بهترین دوره دیجیتال مارکتینگ

این دوره قدم‌های ضعیفی که من در یادگیری به صورت خودآموزی برمی‌داشتم رو محکم کرد و مسیر درست رو نشونم داد. ضمن اینکه دوره بسیار کاربردی و عملیاتی هست. می‌تونیم هرچی یادگرفتیم رو سریع به عنوان تمرین پیاده کنیم. و هرچی سوال برامون پیش میاد آقای طالبی با حوصله جواب می‌ده.

مشاهده پروفایل محمدحسین جعفری در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

ای کاش زودتر دوره عادل طالبی رو شرکت میکردم

میگن آدم موفق کسی هستش که از اشتباهات خودش درس بگیره و دیگه تکرار نکنه و موفق‌تر کسی هست که از تجربیات دیگران هم استفاده کنه از شکست‌ها و از پیروزی‌ها، تا بتونه به کمک تجربیات اون ها عملکرد بهتری داشته باشه و چقدر هم خوبه که این تجربه ها از تجربیات بهترین‌های اون حوزه کاری باشه مثل یادگیری دیجیتال مارکتینگ در دوره آنلاین. بازاریابی دیجیتال آقای عادل طالبی

مشاهده پروفایل حمیدرضا کریمی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

زیباترین اتفاق زندگی من در سال ۹۹ حضور تو دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال آقای طالبی بود که من رو اصولی با دنیای دیجیتال مارکتبنگ آشنا کرد.

مشاهده پروفایل علی جان شفائیان فرد در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

بهترین توصیف دوره، همان «آش»ِ عادل طالبی است.
بازاریابی دیجیتال به سبک عادل طالبی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال عرضه می‌شود.همانند «آش» پر از نکات، موارد و ابزارهای متعدد برای یادگیری است و زمان می‌برد تا «جا» بیفتد.
در طی یکسال با انبوهی از مطالب جذاب و البته تمرین های مختلف روبرو می‌شوید که بسته به تلاش خودتان، سبک آموزش عادل طالبی و البته پشتیبانی ِ خوب گروه پشتیبانی ِ دوره، می‌توانید امیدوار باشید که بازاریابی دیجیتال را تا حد مناسبی درک کنید و فرابگیرید.
اگر به دنبال «قوام» بیشتر آش مذکور هستید، سرنخ های مطالعاتی که در طی دوره به شما داده می‌شود را دنبال کنید.
خلاصه: اگر می‌خواهید درست و حسابی یادگیری بازاریابی دیجیتال را «شروع» کنید. در این دوره شرکت کنید.

مشاهده پروفایل مهرداد اکبریان در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

دوره بازاریابی آنلاین آقای عادل طالبی از اون دوره هایی هست که درش همه چی در نظر گرفته شده. یعنی مطالب پیوستگی و جامعیت داره. هر هفته کلی تمرین داریم و ما رو درگیر خودش میکنه. از طرفی با داشتن یک گروه پشتیبانی هر سوالی موقع حل تمرین ها برامون پیش میاد پاسخ داده میشه همین یک مورد باعث میشه برای من این دوره متمایز بشه. چون به دغدغه و سوالات ما توجه شده. نکته جالبی که در این دوره بازاریابی آنلاین وجود داره تجربیات کاربردی هست که متناسب با هر موضوع در اختیار ما قرار میگیره که برای شروع همه جوانب رو درنظر بگیریم. فکر میکنم امسال یکی از پررشد ترین سال های زندگیم بوده چون هر هفته یک قدم اومدم جلو.

مشاهده پروفایل مینا فرج نژاد در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

