بهترین دوره دیجیتال مارکتینگ

مرتضی جهانشاهی وقتی اولین ویدیو جلسه دوره رو دیدم یاد داستان «صدسال‌تنهایی» گابریل گارسیا مارکز افتادم. من شده بودم خوزه آرکادیو بوئندیا و عادل طالبی شده بود ملکیادس.
چرا یاد این داستان افتادم؟ دلیلش خیلی ساده‌ست. خوزه آرکادیو بوئندیا آدمی بود که دنبال کشف و اختراع و تجریه مطالب جدید بود، ملکیادس کولی بود که هر از گاهی با کتاب، مطالب و اشیاء جدید به روستای خوزه می‌آمد.با دیدن هر جلسه دلم می‌خواست زودتر یک هفته بگذره و جلسه بعدی رو ببینم که عادل طالبی چه موارد هیجان‌انگیزی رو می‌خواد بیان کنه. عادل طالبی با شیوه جدید آموزش خودش به بهترین نحوه موضوعات رو در ذهن من حکاکی می‌کرد. توی ویدیو صفر عادل طالبی میگه: «قرار نیست اینجا قرص و شربت بدن و شما بازاریابی دیجیتال رو یاد بگیرید؛ من به شما به جای ماهی، ماهی‌گیری یاد میدم.» و واقعاً توی مدت 33 جلسه‌ای که من گذروندم این جمله رو اثبات کرده. شاید فکر کنید دارم اغراق می‌کنم؛ پس بذارید چند تا از ویژگی‌های این دوره رو براتون بگم:
1- نحوه آموزش بسیار عالی
2- فن بیان عالی و ساده گویی
3- گروه پشیبانی خوب و باتجربه و همیشه در دسترس
4- بخش پرسش و پاسخ که هر پرسشی که تو ذهنت باشه می تونی اونجا بپرسی و سریع جواب میدن یا دوستانت پرسیدن می‌تونی ببینی
5- دیدن فیلم‌های دوره در هر ساعت و زمانی که دوست داری
6-برگزاری وبینارهای دوره ای و لایو اینستاگرام هفتگی
7- ارائه منابع عالی و کافی
8- ایجاد حس دوستانه بین بچه‌های دوره در گروه پشتیبانی
9- تمرین های مناسب و به موقع
اینها ویژگی‌های مهم این دوره‌ست که وجود تنها یکی از اونها باعث میشه این دوره رو به همه شما پیشنهاد کنم. تازه این نکته هم باید اضافه کنم که توی این دوره حداقل 5 استاد دیگه که تجربه‌های خیلی مفیدی دارند هم حضور دارن و آموزش میدن.
توصیه من به همه شما اینه که حتما حتما اگه می‌خواید بازاریابی دیجیتال رو یاد بگیرید این دوره رو شرکت کنید.

مشاهده پروفایل مرتضی جهانشاهی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

محسن شعبانی دوره ی آنلاین بازاریابی دیجیتال آقای طالبی چند تفاوت با سایر دورههای موجود داره.
- اول اینکه موارد ارائه شده در دوره ضمن اینکه پشتوانه ی علمی و تئوری داره، محصول تجربه هایی است که مدرس داشته و این دوره همراه با نمونه ها و مثال های عملی مکرر و با داده های واقعی تدریس می شه.
- مورد بعدی اینکه در دروه های آموزشی ای که بسیار وابسته به اعداد و ارقام و مسائل فنی و تکنیکی در کنار فهم کسب و کار هست، هر شخص در حین دوره و عملی کردن آموزه های اون قطعا با ابهامات و مشکلاتی مواجه می شه که پشتیبانی کامل و البته به موقع از اهمیت خیلی زیادی برخورداره تا آدم از سردرگمی های احتمالی بیرون بیاد و کار رو با انگیزه ی بیشتری ادامه بده.
و بنظرم این دوره با توجه به زمان بسیار زیادی که شخص آقای طالبی برای رفع ابهامات و پشتیبانی دوره می زاره و همچنین چنل های مختلفی که برای این موضوع تعریف کرده (از قبیل؛ کانال تلگرام، لایو اینستاگرام، سمینار پرسش و پاسخ و همینطور بانک دسترسی به سوالات مطرح شده در وب سایت)، عملا این دغدغه رو معرفی کرده و تا حد بسیار زیادی به آدم این اطمینان رو می ده که اگه فراگیر همراه باشه، مدرس به هیچ وجه کم نمیاره و همیشه در دسترسه.
- موضوع بعدی اینکه له خاطر ماهیت آنلاین بودن دوره مدیریت زمان استفاده از ویدئوها و مطالب در اختیار خودمون هست.
- ونهایتا اینکه با توجه به تعداد و تنوع مخاطبین، برای افراد علاقه مند زمینه ی شبکه سازی بسیار خوبی فراهمه.

مشاهده پروفایل محسن شعبانی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

علی حیدری بندرآبادی دوره‌ی آنلاین بازاریابی دیجیتال آقای طالبی رو بعد از بررسی‌های بسیار زیاد و با وسواس فراوان از میان چندین دوره‌ی دیجیتال مارکتینگ انتخاب کردم.
معمولا در ابتدای راه یادگیری یک مهارت، اون هم مهارتی مثل دیجیتال مارکتینگ، که دوره‌های آموزشی زیادی برای اون، چه به زبان فارسی و چه به زبان‌های دیگه وجود داره، انتخاب بسیار سخت میشه.
اما دوره‌ی آقای طالبی از همون ابتدا و با مطالعه‌ و مشاهده‌ی صفحه‌ی معرفی دوره و مدرس، کاملا از سایر دوره‌ها متمایز بود.
عادل طالبی صادقانه در ابتدای دوره بهتون میگه که در چه صورتی این دوره به دردتون نمی‌خوره و اینجا قرار نیست چیزی بهتون یاد بده، بلکه قراره یادگیری رو بهتون یاد بده.
دانش و تجربه‌ی بسیار عادل طالبی و سایر معلمین دوره، چیزی هست که در کمتر دوره‌ای می‌تونید اون رو به دست بیارید. همینطور به نظر من هر بخش از این دوره درس‌هایی در دل خودش داره. آدم می‌تونه از تک تک کمپین‌ها، پیامک‌ها، ایمیل‌ها، لایوها و... که در طول دوره برگزار میشه، نکات بسیار مهم و کاربردی‌ای رو فرا بگیره.
به نظرم به معنای واقعی اینجا «یادگیری به خوبی هم در متن و هم در حاشیه اتفاق می‌افته»

مشاهده پروفایل علی حیدری بندرآبادی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

سیدعلیرضا جعفری یک دوره کاربردی، مبتنی بر تجربیات عملیاتی بسیار ارزشمند.
اگر در دنیای دیجیتال مارکتینگ گم شده‌اید، این دوره به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید یک دید عمیق از ابعاد انسانی، فنی و تجاری دیجیتال مارکتینگ پیدا کنید

من به 10 دلیل مشخص این دوره را توصیه می‌کنم:

1. دوره بلندمدت و شکل‌گیری مدل ذهنی مناسب در طول دوره
2. آموزه‌های علمی همراه تجربیات واقعی منطبق بر بازار ایران
3. ساده‌سازی مباحث در عین حفظ شاکله علمی و عملی مباحث بازاریابی
4. نگاه جامع و صحیح به مبحث دیجیتال مارکتینگ (سه بُعد انسانی، فنی و تجاری)
5. پیوستگی و انسجام مطالب
6. طبقه‌بندی و تایمینگ مناسب موضوعات (نه کوتاه و نه آب بستن به مباحث)
7. مبتنی بر حل تمرین و تکالیف جلسه‌ای
8. حضور و تدریس سایر فعالین اکوسیستم در بخش‌های تخصصی
9. به‌روزرسانی مداوم محتوا و بیان تجربیات جدید مدرس

همه اینها رو کنار بگذارید، اگر از من یک دلیل برای شرکت در این دوره بخواهید؟ (فکر می‌کنم این بهترین ویژگی است که یک دوره آموزشی دارد)
10. پشتیانی در قالب وبینار، لایو و گروه تلگرامی

مشاهده پروفایل سیدعلیرضا جعفری در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

زهرا صالحی یانسری این دوره خیلی چیزا بهم یاد داده، دادن خط فکری که بتونم برای کارهایی میکنم دلیل داشته باشم و براش اصول تعریف کنم،راحت و با صراحت در انتخاب هام گزینه نه رو بتونم به کار ببرم،چون دلیل نداره همه کارهای تو دنیا را من انجام بدم و همه مهارت هار و داشته باشم.این دوره بهم یاد داده اگر یک مهارت رو بتونم خوب اجرا کنم برنده ام.اگرچه این رو هم میگه که بهتره تو زمینه های مرتبط با کارت به روز باشی و اطلاعات داشته باشی تا بتونی به موقش از پس کارات بربیایی.خلاصه به نظرم این دوره علاوه بر موضوعش که دوره آنلاین بازاریابی دیجیتاله تو دلش کلی نکات ریز و درشته که علاوه بر حوزه کاری هرفرد تو زمینه های (اجتماعی،فرهنگی،رفتاری،زندگی) به ما درس هایی داده که جاهای دیگه انقدر براش وقت نزاشتن،این دوره مثل دانشگاهه و از توش کلی چیز میتونی یاد بگیری بسته به این داره شما قلابتو با چه هدف و نیتی انداختی تو این دریا،عادل طالبی با الگویی که پیش گرفته وبا داشتن ویژگی های بارزی که داره برای خیلی ها میتونه تو هدف برای آیندشون موثر واقع بشه.

