف قرار گیرد، به طوری که اکثر اگهی‌ها بعد از مدتی در صفحه‌های اول گوگل قرار می‌گیرند.

از شما دعوت می کنیم از سایت ما بازدید کنید:

https://printland.marketing