از وقتی که با دیجیتال مارکتینگ آشنا شدم و سعی به یادگیری کردم هر طرفی که رفتم سخن از آقای طالبی و دانش ایشون در این زمینه بود، پس سعی کردم در شبکه‌های اجتماعی، سمینارها و همایش‌ها ازشون یاد بگیرم، انقدر دلم می‌خواست شاگرد آقای طالبی باشم که سال 97 دل رو به دریا زدم خواستم کار رو رها کنم و سه ماهی کارآموز تیزلند بشم که متاسفانه بعد از مصاحبه، قبول نشدم.
اما امسال دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ شروع شد، چه فرصتی بهتر از این که بشه به صورت آنلاین شاگرد آقای طالبی بود
راستش رو بگم اولش یک کم دو دل بودم که شاید مطالب در سطح ابتدایی و کلی باشه اما دلم هم نیومد فرصت استفاده از کلاس‌های آقای طالبی رو از خودم بگیرم، این شد که ثبت نام کردم و الان از این بابت خیلی خوشحالم چون نه تنها مطالب خیلی جامع و کامل گفته شده بلکه هر زمان تغییر و آپدیتی در ابزارهای دیجیتال اتفاق افتاده، ویدیوهای آموزشی جلسات قبل هم متناسب با همون آپدیت شدند و بخش‌هایی بهشون اضافه شده که به نظرم از مهمترین نقاط قوت این دوره هست

مشاهده پروفایل زینت سرخه اصفهانی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

خیلی خوبه. باید حسابی وقت بزاری

مشاهده پروفایل پیام اسمی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

دوره ای که مطمئن هستم من رو به اهدافم می‌رسونه، یکی از بهترین اتفاقات شغلی من آشنایی با عادل طالبی و شرکت تو دوره بازاریابی دیجیتال هست،

مشاهده پروفایل فاطمه زاهدی محبوب در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

توی همه زمینه‌ها تجربه حرف اول رو میزنه. اکثر دوره‌ها پر از حرف‌های تئورین که وقتی وارد عمل میشیم می‌بینیم خیلیاشون درست نیستن. ولی تو این دوره اینجوری نیست. به قول خود آقای طالبی «تو این دوره قراره یادگرفتن رو یاد بگیریم». تجربه آقای طالبی یکی از دارایی‌های ارزشمند این دوره است. تمام حرفایی که میزنن رو زندگی کردن و نکات ارزشمندی رو منتقل میکنن. همه این موارد در کنار بیان رسا و آمیخته با طنزشون باعث میشه که با رغبت مطالب کلاس رو دنبال کنیم.

مشاهده پروفایل محمد توکلی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

خیلی خوب و کامل همراه با پاسخ به پرسش ها و تمرین های عملی و پشتیبانی عالی.

مشاهده پروفایل شبیر سلوکی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

دوره جامع و خوبی که مباحث زیادی رو در حوزه بازاریابی دیجیتال پوشش می دهد و شما را به روز می کند...
همراه با تمرین های خوب و پشتیبانی عالی و پاسخگویی به سوالات در هر زمانی
استفاده از مثال های عملی از وب سایت های داخلی در دوره مانند برگزاری کمپینها ، تحلیل های آنالیتیکس و ... بسیار اثربخش و از ویژگی های مثبت دوره می باشد.

مشاهده پروفایل سیدامیرحسین هاشمی نکو در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

درباره دوره هر چی بگم کم گفتم. جدا از معرفی منابع و نشان دادن راه صحیح برای رشد کسب و کار، آقای طالبی مانند یک مشاور زبده روی من تاثیر زیادی گذاشته است. همین موضوع برای من خیلی با ارزش است و راندمان کارم را بالا برده است.
و اما بهتره بگم هر وقت هر زمان سئوالی برایمان پیش بیاید ایشان از طریق تلگرام، اینستاگرام و وبینار ما رو شرمنده‌ی خودشون می‌کنند. بالاخره از همه طرف محاصره هستید که پرسش کنید.
می‌دونید چرا واژه شرمنده و بکار می‌برم چون دوره‌ی آقای طالبی طوری طراحی شده که اصلا جایی برای تنبلی و سرسری مطالعه کردن وجود نداره. بالاخره اگر اهل مطالعه و جستجو نباشید اصلا وارد شدن به این دوره و بهتون پیشنهاد نمی‌کنم.
من شرکت در این دوره را حتما به مدیران کسب و کار پیشنهاد می‌کنم چون مسیر متفاوتی را پیش روی ما قرار می‌دهد.