مشاهده پروفایل زهرا صالحی یانسری در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

زینت سرخه اصفهانی از وقتی که با دیجیتال مارکتینگ آشنا شدم و سعی به یادگیری کردم هر طرفی که رفتم سخن از آقای طالبی و دانش ایشون در این زمینه بود، پس سعی کردم در شبکه‌های اجتماعی، سمینارها و همایش‌ها ازشون یاد بگیرم، انقدر دلم می‌خواست شاگرد آقای طالبی باشم که سال 97 دل رو به دریا زدم خواستم کار رو رها کنم و سه ماهی کارآموز تیزلند بشم که متاسفانه بعد از مصاحبه، قبول نشدم.
اما امسال دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ شروع شد، چه فرصتی بهتر از این که بشه به صورت آنلاین شاگرد آقای طالبی بود
راستش رو بگم اولش یک کم دو دل بودم که شاید مطالب در سطح ابتدایی و کلی باشه اما دلم هم نیومد فرصت استفاده از کلاس‌های آقای طالبی رو از خودم بگیرم، این شد که ثبت نام کردم و الان از این بابت خیلی خوشحالم چون نه تنها مطالب خیلی جامع و کامل گفته شده بلکه هر زمان تغییر و آپدیتی در ابزارهای دیجیتال اتفاق افتاده، ویدیوهای آموزشی جلسات قبل هم متناسب با همون آپدیت شدند و بخش‌هایی بهشون اضافه شده که به نظرم از مهمترین نقاط قوت این دوره هست

مشاهده پروفایل زینت سرخه اصفهانی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

یاسمین صابونی متاسفانه یا شاید هم خوشبختانه، من آدمِ کلاس رفتن نبودم و نیستم. و همیشه ترجیح دادم خودم یه چیزی رو یاد بگیرم. اما الان که تقریبا 4 ماهی هست توی دوره شرکت کردم، و تنها حسرتم دیر ثبت نام کردن توی دوره هست. فکر می‌کنم یکی از مواردی که این دوره رو از بقیه دوره‌ها شاخص می‌کنه. همین نکته‌ای هست که آقای طالبی توی این دوره دارند به ما یاد میدن و در بیشتر ویدئوها تاکید دارند، `یاد دادن یادگیری` . چرا؟
علم و تکنولوژی در هر حوزه‌ای، توی دنیای امروز خیلی سریع در حال تغییر هست. زمان محدود، اما ابزار، نظریات زیاد و همه در دسترس. توی این دوره، زمان گذاشتن و یادگرفتن یک موضوع سخت‌تر شده. وقتی که فکر می‌کنی توی یک موضوع داری متخصص می‌شی؛ ناگهان می‌فهمی یک‌سری نظریات و روش‌ و ابزار جدید اومده که این حوزه رو اساسی تغییر داده. پس فکر می‌کنم تنها چیزی که با کمترین ریسک می‌تونیم روش سرمایه‌گذاری کنیم؛ یادگرفتنِ یادگیریه.

مشاهده پروفایل یاسمین صابونی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

آزاده میردار هریجانی درباره دوره هر چی بگم کم گفتم. جدا از معرفی منابع و نشان دادن راه صحیح برای رشد کسب و کار، آقای طالبی مانند یک مشاور زبده روی من تاثیر زیادی گذاشته است. همین موضوع برای من خیلی با ارزش است و راندمان کارم را بالا برده است.
و اما بهتره بگم هر وقت هر زمان سئوالی برایمان پیش بیاید ایشان از طریق تلگرام، اینستاگرام و وبینار ما رو شرمنده‌ی خودشون می‌کنند. بالاخره از همه طرف محاصره هستید که پرسش کنید.
می‌دونید چرا واژه شرمنده و بکار می‌برم چون دوره‌ی آقای طالبی طوری طراحی شده که اصلا جایی برای تنبلی و سرسری مطالعه کردن وجود نداره. بالاخره اگر اهل مطالعه و جستجو نباشید اصلا وارد شدن به این دوره و بهتون پیشنهاد نمی‌کنم.
من شرکت در این دوره را حتما به مدیران کسب و کار پیشنهاد می‌کنم چون مسیر متفاوتی را پیش روی ما قرار می‌دهد.

مشاهده پروفایل آزاده میردار هریجانی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

شیما شریفی من پیش از شرکت در دوره خیلی نگران سطح مطالب بودم چون ایده ای در موردش نداشتم و فکر میکردم ممکنه نتونم اون طور که باید یادگیری داشته باشم و برام شرایط دشوار میشه ولی بعد که وارد دوره شدم و جلسات رو دیدم متوجه شدم که فرض شما بر این هست که امثال من هم در این دوره ثبت نام میکنن. مفاهیم خیلی کامل و از پایه آموزش داده شد و هر جا هم که لازم بود منابع کافی برای مطالعه معرفی شد. علاوه بر این به خاطر گروه پشتیبانی تونستم افرادی که تجربه خوبی دارن رو باهاشون ارتباط بگیرم و هرجا موردی بود کمک کنن.
اینکه تمرین ها هم بررسی میشه و ایراداتش گفته میشه تا اصلاح کنیم خیلی عالیه. من نگران بودم که ممکنه شما دانشجو رو رها کنین ولی مسیری که اومدیم نشون داد که شما کاملا حواستون هست و برای آموزش و یادگیری از روش های عالی استفاده میکنین

مشاهده پروفایل شیما شریفی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

مهرداد اکبریان بهترین توصیف دوره، همان «آش»ِ عادل طالبی است.
بازاریابی دیجیتال به سبک عادل طالبی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال عرضه می‌شود.همانند «آش» پر از نکات، موارد و ابزارهای متعدد برای یادگیری است و زمان می‌برد تا «جا» بیفتد.
در طی یکسال با انبوهی از مطالب جذاب و البته تمرین های مختلف روبرو می‌شوید که بسته به تلاش خودتان، سبک آموزش عادل طالبی و البته پشتیبانی ِ خوب گروه پشتیبانی ِ دوره، می‌توانید امیدوار باشید که بازاریابی دیجیتال را تا حد مناسبی درک کنید و فرابگیرید.
اگر به دنبال «قوام» بیشتر آش مذکور هستید، سرنخ های مطالعاتی که در طی دوره به شما داده می‌شود را دنبال کنید.
خلاصه: اگر می‌خواهید درست و حسابی یادگیری بازاریابی دیجیتال را «شروع» کنید. در این دوره شرکت کنید.

مشاهده پروفایل مهرداد اکبریان در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

ثبت‌نام در بهترین دوره بازاریابی آنلاین برای ثبت‌نام در بهترین دوره بازاریابی آنلاین همین حالا اینجا کلیک کنید. اگر مایل هستید درباره دوره بیشتر بدانید، اینجا کلیک کنید: درباره دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال

حامد سپاسی حتما خیلی شندید که در کشور، بودجه های کلانی مثلا برای کارهای فرهنگی هدر میره و کسی هم پاسخگو نیست.
اگر فعایت شما در حوزه کسب و کار نیست و بعنوان یک تصمیم ساز یا تصمیم گیر در بخش فرهنگی، اجتماعی و حتی خیریه فعالیت دارید یا حداقل مدیر یا کارشناس وب سایت یا روابط عمومی سازمان دولتی یا نهاد عمومی هستید پیشنهاد می کنم مباحث بازاریابی دیجیتال را برای بهره وری فعالیتتون، یادگرفته و بعد از بومی سازی با اهداف سازمانی، حدالمقدور آن ها را بکار ببرید تا حداقل به وسع خودتون، بودجه سازمانتان که از بیت المال است یا از همیاری مردم، به هدر ندهید و به نتایج ارزشمند برسید.

با شناختی که چندین سال هست از آقای طالبی دارم دوره حاضر بهترین انتخاب شما برای طی این مسیر خواهد بود.

مشاهده پروفایل حامد سپاسی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

مهدی گنجخانی واقعا فرق میکنه از کجا و چه‌کسی، چی رو یاد بگیری
اقای عادل طالبی و مدرسایی که توی این دوره جمع شدن رو از دور(غیرحضوری)میشناختم و قبلا تقریبا از همشون آموزش نگاه کرده بودم و میدونستم از کیا قراره یاد بگیرم.
مثلا عادل طالبی رو از کانال کار و کسب میشناسم و اولین بار ک دیدم کانالو گفتم اسمش چقد حقّه
اسم کانال: کار و کسب
حق نیست؟
این دوره برای من که چندین سال بصورت تجربی یادگیری رو دنبال کردم،در کمترین حالتش به نظم دهی و ریشه ای کردن دانسته هام کمک میکنه، با مباحث به روز هم آشنا میشم.