مشاهده پروفایل آزاده میردار هریجانی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

تو بازار بلم بشور دیجیتال مارکتینگ که هرکسی ادعای استادی داره.جناب طالبی استادی(حالا آقای طالبی میگن چرا بهم گفتی استاد) که نه تنها تئوری به خوبی میشناسن بلکه دست بر آتش و عملیاتی بودنشونم معرکه س. خلاصه که دوره عالیه

مشاهده پروفایل مهدی احمدی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

من از طریق کانال کار و کسب استاد طالبی با سبک تدریس جناب طالبی آشنا شدم.
به علت نیاز شدید به آموزش هایی که ایشان ارائه می دادند در دومین روز ثبت نام در دوره آنلاین دیجیتال مارکتینک، در این دوره شرکت کردم.
مشتاقانه تمام جلسات را پیگیر هستم و فیلم تمام جلسات را نگاه کرده ام و مواردی که در دوره های دیگر یافت نمی شد را تا حالا یادگرفته ام.
به جرات می توانم بگویم که بهترین دوره دیجیتال مارکتینگ است.

بیش از این توضیح نمی دهم چون ممکن است به چاپلوسی متهم شوم.

مشاهده پروفایل جعفر آسمانی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

دوره فوق العاده عالی هست و تازه من را متوجه کرد که هنوز هم نمی دونم.

مشاهده پروفایل یاسمن نجفی زاده در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

هنوز دوره را تمام نکرده ام و شاید خوب نباشد زود نظر بدهم.
تا اینجا ارزشمند است.

مشاهده پروفایل محمدحسین امینی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

تو این مسیری که تا اینجا طی کردم بزرگترین عطف رو دوره ی آقای طالبی برام ایجاد کرد. عطف که میگم یعنی نقطه ای که اینطرفش با اون طرف زمین تا آسمون توفیق داشته باشه.
تو این دوره من چطوری فکر کردن ، از چه زاویه ای به مسائل نگاه کردن ، اول تحلیل کردن و بعد ابزارتحلیل رو یادگرفتم.
یک مدل یادگیری تجربه گرا که جذاب و شیرین بود و امیدوارم بعد از اتمام این دوره بازم بتونم باهاش چیزای جدید یاد بگیرم.

مشاهده پروفایل شیما جندقی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

الان که 9 ماه از دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال گذشته، همه چیز واقعا واقعا عالیه. همه چی منظم و مرتب و با برنامه پیش میره. هر مشکلی داشته باشیم خود آقای طالبی، و پشتیبان دوره پیگیری میکنن. تازه یه گروه تلگرامی هم داریم که کلی هم دوره ای خوب داریم که باهم تجربیاتشون رو به اشتراک میزارن.

هر هفته پرسش و پاسخ تلگرامی داریم، لایو اینستاگرام هم داریم تو همون هفته، ماهی یکبار هم وبینار جمع بندی داریم. خلاصه همه چی عالیه، دوست دارید وارد مسیر زیبا و پیچیده دیجیتال مارکتینگ بشید، بهتون پیشنهاد میکنم این دوره رو از دست ندید.

مشاهده پروفایل زهرا احمدی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

واقعا شرکت در این دوره یکی از بهترین تصمیمات زندگیم بوده و بیشترین دانش ممکن رو توی این حوزه از جناب طالبی عزیز بدست اوردم.

مشاهده پروفایل نوید حمیدیان در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

دوره عالی
اول هاش چالش داشت ولی با مدیریت و درایت و پشتکار جناب اقای طالبی مشکلات حل شد
یک دوره هوشمند

اگر می‌خواهید بدونید چه خبره هست تو دنیای دیجیتال، این دوره بهترین جاست.

مشاهده پروفایل پیام طراوتی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

سعی کنید نهایت استفاده رو ببرید، اگه مطالبی که یاد میگیرین رو همزمان در پروژه واقعی پیاده کنید خیلی به نظرم میتونه مفید باشه.

مشاهده پروفایل محمد جواد همتی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

یک دوره کاربردی، مبتنی بر تجربیات بسیار ارزشمند با سرفصلی مدون.
اگر در دنیای دیجیتال مارکتینگ گم شده اید، این دوره به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید یک دید عمیق از ابعاد فنی و مارکتینگی پیدا کنید.

مشاهده پروفایل سیدعلیرضا جعفری در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

این دوره یکی از بهترین دوره هایی است که سپری کردم و بسیار راضی هستم از محتوا و نحوه ارائه این دوره، یکی از ویژگی های مثبت این دوره که لازم میدونم بیان کنم کامل بودن محتواست تقریبا تمام سرفصل های مهم در بازاریابی دیجیتال گفته میشود که بسیار ارزشمند است .