به روزرسانی: گویا من فقط کتابی داشتم که جلدشو+خلاصه پشت جلدشو خونده بودم و فک میکردم کل کتابو بلدم
توی این دوره کتابو باز کردم...
🤦🏻

مشاهده پروفایل مهدی گنجخانی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

مینا فرج نژاد دوره بازاریابی آنلاین آقای عادل طالبی از اون دوره هایی هست که درش همه چی در نظر گرفته شده. یعنی مطالب پیوستگی و جامعیت داره. هر هفته کلی تمرین داریم و ما رو درگیر خودش میکنه. از طرفی با داشتن یک گروه پشتیبانی هر سوالی موقع حل تمرین ها برامون پیش میاد پاسخ داده میشه همین یک مورد باعث میشه برای من این دوره متمایز بشه. چون به دغدغه و سوالات ما توجه شده. نکته جالبی که در این دوره بازاریابی آنلاین وجود داره تجربیات کاربردی هست که متناسب با هر موضوع در اختیار ما قرار میگیره که برای شروع همه جوانب رو درنظر بگیریم. فکر میکنم امسال یکی از پررشد ترین سال های زندگیم بوده چون هر هفته یک قدم اومدم جلو.

مشاهده پروفایل مینا فرج نژاد در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

من این دوره را به دو دلیل ثبت نام کردم.
اول بدلیل شخصیت فوق العاده آقای عادل طالبی که نیت و هدف اش فقط کاسبی و پول نیست بلکه با جدیت و بدون تظاهر هر آنچه را میداند به دیگران آموزش میدهد و در هنگام آموزش و مشاوره حساب کتاب نمی کند طرف چقدر پول داده پس به اندازه پولش بهش مطلب یاد بدم و .... من تجربه اش کردم . عالی است.
دوم .
من اصول بازاریالی و فروش را میدونم ولی بلحاظ سن و سالم تجربه ابزارهای دیجیتال مارکتینگ را نداشتم دوست داشتم با این ابزارها آشنا شوم . من نمی خواهم کارشناس کاربرد این ابزارها باشم بلکه میخوام وقتی تو یه جلسه در این مورد حرف میزنن فکر نکنم اینا از کره مریخ اومدن.

محمد وفایی دوره بازاریابی دیجیتال همه آن چیزی است که باید از دیجیتال مارکتینگ بدانید.
اما دانستن و یادگرفتن یک بخش کوچک از دنیای دیجیتال مارکتینگ است و عمل کردن به دانسته‌هاست که تفاوت را خلق می‌کند.
اگر به نیمی از آنچه در این دوره می‌آموزید عمل کنید بدون اغراق و بدون شک حداقل چندین برابر در کار خود رشد خواهید کرد.
از تفاوتها و ویژگی‌های این دوره:
- مدرس خاک خورده و اهل عمل و مجرب
- آموزش‌های کاربردی و عملیاتی
- آموزش‌های جانبی که در مسیر اجرای آموزشهای اصلی به آن‌ها نیاز دارید
- پاسخ‌گویی دایمی و دقیق به سوالات
و موارد بسیار دیگری است که فقط با شرکت در دوره به آن‌ها پی خواهید برد.

مشاهده پروفایل محمد وفایی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

مهدی تسلطی آقای طالبی بهترین گزینه برای بازاریابی دیجیتال و آموزشش هست. برای خیلی از افراد وقتی صحبت از دیجیتال مارکتینگ میشه، اولین گزینه ای که در ایران به ذهن میاد نام عادل طالبی هست.
معلم خوبی که بدون دریغ و خست، داشته هاش رو با شاگردانش به اشتراک میگذاره، بزرگه و دوست داره افراد رو هم بزرگ ببینه. نگاه مرکب داره، یعنی همه چیز رو میبینه، از سیاست و اقتصاد گرفته تا کسب و کار. با اینکه سالها در دانشگاه ها عمر تلف کردم و اساتید زیادی دیدم، طالبی برای من یکی از 3 تا استاد برجسته بوده. دوره دیجتال مارکتینگ ایشون هم طبق خصایص ایشون دراومده و بهترین هست.

مشاهده پروفایل مهدی تسلطی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

زهرا احمدی الان که 9 ماه از دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال گذشته، همه چیز واقعا واقعا عالیه. همه چی منظم و مرتب و با برنامه پیش میره. هر مشکلی داشته باشیم خود آقای طالبی، و پشتیبان دوره پیگیری میکنن. تازه یه گروه تلگرامی هم داریم که کلی هم دوره ای خوب داریم که باهم تجربیاتشون رو به اشتراک میزارن.

هر هفته پرسش و پاسخ تلگرامی داریم، لایو اینستاگرام هم داریم تو همون هفته، ماهی یکبار هم وبینار جمع بندی داریم. خلاصه همه چی عالیه، دوست دارید وارد مسیر زیبا و پیچیده دیجیتال مارکتینگ بشید، بهتون پیشنهاد میکنم این دوره رو از دست ندید.

مشاهده پروفایل زهرا احمدی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

امیرحسین سنایی بدون شک بهترین دوره ای و تاثیر گذارترین دوره ای که تو عمرم شرکت کردم.
اگه بخام چندتا نکته که درباره این دوره خیلی دوست دارم رو بگم:
1.طولانی بودن دوره؛ چون مطالب دیجیتال مارکتینگ خیلی گسترده هست و اینکه در یک مدت طولانی مطالب آموزش داده بشه باعث یادگیری کریستالیی میشه و نه صرفا حفظ کردن یکسری اطلاعات.
2.استفاده از اساتید خبره هر حوزه برای تدریس آن حوزه.
3.داشتن گروه تلگرامی ، لایو و بینارهای هفتگی که باعث میشه هر سوال و ابهامی که برام پیش بیاد رو به راحتی بپرسم و همینطور با هم دوره ایی ها بتونم ارتباط بگیرم.

مشاهده پروفایل امیرحسین سنایی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

محمدحسین مفیدی یکی از عجیب ترین دوره‌هایی که تجربه کردم
خب به خاطر کرونا،‌ صنعت آموزش در کشور مجبور شد خودش رو با شرایط تطبیق بده،‌ این اتفاق کم و بیش مثبت بود اما اینجا شرایط فرق می‌کنه
اینجا آموزش حضوری به آموزش آنلاین تبدیل نشده؛ دوره واقعا بر اساس این فضا طراحی شده و قطعا یک سر و گردن از بقیه جاها بالاتره. اینو کسی که با دوره حرکت کرده باشه و چندتا دوره دیگه رو تجربه کرده باشه درست میفهمه.
از خود آقای طالبی هم که نیاز نمی‌بینم چیزی بگم، ولی اگر نیاز داشتید درباره ایشون بدونید علاوه بر سرچ می‌تونید به من هم پیام بدید :)

مشاهده پروفایل محمدحسین مفیدی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

ثبت‌نام در بهترین دوره دیجیتال مارکتینگ برای ثبت‌نام در بهترین دوره دیجیتال مارکتینگ همین حالا اینجا کلیک کنید. اگر مایل هستید درباره دوره بیشتر بدانید، اینجا کلیک کنید: درباره دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال

صالح ناصرالمعمار اگر کسی در فضای دیجیتال فعال باشه و عادل طالبی رو نشناسه باید به به‌روز بودنش شک کرد چون چندین ساله که از توی کانال تلگرام کار و کسب داریم بهترین دانش عملی رو از ایشون دریافت میکنیم و الان این فرصت پیش اومده که یکبار برای همیشه تمام اون مطالب رو به طور یکجا و منظم یاد بگیریم.
به عنوان یک فعال در حوزه کسب و کار و بدون مبالغه باید بهتون بگم هزینه‌ای که برای کسب کردن این تجربه‌ها خودتون باید پرداخت کنید تا از راه تجربه و شکست این تجربیات رو یاد بگیرید بیش از چند ده میلیون تومانه ...

مشاهده پروفایل صالح ناصرالمعمار در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

مرتضی مولائی همیشه دوست داشتم که mba بخونم، اما شرایط زندگی به گونه ای بود که این فرصت پیش نیومد. از طرفی همواره این عقیده رو دارم که اگر آدم قراره در یک دوره آموزشی شرکت کنه، باید حتما تو اون دوره علاوه بر اینکه موضوعات تخصصی رو درست یاد بگیره، از نظر فکری هم چند سطح دیدگاهش نسبت به دنیای اطرافش بالاتر بره. به نظر من اگر همچین طرز تفکری ندارین، تو این دوره شرکت نکنین.
اینا رو گفتم که بدونید این دوره، از نظر من یه دوره جامع و تجربه گراست. ارزش این دوره، خیلی بیشتر از پولیه که میدید.

مشاهده پروفایل مرتضی مولائی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

محمد جاویدنیا در این دوره قرار نیست یک شبه دیجیتال مارکتر شد و حتی یک ساله و با دیدن ویدیوهای دوره.
انتقال تجربیات جناب طالبی مهمترین حسن این دوره است؛ تجربیاتی ناب و درجه یک، و با قرارگرفتن در مسیر پیشنهادی ایشون و انجام تمامی تمرین ها (حتی اگر به زعم خود نیازی به انجام آن ها نمی بینید)، گوش دادن به ویس هایی که اشاره می کنند، دیدن وبینارها و شرکت در لایوها و البته خواندن کتاب هایی که معرفی می کنند ناخودآگاه شما چندین پله صعود می کنید و می تونید به رشد فردی و کسب و کارتون بپردازید.

مشاهده پروفایل محمد جاویدنیا در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

جعفر آسمانی من از طریق کانال کار و کسب استاد طالبی با سبک تدریس جناب طالبی آشنا شدم.
به علت نیاز شدید به آموزش هایی که ایشان ارائه می دادند در دومین روز ثبت نام در دوره آنلاین دیجیتال مارکتینک، در این دوره شرکت کردم.
مشتاقانه تمام جلسات را پیگیر هستم و فیلم تمام جلسات را نگاه کرده ام و مواردی که در دوره های دیگر یافت نمی شد را تا حالا یادگرفته ام.
به جرات می توانم بگویم که بهترین دوره دیجیتال مارکتینگ است.

بیش از این توضیح نمی دهم چون ممکن است به چاپلوسی متهم شوم.

مشاهده پروفایل جعفر آسمانی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

صادق باقری به نظر من مزیت رقابتی دوره بازاریابی دیجیتال جناب طالبی به نسبت بقیه دوره ها، تجربه محور بودن و پروژه محور بودن آن است. از همه مهمتر کسی دارد مباحث دیجیتال مارکتینگ را تدریس میکند، که خودش صاحب چندین کسب و کار آنلاین است و تمامی ابزار ها و تکنیک ها را در کسب و کارهای واقعی، آزمون و خطا کرده است.
این تجربه ناب، گنجی ست که هرکجا پیدا نمیشود و برای من و امثال من که خودشان در حوزه بازاریابی دیجیتال چند سالیست فعالیت میکنند، شنیدن این تجربه ها بسیار ارزشمند است.

مشاهده پروفایل صادق باقری در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

محمد توکلی توی همه زمینه‌ها تجربه حرف اول رو میزنه. اکثر دوره‌ها پر از حرف‌های تئورین که وقتی وارد عمل میشیم می‌بینیم خیلیاشون درست نیستن. ولی تو این دوره اینجوری نیست. به قول خود آقای طالبی «تو این دوره قراره یادگرفتن رو یاد بگیریم». تجربه آقای طالبی یکی از دارایی‌های ارزشمند این دوره است. تمام حرفایی که میزنن رو زندگی کردن و نکات ارزشمندی رو منتقل میکنن. همه این موارد در کنار بیان رسا و آمیخته با طنزشون باعث میشه که با رغبت مطالب کلاس رو دنبال کنیم.

مشاهده پروفایل محمد توکلی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

میلاد محمدی عادل طالبی(که دوست نداره بهش بگیم استاد) رو یکی از بهترین راهنماهای اکوسیستم میدونم، این دوره تا این جلسه که مشاهده کردم تمام انتظاراتم رو براورده کرده، البته از قبل سطح انتظاراتمون از ایشون خیلی بالا بود پس فکر نکنید سطح پایینی بوده، بعد از گوش دادن تمام فایل های صوتی ایشون در کانال کسب و کار تصمیم گرفتم دوره رو تهیه کنم، این یعنی حداقل یک ماه و نیم بررسی و بعد انجام تصمیم برای خرید، فک میکنم همین جمله آخر برای خردمندان کافی باشه

مشاهده پروفایل میلاد محمدی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

لیلا افشاری صالح من دوره های متعددی شرکت کردم از تهران و مشهد واقعا میتونم بگم هیچ دوره ای به اندازه این دوره اینقدر مفید برام نبود و از اونجایی که اقای طالبی آشنا بودم و چندبار در مشهد در خدمتشون بودم واقعا منتظر بودم ایشون همچنین دوره ای برگزار کنند تا بتونم بیشتر با تجربیات ایشون بهره ببرم و100 میتونم بگم هیچ دوره ای اینقدر جامع نبود من تا الان نزدیک 20 میلیون فقط پول دوره دادم ولی این دوره 20 میلیون که هیچی شاید بگم صدها میلیون ارزش شرکت داشت

مشاهده پروفایل لیلا افشاری صالح در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

مسعود بیات من جز افرادی هستم که در بیشتر دوره‌های دیجیتال مارکتینگ برگزار شده در کشور شرکت کرده‌ام و یکی از نقاط ضعفی که در دوره‌های مختلف با آن روبرو شدم عدم توجه به موضوع بازاریابی و مفاهیم این حوزه و عدم نگاه همه جانبه با بازاریابی دیجیتال و ابزارهای این حوزه بود.
اگر بخواهم یک تعریف کلی از دوره دیجیتال مارکتینگ آقای طالبی ارائه کنم اینگونه می‌گویم:
صفر تا صد بازاریابی دیجیتال، مسیر متخصص شدن در این حوزه

مشاهده پروفایل مسعود بیات در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

ثبت‌نام در بهترین دوره بازاریابی دیجیتال برای ثبت‌نام در بهترین دوره بازاریابی دیجیتال همین حالا اینجا کلیک کنید. اگر مایل هستید درباره دوره بیشتر بدانید، اینجا کلیک کنید: درباره دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال

مسعود صفاکار شاید بیشتر از اینکه از دوره بازاریابی دیجیتال یاد بگیرم از آقای طالبی چگونه پر تلاش و امیدوار بودن رو یاد گرفتم اما باید بگم که واقعا یکی از کاملترین دوره های بازاریابی دیجیتال بود که تا حالا شرکت کردم و توی این دوره چگونه یاد گرفتن رو یاد گرفتم . خیلی خوشحالم که توی این دوره شرکت کردم و هرچی بیشتر به پایان دوره نزدیک میشیم بیشتر افسوس می خورم و دوست دارم باز هم از آقای طالبی و دیگر اساتید یاد بگیرم

مشاهده پروفایل مسعود صفاکار در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

ساحل میرعبدالی من عادل طالبی رو از چند سال قبل در یکی از کارگاه های کرمانشاه ملاقات کردم. برای من حضور توی اون کارگاه فوق العاد جالب و جذاب وبد. بعد از اون به یکی از طر فدارهای ایشون تبدیل شدم. زمانی هم که دوره انلاین بازاریابی دیجیتال راه اندازی شد توی دوره شرکت کردم. دوره بی نظیره.تدریس ساده و قابل فهم عادل طالبی . پشتیبانی دوره و همچنین هزاران نکته مثبت این دوره به بهترین دوره حداقل از نظر من تبدیل کرده..

مشاهده پروفایل ساحل میرعبدالی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

شیما جندقی تو این مسیری که تا اینجا طی کردم بزرگترین عطف رو دوره ی آقای طالبی برام ایجاد کرد. عطف که میگم یعنی نقطه ای که اینطرفش با اون طرف زمین تا آسمون توفیق داشته باشه.
تو این دوره من چطوری فکر کردن ، از چه زاویه ای به مسائل نگاه کردن ، اول تحلیل کردن و بعد ابزارتحلیل رو یادگرفتم.
یک مدل یادگیری تجربه گرا که جذاب و شیرین بود و امیدوارم بعد از اتمام این دوره بازم بتونم باهاش چیزای جدید یاد بگیرم.

مشاهده پروفایل شیما جندقی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

سهیل پروین بسته به اینکه قبلا چه تجاربی داشته باشین، از دوره چیز های مختلفی میتونین برداشت کنین . شخصا برای استفاده از تجارب عادل طالبی در بازار دیجیتال مارکتینگ ایران و فرهنگ بیزینس های ایران، در دوره ثبت نام کردم . ولی چیزهای خیلی بیشتری برداشت کردم. چیزهایی که فکر میکردم بلدم، ولی یه گوشه هایش رو ندیده بودم. دلیل دومم برای شرکت در دوره، لینک سازی و آشنایی با دوستانی که علاقه و کارمون به هم شبیه هست .

مشاهده پروفایل سهیل پروین در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

آقای طالبی رو یکی از دوستان که قبلا شاگردشون بودن معرفی کردم و چند وقتی هست که دوره رو شروع کردم. جداً از سبک تدریس تجربه گرا ، عمل گرا و واقع بین آقای طالبی لذت می برم. مباحث برنامه ریزی شده و هدفمند طراحی شده و با لحن گرم و توام با طنز آقای طالبی واقعاً گوش دادنی و بسیار موثر در یادگیری هست و نگاهم به دنیای کسب و کارهای دیجیتال و بازاریابی رو داره تغییر می ده.