مشاهده پروفایل محدثه فعلی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

این دوره تنها یادگیری دیجیتال مارکتینگ نیست بلکه یادگیری یادگیریست و جناب عادل طالبی با آموزشی عادل شما رو کاملا طالب یادگیری بیشتر و تبدیل شدن به متخصصی حرفه‌ای در این زمینه می‌کند.

مشاهده پروفایل عرفان ضیاء فروغی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

عیدی که عادل خان طالبی برای سال 99 در اوج ناراحتی برام فرستادن تا در لحظه حال دلم عالی بشه ولی نمی‌دونستم با شروع دوره و همراهی با دوره قرار اینقدر انرژی و تجربه رو با هم به دست بیارم.
اگه به دیجیتال مارکتینگ علاقه داشته باشی، حیف که از دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال عقب بمونی.

مشاهده پروفایل فاطمه انگاشته در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

حتما خیلی شندید که در کشور، بودجه های کلانی مثلا برای کارهای فرهنگی هدر میره و کسی هم پاسخگو نیست.
اگر فعایت شما در حوزه کسب و کار نیست و بعنوان یک تصمیم ساز یا تصمیم گیر در بخش فرهنگی، اجتماعی و حتی خیریه فعالیت دارید یا حداقل مدیر یا کارشناس وب سایت یا روابط عمومی سازمان دولتی یا نهاد عمومی هستید پیشنهاد می کنم مباحث بازاریابی دیجیتال را برای بهره وری فعالیتتون، یادگرفته و بعد از بومی سازی با اهداف سازمانی، حدالمقدور آن ها را بکار ببرید تا حداقل به وسع خودتون، بودجه سازمانتان که از بیت المال است یا از همیاری مردم، به هدر ندهید و به نتایج ارزشمند برسید.

با شناختی که چندین سال هست از آقای طالبی دارم دوره حاضر بهترین انتخاب شما برای طی این مسیر خواهد بود.

مشاهده پروفایل حامد سپاسی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

من پیش از شرکت در دوره خیلی نگران سطح مطالب بودم چون ایده ای در موردش نداشتم و فکر میکردم ممکنه نتونم اون طور که باید یادگیری داشته باشم و برام شرایط دشوار میشه ولی بعد که وارد دوره شدم و جلسات رو دیدم متوجه شدم که فرض شما بر این هست که امثال من هم در این دوره ثبت نام میکنن. مفاهیم خیلی کامل و از پایه آموزش داده شد و هر جا هم که لازم بود منابع کافی برای مطالعه معرفی شد. علاوه بر این به خاطر گروه پشتیبانی تونستم افرادی که تجربه خوبی دارن رو باهاشون ارتباط بگیرم و هرجا موردی بود کمک کنن.
اینکه تمرین ها هم بررسی میشه و ایراداتش گفته میشه تا اصلاح کنیم خیلی عالیه. من نگران بودم که ممکنه شما دانشجو رو رها کنین ولی مسیری که اومدیم نشون داد که شما کاملا حواستون هست و برای آموزش و یادگیری از روش های عالی استفاده میکنین

مشاهده پروفایل شیما شریفی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

برای اینکه مطمئن باشی توی کارت سرنخ چیزایی که لازم داری رو پیدا میکنی بیا ثبت نام کن. همیشه آموزشهای این دوره رو داری که امکان تعامل با دیگران برای بهبودهایی در مسیبر شغلیت رو بهت میده

مشاهده پروفایل مریم شیرازی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

من از دوره خیلی راضی هستم و کامل همه چیز رو یاد می ده و دلیل انتخاب دوره شخصیت استاد بود که در مرحله تحقیق دوره من رو به خودش جذب کرد

مشاهده پروفایل سالار گل محمدی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

هیچ چیز به اندازه یک معلم خوب فهم مطلب رو برا من آسون نمی کنه. واقعاً سخته این حجم از اطلاعات رو دریافت کنی بدون اینکه طرف مقابل بیان شیوایی داشته باشه..خیلی دوره ها تو زندگیم گذروندم ولی این یکی یچیز دیگس

مشاهده پروفایل سعید فلاح جمشیدی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