مشاهده پروفایل علی فلاحی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

بردیا بهرامی از سال 95 که با آقای عادل طالبی آشنا شدم ، و دنبال کننده وی بوده ام و پذیرفتم که تجربه ها و صحبت های ایشون برای من مفید هست . نمیخواهم بگویم که چشم بسته ثبت نام کرده ام اما در اولین فرصت این کار را انجام دادم .
در واقع انتظاری که داشتم کاملا برآورده شده و خوشحالم که این دوره را ثبت نام کرده ام . جای خالی این آموزش ها و این دوره در شغلم و زندگی ام را میدیدم .

مشاهده پروفایل بردیا بهرامی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

حمیدرضا کریمی میگن آدم موفق کسی هستش که از اشتباهات خودش درس بگیره و دیگه تکرار نکنه و موفق‌تر کسی هست که از تجربیات دیگران هم استفاده کنه از شکست‌ها و از پیروزی‌ها، تا بتونه به کمک تجربیات اون ها عملکرد بهتری داشته باشه و چقدر هم خوبه که این تجربه ها از تجربیات بهترین‌های اون حوزه کاری باشه مثل یادگیری دیجیتال مارکتینگ در دوره آنلاین. بازاریابی دیجیتال آقای عادل طالبی

مشاهده پروفایل حمیدرضا کریمی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

مصطفی هادوی دوره آقای طالبی واقعا بهترین و کاملترین دوره دیجیتال مارکتینگ هست. شما ممکنه توی دوره های اینستاگرام مارکتینگ شرکت کنین، ولی اونجوری که در این دوره در مورد اینستاگرام کامل صحبت میشه، نیست. ممکنه در مورد محتوا دوره دیگه ای وجود داشته باشه، ولی به کاملی دوره آقای طالبی نیست. واقعا راضیم از دوره و لذت میبرم به خصوص از وبینار های پرسش و پاسخ

مشاهده پروفایل مصطفی هادوی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

حمید رضا محمودی آقای طالبی را از قبلتر در شبکه های اجتماعی می شناختم و وقتی با کمی تاخیر متوجه شدم که ایشان دوره بازاریابی دیجیتال به صورت آنلاین را راه اندازی کردم در اواخر آبانماه به دوره پیوستم و الان بسیار خوشحالم که با آموزش فردی این دوره را سپری می کنم که خودش تمام سختی های این کسب و کار را درک کرده و با همین ادبیات به دانشجویانش انتقال می دهد.

مشاهده پروفایل حمید رضا محمودی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

ثبت‌نام در بهترین دوره بازاریابی دیجیتال برای ثبت‌نام در بهترین دوره بازاریابی دیجیتال همین حالا اینجا کلیک کنید. اگر مایل هستید درباره دوره بیشتر بدانید، اینجا کلیک کنید: درباره دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال

نوید پورحیدری از اسفند 1398 که شروع کردم به راه اندازی سایت و بعد از اون خودم رو درگیر تولید محتوای سایت کردم متوجه شدم که چقدر علم و دانشم کم هست . توی فضای مجازی و سایت ها کم کم با عادل طالبی آشنا شدم و در نهایت تصمیم گرفتم که از اول اما اینبار اساسی و روی اصول و کتاب شروع کنم . و اسفند 1399 توی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال ثبت نام کردم

مشاهده پروفایل نوید پورحیدری در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

سیدامیرحسین هاشمی نکو دوره جامع و خوبی که مباحث زیادی رو در حوزه بازاریابی دیجیتال پوشش می دهد و شما را به روز می کند...
همراه با تمرین های خوب و پشتیبانی عالی و پاسخگویی به سوالات در هر زمانی
استفاده از مثال های عملی از وب سایت های داخلی در دوره مانند برگزاری کمپینها ، تحلیل های آنالیتیکس و ... بسیار اثربخش و از ویژگی های مثبت دوره می باشد.

مشاهده پروفایل سیدامیرحسین هاشمی نکو در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

مهرداد عابدینی من قبلا هم یک دوره کامل دیجیتال مارکتینگ گذروندم و با مطالعه مستمر، خودم رو آپدیت نگه میدارم... اما در مورد دوره دیجیتال مارکتینگ آقای عادل طالبی باید بگم که وقتی دموی دوره رو دیدم، تعلل نکردم و ثبت نام کردم. به خودم گفتم این دوره‌ای هست که قراره چیزای واقعی یاد بگیرم و به امید خدا برای بهتر شدنم گام مناسبی خواهد بود.

مشاهده پروفایل مهرداد عابدینی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

بهنام یونسی با شرکت در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال دنیای وسیع دیجیتال مارکتینگ را می شناسید و در مسیر یک ساله جناب عادل طالبی که بیش از 20 سال تجربه در کسب و کارهای آنلاین دارد همراه شماست.
در این مدت یک ساله به هر سوال و چالشی در کسب و کارتون رسیده باشید دلگرم خواهید بود که شخصی هست جواب سوالات و چالش‌هایتان را بدهد.

مشاهده پروفایل بهنام یونسی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

مهدی نظری بزرگترین اشتباه من تا قبل از شروع این دوره، استفاده از سایر دوره های بازاریابی دیجیتال بود که چیزی بجز هدر رفتن زمان و هزینه برای من به ارمغان نیاورد.
دوره بازاریابی دیجیتال آقای طالبی، همه چیز را بصورت کامل، با معرفی منابع معتبر و با پشتوانه سالها تجربه عملی و کاربردی در اختیار دانشجویان قرار می دهد.

مشاهده پروفایل مهدی نظری در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

برای ثبت نام این دوره برخلاف عادت همیشگی ام در عرض چند دقیقه تصمیم به واریز مبلغ گرفتم و حقیقتا تا یک روز پشیمان بودم از انجام این تصمیم عجولانه ولی بعد از اینکه با چندین نفر مشورت کردم و هفته اول در وبینار شرکت کردم نگرشم نسبت به این دوره کاملا تغییر کرد و مطمئن شدم که انتخابم بسیار درست بوده است.

مشاهده پروفایل سوگل بصیرت در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

نریمان نمازدوست دوره بازار یابی دیجیتال علاوه بر آموزش درباره حوزه دیجیتال آموزش درباره نحوه یادگرفتن هم هستش یعنی هم اینکه تو شما یاد میدن چه جوری یاد بگیری توی زندگی خیلی چیزا رو یاد میگیری و اصولی و درست حرکتمیکنی به شخص فوق العاده از اینکه در این دوره شرکت کردم راضی هستم و قطعا حضورم در دوره رو تمدید میکنم

مشاهده پروفایل نریمان نمازدوست در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

دوره مفید و با ارزشی است. از اونجایی که نحوه یادگیری را یاد میدهد بسیار ارزشمند است.
برای من خیلی مفید بوده جون از طریق MYDMC من با افراد و متخصصین و موسسه‌های زیادی آشنا شدم که همگی برای من کارایی داشتند و من از آنها موضوعات جدید بسیاری آموختم.
MYDMC یک مسیر طراحی شده به سوی موفقیت است.

فاطمه انگاشته عیدی که عادل خان طالبی برای سال 99 در اوج ناراحتی برام فرستادن تا در لحظه حال دلم، عالی بشه ولی نمی‌دونستم با شروع دوره و همراهی با دوره قرار اینقدر انرژی و تجربه رو با هم به دست بیارم.
اگه به دیجیتال مارکتینگ علاقه داشته باشی، حیف که از دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال عقب بمونی.

مشاهده پروفایل فاطمه انگاشته در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

ثبت‌نام در بهترین دوره بازاریابی دیجیتال برای ثبت‌نام در بهترین دوره بازاریابی دیجیتال همین حالا اینجا کلیک کنید. اگر مایل هستید درباره دوره بیشتر بدانید، اینجا کلیک کنید: درباره دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال

محمدحسین جعفری این دوره قدم‌های ضعیفی که من در یادگیری به صورت خودآموزی برمی‌داشتم رو محکم کرد و مسیر درست رو نشونم داد. ضمن اینکه دوره بسیار کاربردی و عملیاتی هست. می‌تونیم هرچی یادگرفتیم رو سریع به عنوان تمرین پیاده کنیم. و هرچی سوال برامون پیش میاد آقای طالبی با حوصله جواب می‌ده.

مشاهده پروفایل محمدحسین جعفری در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

غزاله دانشیان اگر دنبال یک دوره کامل هستید که به صورت ریشه‌ای و از پایه موضوعات دیجیتال مارکتینگ را آموزش دهد قطعا دوره بازاریابی دیجیتال آقای طالبی، بهترین گزینه است.
مهم ترین ویژگی این دوره این است که چگونگی یادگیری مباحث دیجیتال مارکتینگ هم یاد میدهند و به سرچشمه‌ها وصل میشوید.

مشاهده پروفایل غزاله دانشیان در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

مهدی متولیان دوره بسیار کامل و دقیق و ارزشش چند برابر هزینه ای بوده که کردم خیلی دنبال همچین دوره ای بودم که درکنار تئوری بودن عملی هم باشه و تو عمل آموزش بده حتی در دوره دیجیتال مارکتینگ استاد دیگه ای شرکت کردم که هم هزینه بیشتری داشت هم کم تر از یک سوم این دوره آموزش داده.