این دوره خیلی چیزا بهم یاد داده، دادن خط فکری که بتونم برای کارهایی میکنم دلیل داشته باشم و براش اصول تعریف کنم،راحت و با صراحت در انتخاب هام گزینه نه رو بتونم به کار ببرم،چون دلیل نداره همه کارهای تو دنیا را من انجام بدم و همه مهارت هار و داشته باشم.این دوره بهم یاد داده اگر یک مهارت رو بتونم خوب اجرا کنم برنده ام.اگرچه این رو هم میگه که بهتره تو زمینه های مرتبط با کارت به روز باشی و اطلاعات داشته باشی تا بتونی به موقش از پس کارات بربیایی.خلاصه به نظرم این دوره علاوه بر موضوعش که دوره آنلاین بازاریابی دیجیتاله تو دلش کلی نکات ریز و درشته که علاوه بر حوزه کاری هرفرد تو زمینه های (اجتماعی،فرهنگی،رفتاری،زندگی) به ما درس هایی داده که جاهای دیگه انقدر براش وقت نزاشتن،این دوره مثل دانشگاهه و از توش کلی چیز میتونی یاد بگیری بسته به این داره شما قلابتو با چه هدف و نیتی انداختی تو این دریا،عادل طالبی با الگویی که پیش گرفته وبا داشتن ویژگی های بارزی که داره برای خیلی ها میتونه تو هدف برای آیندشون موثر واقع بشه.

مشاهده پروفایل زهرا صالحی یانسری در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

وقتی اولین ویدیو جلسه دوره رو دیدم یاد داستان «صدسال‌تنهایی» گابریل گارسیا مارکز افتادم. من شده بودم خوزه آرکادیو بوئندیا و عادل طالبی شده بود ملکیادس.
چرا یاد این داستان افتادم؟ دلیلش خیلی ساده‌ست. خوزه آرکادیو بوئندیا آدمی بود که دنبال کشف و اختراع و تجریه مطالب جدید بود، ملکیادس کولی بود که هر از گاهی با کتاب، مطالب و اشیاء جدید به روستای خوزه می‌آمد.با دیدن هر جلسه دلم می‌خواست زودتر یک هفته بگذره و جلسه بعدی رو ببینم که عادل طالبی چه موارد هیجان‌انگیزی رو می‌خواد بیان کنه. عادل طالبی با شیوه جدید آموزش خودش به بهترین نحوه موضوعات رو در ذهن من حکاکی می‌کرد. توی ویدیو صفر عادل طالبی میگه: «قرار نیست اینجا قرص و شربت بدن و شما بازاریابی دیجیتال رو یاد بگیرید؛ من به شما به جای ماهی، ماهی‌گیری یاد میدم.» و واقعاً توی مدت 33 جلسه‌ای که من گذروندم این جمله رو اثبات کرده. شاید فکر کنید دارم اغراق می‌کنم؛ پس بذارید چند تا از ویژگی‌های این دوره رو براتون بگم:
1- نحوه آموزش بسیار عالی
2- فن بیان عالی و ساده گویی
3- گروه پشیبانی خوب و باتجربه و همیشه در دسترس
4- بخش پرسش و پاسخ که هر پرسشی که تو ذهنت باشه می تونی اونجا بپرسی و سریع جواب میدن یا دوستانت پرسیدن می‌تونی ببینی
5- دیدن فیلم‌های دوره در هر ساعت و زمانی که دوست داری
6-برگزاری وبینارهای دوره ای و لایو اینستاگرام هفتگی
7- ارائه منابع عالی و کافی
8- ایجاد حس دوستانه بین بچه‌های دوره در گروه پشتیبانی
9- تمرین های مناسب و به موقع
اینها ویژگی‌های مهم این دوره‌ست که وجود تنها یکی از اونها باعث میشه این دوره رو به همه شما پیشنهاد کنم. تازه این نکته هم باید اضافه کنم که توی این دوره حداقل 5 استاد دیگه که تجربه‌های خیلی مفیدی دارند هم حضور دارن و آموزش میدن.
توصیه من به همه شما اینه که حتما حتما اگه می‌خواید بازاریابی دیجیتال رو یاد بگیرید این دوره رو شرکت کنید.

مشاهده پروفایل مرتضی جهانشاهی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

این دوره یک دوره معمولی نیست که مدرس یک سری مباحث رو از حفظ بگه و بره بلکه اینجا عادل طالبی در نقش یک consultant که همیشه مشکلات احتمالی یا سوالات شرکت‌کننده‌های دوره رو بررسی میکنه، برای اون‌ها راهکار ارائه می‌ده و در کل تا شما مطلب رو یاد نگیرین رهاتون نمی‌کنه

مشاهده پروفایل امیرحسام شیخی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

یه دوره از جنس تجربه است و در این دوره انتقال تجربه اتفاق می افته.

مشاهده پروفایل بنیامین خسروانی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

بسته به اینکه قبلا چه تجاربی داشته باشین، از دوره چیز های مختلفی میتونین برداشت کنین . شخصا برای استفاده از تجارب عادل طالبی در بازار دیجیتال مارکتینگ ایران و فرنگ بیزینس های ایران، در دوره ثبت نام کردم . ولی چیزهای خیلی بیشتری برداشت کردم. چیزهایی که فکر میکردم بلدم، ولی یه گوشه هاییش رو ندیده بودم. دلیل دومم برای شرکت در دوره، لینک سازی و آشنایی با دوستانی که علاقه و کارمون به هم شبیهه هست .

مشاهده پروفایل سهیل پروین در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

هر چی بگم کم گفتم از یادآوری هایی که برامون دائم پیامک و ایمیل میشه گرفته تا وبینارهای و لایوهای پربارش که کلی درس اخلاق و تجربه هم در اون نهفته که کمک میکنه با مطالعاتی که داریم به رشد چشمگیری برسیم
در ضمن هیچگونه سوالی هم بدون پاسخ نمیمونه

مشاهده پروفایل مهدی دانش پژوه در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

وجه تمایز این دوره پروژه محور بودن و امکان پرسش و پاسخ برای حل تمامی مشکلات در زمینه بازاریابی دیجیتال است.

مشاهده پروفایل حمیدرضا پویامنش در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

دوره بازار یابی دیجیتال علاوه بر آموزش درباره حوزه دیجیتال آموزش درباره نحوه یادگرفتن هم هستش یعنی هم اینکه تو شما یاد میدن چه جوری یاد بگیری توی زندگی خیلی چیزا رو یاد میگیری و اصولی و درست حرکتمیکنی به شخص فوق العاده از اینکه در این دوره شرکت کردم راضی هستم و قطعا حضورم در دوره رو تمدید میکنم

مشاهده پروفایل نریمان نمازدوست در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

تا به الان احساس می‌کنم که با یک دوره‌ی «پُر» طرف هستم پُر محتوا، پُرجزئیات، پُر تجربه، پُر تمرین و پُر از یادگیری

مشاهده پروفایل محمدعلی عبدالعلی زاده در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

بزرگترین اشتباه من تا قبل از شروع این دوره، استفاده از سایر دوره های بازاریابی دیجیتال بود که چیزی بجز هدر رفتن زمان و هزینه برای من به ارمغان نیاورد.
دوره بازاریابی دیجیتال آقای طالبی، همه چیز را بصورت کامل، با معرفی منابع معتبر و با پشتوانه سالها تجربه عملی و کاربردی در اختیار دانشجویان قرار می دهد.

مشاهده پروفایل مهدی نظری در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

اگر کسی در فضای دیجیتال فعال باشه و عادل طالبی رو نشناسه باید به به‌روز بودنش شک کرد چون چندین ساله که از توی کانال تلگرام کار و کسب داریم بهترین دانش عملی رو از ایشون دریافت میکنیم و الان این فرصت پیش اومده که یکبار برای همیشه تمام اون مطالب رو به طور یکجا و منظم یاد بگیریم.
به عنوان یک فعال در حوزه کسب و کار و بدون مبالغه باید بهتون بگم هزینه‌ای که برای کسب کردن این تجربه‌ها خودتون باید پرداخت کنید تا از راه تجربه و شکست این تجربیات رو یاد بگیرید بیش از چند ده میلیون تومانه ...

مشاهده پروفایل صالح ناصرالمعمار در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

اولش خیلی داشتم فکر میکردم که تو این دوره شرکت کنم یا نه، ولی بعد از اینکه ثبت نام کردم خیلی خوشحالم چون دانش ایرانی شده دیجیتال مارکتینگ رو دارم یاد میگیرم.