مشاهده پروفایل مهدی متولیان در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

امیرحسام شیخی این دوره یک دوره معمولی نیست که مدرس یک سری مباحث رو از حفظ بگه و بره بلکه اینجا عادل طالبی در نقش یک consultant که همیشه مشکلات احتمالی یا سوالات شرکت‌کننده‌های دوره رو بررسی میکنه، برای اون‌ها راهکار ارائه می‌ده و در کل تا شما مطلب رو یاد نگیرین رهاتون نمی‌کنه

مشاهده پروفایل امیرحسام شیخی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

زهرا طالبی یکی از مهم ترین ویژگی های دوره با وجود آنلاین بودنش اون انرژی بود که دریافت میکردیم.
دلیل دیگه ای که این دوره رو خاص میکرد این بود: چون هر موضوعی رو از صفر تو دلش میرفتیم خیلی خوب میتونستیم دید بگیریم تا در ادامه ی مسیر بتونیم تو موضوع مورد علاقمون عمیق بشیم.

مشاهده پروفایل زهرا طالبی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

محدثه فعلی این دوره یکی از بهترین دوره هایی است که سپری کردم و بسیار راضی هستم از محتوا و نحوه ارائه این دوره، یکی از ویژگی های مثبت این دوره که لازم میدونم بیان کنم کامل بودن محتواست تقریبا تمام سرفصل های مهم در بازاریابی دیجیتال گفته میشود که بسیار ارزشمند است .

مشاهده پروفایل محدثه فعلی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

کتایون احمدی به جرات می توانم بگویم که بهترین دوره بازاریابی دیجیتال هست. این دوره را با اشتیاق فراوان برای یادگیری از عادل طالبی سپری می کنم. چون عادل طالبی به آنچه که آموزش می دهد کاملا مسلط هست و با نمونه های عملی و تجربه های خودش در این دوره ما را آشنا می کند.

مشاهده پروفایل کتایون احمدی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

از مبتدی ترین جلسه ها تا پیشرفته ترین مباحث رو توی این دوره می بینید.
اما این همه چیز نیست ، میتونید توی هر جلسه اگر سوالی دارید بپرسید ، لایو اینستاگرامی، وبینارهای متعدد، کانال تلگرام برای شبکه سازی و کلی چیز باحال دیگه منتظر شماست. پس عجله کنید.

مشاهده پروفایل میلاد نوری در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

دوره آقای طالبی بسیار خوب است و با توجه به تجربه و دانشی که ایشان دارند و صداقت و دلسوزی که دارند امید دارم در زمینه بازاریابی دیجیتال بتوانم دانش کافی را بدست بیارم و در کسب و کارهای خودم از آنها استفاده کنم.
تازه اول راه هستم و مشتاق جلو رفتن.

مشاهده پروفایل عبداله محمدعلی پور در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

ثبت‌نام در بهترین دوره بازاریابی اینترنتی برای ثبت‌نام در بهترین دوره بازاریابی اینترنتی همین حالا اینجا کلیک کنید. اگر مایل هستید درباره دوره بیشتر بدانید، اینجا کلیک کنید: درباره دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال

مهدی دانش پژوه هر چی بگم کم گفتم از یادآوری هایی که برامون دائم پیامک و ایمیل میشه گرفته تا وبینارهای و لایوهای پربارش که کلی درس اخلاق و تجربه هم در اون نهفته که کمک میکنه با مطالعاتی که داریم به رشد چشمگیری برسیم
در ضمن هیچگونه سوالی هم بدون پاسخ نمیمونه

مشاهده پروفایل مهدی دانش پژوه در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

آرش نیک دست قطعا این دوره رو به همه دوستان و همکارانم که بخوان دیجیتال مارکتینگ یاد بگیرن معرفی می کنم.
یکی از جامع ترین دوره هایی است که تا به حال دیدم.
من در دروه آنلاین بازاریابی دیجیتال عادل طالبی و کلاس‌های شازمان مدیریت صنعتی ایشون شرکت کردم.

مشاهده پروفایل آرش نیک دست در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

سید محمد صالح حسینی مدت هاست که به این نتیجه رسیدم که باید حتما توی سبد کسب کار هایی که شروع میکنم، کسب و کار آنلاین اصلی ترین جزء باشه. دوره بازاریابی دیجیتال آقای طالبی برای من یه سکو عه که بتونم کسب و کار آنلاین خودم رو اصولی راه بندازم و اداره اش کنم.

مشاهده پروفایل سید محمد صالح حسینی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

محمد مهدی عسگری در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال عادل جان طالبی ؛ علاوه بر آموختن تئوریک و عملی بازاریابی دیجیتال ، عادل خان چگونه آموختن در فضای دیجیتال نیز یاد می‌دهد.
خوبی این دوره این است که از صفر شروع میکند و از افراد مبتدی متخصص می‌سازد.

مشاهده پروفایل محمد مهدی عسگری در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

فاطمه پروانه وار بهترین موردی که می تونم در مورد دوره بگم قابل درک بودن و گام به گام پیش رفتن با تمرین هست.من مطالب رو خیلی خوب متوجه میشم. اغلب مقاله یا مطالب مرتبط رو سرچ و مطالعه می کنم. اینکه همه موارد طبق برنامه و هدفمند پیش میره عالیه.

مشاهده پروفایل فاطمه پروانه وار در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

مهدی گل محمدی کامل ترین دوره ای بود که در‌حال گذارنش هستم و استاد آموزش دهنده سواد بالایی برای ارائه داره و مهمترین نکته این هست که تجربه هم به این سواد اضافه شده و شاهکاری بوجود آورده و مطالب کپی وت رجمه شده با بیان خوب‌رو ارائه نمیدن.

مشاهده پروفایل مهدی گل محمدی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

مهدی احمدی تو بازار بلم بشور دیجیتال مارکتینگ که هرکسی ادعای استادی داره.جناب طالبی استادی(حالا آقای طالبی میگن چرا بهم گفتی استاد) که نه تنها تئوری به خوبی میشناسن بلکه دست بر آتش و عملیاتی بودنشونم معرکه س. خلاصه که دوره عالیه

مشاهده پروفایل مهدی احمدی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

سحر رهنماپور اطلاعات جامع و مفید با تمرین های فوق العاده جذاب که تشویق می شوم باز هم ادامه دهم. این تلاش و شوق به دانستن را فقط و فقط در مدت زمان دوره در کنار آقای طالبی یاد گرفتم. امید و تلاشی که در خود می بینم مهیج و جذاب است.

مشاهده پروفایل سحر رهنماپور در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

ابراهیم شفیعی دوره بازاریابی دیجیتال با توجه به این که کاملا مبتنی بر تجربه است و بر اساس تجربه مهندس طالبی عزیز طراحی شده که خاک این صحنه رو خوردن ... اگر با کار مداوم و عملی دنبال بشه میتونه فوق العاده نتیجه بخش باشه.

مشاهده پروفایل ابراهیم شفیعی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

ثبت‌نام در بهترین دوره بازاریابی آنلاین برای ثبت‌نام در بهترین دوره بازاریابی آنلاین همین حالا اینجا کلیک کنید. اگر مایل هستید درباره دوره بیشتر بدانید، اینجا کلیک کنید: درباره دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال

سهیل فلاح جمشیدی هیچ چیز به اندازه یک معلم خوب فهم مطلب رو برا من آسون نمی کنه. واقعاً سخته این حجم از اطلاعات رو دریافت کنی بدون اینکه طرف مقابل بیان شیوایی داشته باشه..خیلی دوره ها تو زندگیم گذروندم ولی این یکی یچیز دیگس

مشاهده پروفایل سهیل فلاح جمشیدی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

اکرم طهماسبی من به عنوان شخصی که در این زمینه اطلاعات و تجربه داشتم ، میتونم بگم نکته هایی وجود داشت که جوابش نمیدونستم و بعد از چند جلسه از تردید اینکه خرید این دوره درست بود یا نه به اطمینان رسیدم که کار درستی کردم

مشاهده پروفایل اکرم طهماسبی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

روژین طریق دنیای دیجیتال مارکتینگ هر روز در حال گسترش است و من آماده‌ کشف بیشتر این دنیا هستم تا مهارت‌ها و اطلاعاتم را بالاتر ببرم. به کمک دوره بازاریابی دیجیتال عادل طالبی این مسیر را با اشتیاق بیشتری طی می‌کنم.

مشاهده پروفایل روژین طریق در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

مسعود شمیرانی تو یه کلام بهترین دوره ای بود که تو زندگیم شرکت کردم.
جدای همه اساتیدی که تدریس کردن و متخصص بودن تو حوزه کاریشون، ولی آقا طالبی عزیز یه طوری مطلبو میگه که قشنگ میره ته مخ آدم، مرسی عالی بود.