مشاهده پروفایل نیما پورخلیل در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

دوره جامع و مفیدی خواهد بود. البته همانطور که آقای طالبی قبلا بارها اشاره کردنده اند، در این دوره بیشتر به سرفصل ها و آشنایی مباحث اختصاص داره و نیاز به مطالعه های بیشتر و تمرین دارد.

مشاهده پروفایل مهیار مجتهدی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

من قبلا هم یک دوره کامل دیجیتال مارکتینگ گذروندم و با مطالعه مستمر، خودم رو آپدیت نگه میدارم... اما در مورد دوره دیجیتال مارکتینگ آقای عادل طالبی باید بگم که وقتی دموی دوره رو دیدم، تعلل نکردم و ثبت نام کردم. به خودم گفتم این دوره‌ای هست که قراره چیزای واقعی یاد بگیرم و به امید خدا برای بهتر شدنم گام مناسبی خواهد بود.

مشاهده پروفایل مهرداد عابدینی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

دوره مارکتینگ جناب طالبی دریک جمله عبارتست از انتقال بیش از۲۵سال تجربه شغلی آقای طالبی در۵۰جلسه آموزشی

مشاهده پروفایل سيدامير حسيني در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

مدت هاست که به این نتیجه رسیدم که باید حتما توی سبد کسب کار هایی که شروع میکنم، کسب و کار آنلاین اصلی ترین جزء باشه. دوره بازاریابی دیجیتال آقای طالبی برای من یه سکو عه که بتونم کسب و کار آنلاین خودم رو اصولی راه بندازم و اداره اش کنم.

مشاهده پروفایل سید محمد صالح حسینی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

عادل طالبی(که دوست نداره بهش بگیم استاد) رو یکی از بهترین راهنماهای اکوسیستم میدونم، این دوره تا این جلسه که مشاده کردم تمام انتظاراتم رو براورده کرده، البته از قبل سطح انتظاراتمون از ایشون خیلی بالا بود پس فکر نکنید سطح پایینی بوده، بعد از گوش دادن تمام فایل های صوتی ایشون در کانال کسب و کار تصمیم گرفتم دوره رو تهیه کنم، این یعنی حداقل یک ماه و نیم بررسی و بعد انجام تصمیم برای خرید، فک میکنم همین جمله آخر برای خردمندان کافی باشه

مشاهده پروفایل میلاد محمدی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

عالی

مشاهده پروفایل محمد جواد گرشاسبی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)


از کجا بفهیم که یک دوره خوب هست یا نه؟

مهمترین سوالی که دربارۀ دوره بازاریابی دیجیتال باید بپرسید این است که خروجی‌های این دوره چه کسانی هستند؟ یک دوره بازاریابی دیجیتال خوب، باید خروجی‌های قابل معرفی داشته باشد.


دوره آنلاین بهتر است یا دوره حضوری؟

هر کدام مزایا و اشکالات خود را دارند. در یک کلاس حضوری طبیعی است که تمرکز بیشتری دارید. مدرس کاملاً روی فضا احاطه دارد و طبیعتاً فرآیند یادگیری در صورتی که مدرس قدرت ارائه و ادارۀ کلاس را داشته باشد بیشتر است اما، مشکلات مربوط به فاصله، هزینه و زمان، در حال حاضر باعث شده بهترین گزینه، دوره‌های آنلاین باشد.


آیا در ساعات مشخصی باید آنلاین باشیم؟

در بهترین دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ، لازم نیست همیشه آنلاین باشید. به صورت هفتگی ویئوها را می‌بینید، تمرین‌ها را انجام می‌دهید و مدرس دوره، پاسخگوی تمام سوالات شما است. به این ترتیب در یک فرآیند درست و منظم، این مسیر پر پیچ و خم را یاد می‌گیرید.


آیا می‌توانم هزینه را به صورت قسطی پرداخت کنم؟

بله. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال شما می توانید هزینه دوره را بدون پرداخت بهره، بدون نیاز به چک، ضامن یا معرف، به صورت جلسه ای (10 جلسه، 20 جلسه و 30 جلسه) پرداخت کنید.