مشاهده پروفایل مسعود شمیرانی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

مریم شیرازی برای اینکه مطمئن باشی توی کارت سرنخ چیزایی که لازم داری رو پیدا میکنی بیا ثبت نام کن. همیشه آموزشهای این دوره رو داری که امکان تعامل با دیگران برای بهبودهایی در مسیبر شغلیت رو بهت میده

مشاهده پروفایل مریم شیرازی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

عرفان ضیاء فروغی این دوره تنها یادگیری دیجیتال مارکتینگ نیست بلکه یادگیری یادگیریست و جناب عادل طالبی با آموزشی عادل شما رو کاملا طالب یادگیری بیشتر و تبدیل شدن به متخصصی حرفه‌ای در این زمینه می‌کند.

مشاهده پروفایل عرفان ضیاء فروغی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

تازه شروعش کردم. درگیر کار توی داروخانه بودم و هنوز نمی تونم اظهار نظری کنم. پیش از این شاگرد آقای طالبی بودم و مطمئنم که دوره بی نظیری خواهد بود با کلی کار و تمرین و نتایج فوق العاده.

مهیار مجتهدی دوره جامع و مفیدی خواهد بود. البته همانطور که آقای طالبی قبلا بارها اشاره کردنده اند، در این دوره بیشتر به سرفصل ها و آشنایی مباحث اختصاص داره و نیاز به مطالعه های بیشتر و تمرین دارد.

سجاد رئوفی‌پور اینکه قدم به قدم با اصول و روش‌های درست دیجیتال مارکتینگ آشنا بشیم بهترین اتفاقیه که می‌تونه برای یک علاقمند به دیجیتال مارکتینگ بیفته.
اتفاقی که برای من توی این دوره داره می‌افته.

مشاهده پروفایل سجاد رئوفی‌پور در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

ثبت‌نام در بهترین دوره بازاریابی اینترنتی برای ثبت‌نام در بهترین دوره بازاریابی اینترنتی همین حالا اینجا کلیک کنید. اگر مایل هستید درباره دوره بیشتر بدانید، اینجا کلیک کنید: درباره دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال

امید اسدی یک نکته برای عالی بودن این دوره کافیست و آن نکته این است که با تمام وجود اطمینان پیدا خواهید کرد که عادل طالبی هرآنچه میداند را به شما می‌آموزد و تسلط شما دغدغه تیم عادل طالبی است.

مشاهده پروفایل امید اسدی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

غزال نوری دوره بنظرم فوق العاده ست.من گاها چهار روز در هفته تا صبح مطالعه میکنم از کتاب های استاد طالبی و فیلمای دوره رو میبینم .با توجه به نیمچه تجربه ای که دارم باید بگم واااااقعا بهترینه

مشاهده پروفایل غزال نوری در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

مهدیه چوپانی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال در این مدت یکساله، علاوه بر آموزش های عمیق و کامل در این حوزه ؛ درست اندیشیدن و درست تحلیل کردن و حتی نحوه درست مطالعه کردن را هم به ما آموزش میدهد.

مشاهده پروفایل مهدیه چوپانی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

به نظرم جناب طالبی شخصی است که در حوزه مارکتینگ و بازاریابی، به خوبی شناخت و دید پیدا کردند و این دوره تا اینجای کار جلسه‌ای بدون نکته برای شناخت بهتر و یادگیری، نداشته است.

مشاهده پروفایل سیداحمد حسینی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

سید مجید در مورد جناب طالبی زیاد شنیدم و همین باعث شد که این دوره رو انتخاب کنم، الان هفته اول هستم و تازه جلسه صفر رو دیدم... حتما بعد از مشاهده کل دوره این متن رو به روز میکنم.

در این دوره تونستم از تجربیات افراد با تجربه ای مثل عادل طالبی بزرگوار استفاده کنم و همچنین توانستم به حدی از مهارت دست یابم که درصد شکستم در انجام پروژه ها به صفر برسد.

محمدرضا توکلی مقدم دوره بازاریابی دیجیتال با عادل طالبی افق جدیدی به روی زندگی من باز کرد. باعث شد برای توسعه مهارت‌های شخصی و حرفه‌ای خود دست به کار شوم. روش آموزش عادل طالبی حرف نداره.

مشاهده پروفایل محمدرضا توکلی مقدم در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

سمیه نوشادی بی اغراق این دوره را به کسی که
1- قرار نیست سوار موجهای یک شبه شود.
2- به دنبال یادگیری ست نه صرفا موفقیت کوتاه مدت
3- صبوری آموزش دیدن را دارد
توصیه میکنم

مشاهده پروفایل سمیه نوشادی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

مهدی ثقفی ارزش این دوره قطعا بیشتر از قیمت حال حاضرش هست
و حاصل سالها تجربه است
و استادی داره که حاضره برخلاف اساتید دیگه در دوره های آنلاین شخصا به دانشجو هاش کمک کنه

مشاهده پروفایل مهدی ثقفی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

ثبت‌نام در بهترین دوره بازاریابی اینترنتی برای ثبت‌نام در بهترین دوره بازاریابی اینترنتی همین حالا اینجا کلیک کنید. اگر مایل هستید درباره دوره بیشتر بدانید، اینجا کلیک کنید: درباره دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال

مرتضی سیف اصفهانی من قبلا دوره مدیریت دیجیتال مارکتینگ مجتمع فنی تهران رو شرکت کرده بودم و با این حوزه شناخت داشتم. اما دوره حاضر از منظر عملیاتی و کاربردی بسیار حائز اهمیت بود.

مشاهده پروفایل مرتضی سیف اصفهانی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

امین علیرضایی حرفه ای
اگه بخوام تو یک کلمه بگم بهترین کلمه اینه: `حرفه ای`
یک دوره جامع از یک مدرس کاربلد که اون چیزهایی که آموزش میده رو خودش اعتقاد داره و اجرا میکنه

مشاهده پروفایل امین علیرضایی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

علی شیخ زاده اون روز داشتم فکر می کردم حتی اگر دو سه بار همه ویدیوها رو ببینم، باز هم باید تمدید کنم چون حتما نیاز میشه که دوباره سری بزنم و به روزرسانی های دوره رو ببینم.

مشاهده پروفایل علی شیخ زاده در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

نیما پورخلیل اولش خیلی داشتم فکر میکردم که تو این دوره شرکت کنم یا نه، ولی بعد از اینکه ثبت نام کردم خیلی خوشحالم چون دانش ایرانی شده دیجیتال مارکتینگ رو دارم یاد میگیرم.

مشاهده پروفایل نیما پورخلیل در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

محمد علی مطهرنژاد از اونجایی که تمام دنیای ما با دنیای دیجیتال گره خورده، به نظرم خیلی مهمه که بدونیم که چجوری میشه توی این زمینه موفق بود و با آگاهی در این زمینه فعالیت کنیم.

مشاهده پروفایل محمد علی مطهرنژاد در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

محمد ناظری دوره رو با توجه به شناختی که از آقای طالبی داشتم در همون روز اول اعلام دوره در کانالشون ثبت نام کردم.

دوره بسیار بیشتر از حد انتظاراتم بوده تا حالا :)

مشاهده پروفایل محمد ناظری در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

سطحش چون از خیلی ابتدایی شروع میشه کمی برام کسالت آور پیش می رفت ولی خوب لول بندی و سطح بندیش خیلی منظمه و امیدوارم وقتی تموم شد خیلی به دردم بخوره

مشاهده پروفایل محسن شریف زاده در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

محمد صادق ایل بیگی مدرس های دوره به ویژه آقای طالبی عالین و یک ویژه خوب دوره که من خیلی دوست دارم اینکه که مدت زمانی مناسب داره و برای عمق بخشیدند به مطالب خیلی خوبه

مشاهده پروفایل محمد صادق ایل بیگی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

الیاس رحمان بخش یادگیری با استفاده از تجربه های یک فرد متخصص، به منذله داشتن شانس یک دور زندگی کاری دیگه، بدون گذروندن سالیان درازی از عمر با ارزش شما هست.

مشاهده پروفایل الیاس رحمان بخش در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

ثبت‌نام در بهترین دوره بازاریابی دیجیتال برای ثبت‌نام در بهترین دوره بازاریابی دیجیتال همین حالا اینجا کلیک کنید. اگر مایل هستید درباره دوره بیشتر بدانید، اینجا کلیک کنید: درباره دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال

علی جان شفائیان فرد زیباترین اتفاق زندگی من در سال ۹۹ حضور تو دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال آقای طالبی بود که من رو اصولی با دنیای دیجیتال مارکتبنگ آشنا کرد.

مشاهده پروفایل علی جان شفائیان فرد در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

فاطمه زاهدی محبوب دوره ای که مطمئن هستم من رو به اهدافم می‌رسونه، یکی از بهترین اتفاقات شغلی من آشنایی با عادل طالبی و شرکت تو دوره بازاریابی دیجیتال هست،

مشاهده پروفایل فاطمه زاهدی محبوب در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

سالار گل محمدی من از دوره خیلی راضی هستم و کامل همه چیز رو یاد می ده و دلیل انتخاب دوره شخصیت استاد بود که در مرحله تحقیق دوره من رو به خودش جذب کرد

مشاهده پروفایل سالار گل محمدی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

بیتا قمری این دوره سکوی پرتابی به‌سوی یادگیری اصولی و رسیدن به اهداف دیجیتال مارکتینگ است.
به کمک این دوره، ده‌ها پله به موفقیت نزدیک می‌شویم.

مشاهده پروفایل بیتا قمری در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

محمد جواد همتی سعی کنید نهایت استفاده رو ببرید، اگه مطالبی که یاد میگیرین رو همزمان در پروژه واقعی پیاده کنید خیلی به نظرم میتونه مفید باشه.

مشاهده پروفایل محمد جواد همتی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

باران بنی فاطمه تازه شروعش کردم و امیدوارم که واقعا هر روز از روز قبل چیزهای بیشتری رو یاد گرفته باشم اما انسجام و سادگی ساختار رو دوست دارم.

مشاهده پروفایل باران بنی فاطمه در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

نوید حمیدیان واقعا شرکت در این دوره یکی از بهترین تصمیمات زندگیم بوده و بیشترین دانش ممکن رو توی این حوزه از جناب طالبی عزیز بدست اوردم.

مشاهده پروفایل نوید حمیدیان در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

مصطفی صفری من دیجیتال مارکتینگ رو با استاد طالبی شناختم و ایمان دارم این دوره بهترین دوره ای هست که میتونم در این زمینه شرکت کنم.

مشاهده پروفایل مصطفی صفری در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

محمدعلی عبدالعلی زاده تا به الان احساس می‌کنم که با یک دوره‌ی «پُر» طرف هستم پُر محتوا، پُرجزئیات، پُر تجربه، پُر تمرین و پُر از یادگیری

مشاهده پروفایل محمدعلی عبدالعلی زاده در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

ثبت‌نام در بهترین دوره بازاریابی آنلاین برای ثبت‌نام در بهترین دوره بازاریابی آنلاین همین حالا اینجا کلیک کنید. اگر مایل هستید درباره دوره بیشتر بدانید، اینجا کلیک کنید: درباره دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال

علی اسفندیاری افرادی که این دوره رو معرفی کردن افراد بسیار معتبری هستن که هرگونه شک و تردیدی رو نسبت به این دوره برطرف می کنند.

مشاهده پروفایل علی اسفندیاری در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

فرناز صدیقی دوره ای در ارتباط با بازاریابی در ضای دیجیتال و آشنایی با ساختار و عملکرد در بستر فضای مجازی ( سوشیال مدیا)

مشاهده پروفایل فرناز صدیقی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

حمیدرضا پویامنش وجه تمایز این دوره پروژه محور بودن و امکان پرسش و پاسخ برای حل تمامی مشکلات در زمینه بازاریابی دیجیتال است.

مشاهده پروفایل حمیدرضا پویامنش در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

سینا دهقان دوره عالی
اول هاش چالش داشت ولی با مدیریت و درایت و پشتکار جناب اقای طالبی مشکلات حل شد
یک دوره هوشمند

سيدامير حسيني دوره مارکتینگ جناب طالبی دریک جمله عبارتست از انتقال بیش از۲۵سال تجربه شغلی آقای طالبی در۵۰جلسه آموزشی

مشاهده پروفایل سيدامير حسيني در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

فرشته اکبری بهترین دوره بازاریابی که واقعا یاد میگیری و تفکر میکنی نسبت به مسیر کاری و ابزارهایی که لازم هستند.

مشاهده پروفایل فرشته اکبری در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

رضا کیا این دوره مثل حس داشتن جعبه ابزار خوب و شاگردی کنار یک استادکار حرفه‌ای هست. همه چی سرجاشه و منظم.

مشاهده پروفایل رضا کیا در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

محمدمهدی غلامی درمورد دوره که نباید چیزی گفت همین که استادش عادل طالبی هست، خودش گویای کیفیت و سطح فوق العادشه

مشاهده پروفایل محمدمهدی غلامی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

کیارش قاسمی با تحقیق انتخاب کردم و حالا که تقریبا بیشتر دوره رو پیش رفتم، کاملا از انتخابم راضی هستم

مشاهده پروفایل کیارش قاسمی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

ثبت‌نام در بهترین دوره دیجیتال مارکتینگ برای ثبت‌نام در بهترین دوره دیجیتال مارکتینگ همین حالا اینجا کلیک کنید. اگر مایل هستید درباره دوره بیشتر بدانید، اینجا کلیک کنید: درباره دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال

کمال اسدی دوره های زیادی بودم و شرکت کردم و فکرمیکنم یکی از بهترین دوره های دیجیتال و مارکتینگ هست

شهاب طهرانچی عادل طالبی اگر عربی هم درس بده دوست دارم شرکت کنم این دوره که نیاز به گفتن نظر نداره.

مشاهده پروفایل شهاب طهرانچی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

سما پورمقدم این دوره به شدت بهم کمک کرد تا اطلاعاتم رو بالا ببرم و همنیطور باعث افزایش درآمدم شده

مشاهده پروفایل سما پورمقدم در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

محمد ضیائیان مفید دوره خیلی خووبه، مهم ترین مزیتش به نظرم اینکه مرحله مرحله و منظم یادگیری اتفاق میوفته

مشاهده پروفایل محمد ضیائیان مفید در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

سعید پرویزیان هفته اولم هنوز ولی دوره به خاطر تمرینا و به قول استاد تو ۴ متری رفتن به نظرم عالیه

مشاهده پروفایل سعید پرویزیان در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

محمدحسین امینی هنوز دوره را تمام نکرده ام و شاید خوب نباشد زود نظر بدهم.
تا اینجا ارزشمند است.

مشاهده پروفایل محمدحسین امینی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

مینا بلیغ اگر واقعا عالی باشه میگم اگر تحول اساسی تو کارت میخوای بدی با اقای طالبی شروع کن

مشاهده پروفایل مینا بلیغ در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

محمد پوریا پلویی ارادت زیاد نسبت به شخصیت و دانش آقای طالبی... و البته نیازم به تکمیل دانش ناقصم

مشاهده پروفایل محمد پوریا پلویی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

یحیی خرمیان تا اینجای دوره که دیدم واقعا عالی بوده و هر روز مشتاق تر میشم برای ادامه دادن.

مشاهده پروفایل یحیی خرمیان در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

ثبت‌نام در بهترین دوره بازاریابی اینترنتی برای ثبت‌نام در بهترین دوره بازاریابی اینترنتی همین حالا اینجا کلیک کنید. اگر مایل هستید درباره دوره بیشتر بدانید، اینجا کلیک کنید: درباره دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال

شبیر سلوکی خیلی خوب و کامل همراه با پاسخ به پرسش ها و تمرین های عملی و پشتیبانی عالی.

مشاهده پروفایل شبیر سلوکی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

پیام طراوتی اگر می‌خواهید بدونید چه خبره هست تو دنیای دیجیتال، این دوره بهترین جاست.

مشاهده پروفایل پیام طراوتی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

مجید قربانی استفاده از تجربیات ارزشمند آقای طالبی...آرزویی که داره به تحقق می پیونده

مشاهده پروفایل مجید قربانی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

یادگرفتن هر چیز خوب است، حالا دوره بازاریابی دیجیتال باشه که دیگه بهتر.

مشاهده پروفایل علی خرم فر در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

امیر صفایی هنوز هفته اول هستم. نمی تونم چیز زیادی بگم.
ولی بیان استاد شیوا هست.

مشاهده پروفایل امیر صفایی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

اولین نکته که باید بدونید صبر کردن هست و حل تمرین
اگر صبر نداری نیا

مشاهده پروفایل علیرضا صبوحی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

یاسمن نجفی زاده دوره فوق العاده عالی هست و تازه من را متوجه کرد که هنوز هم نمی دونم.

مشاهده پروفایل یاسمن نجفی زاده در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

دوره بسیار خوبی برای من بوده و خیلی از سوالاتم رو تونستم جواب بگیرم

مشاهده پروفایل لیلا رزقی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

رضا اسدالله زاده هنوز شروع نکردم که نظر بدم ولی کلا نظرم نسبت به آقای طالبی مثبت هست

مشاهده پروفایل رضا اسدالله زاده در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

ثبت‌نام در بهترین دوره بازاریابی اینترنتی برای ثبت‌نام در بهترین دوره بازاریابی اینترنتی همین حالا اینجا کلیک کنید. اگر مایل هستید درباره دوره بیشتر بدانید، اینجا کلیک کنید: درباره دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال

آرش قنبری امیدوارم مسیربرای دستیابی به اهدافم را با کمک عادل خان پیدا کنم.

مشاهده پروفایل آرش قنبری در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

محمد شکورزاده یه دوره ای که کمکت میکنه تو حوزه کسب و کارت روی پای خودت وایسی.

مشاهده پروفایل محمد شکورزاده در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

محمد نصرتی مقدم دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال نگاهی جدید برایم به ارمغان آورده.

مشاهده پروفایل محمد نصرتی مقدم در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

به نظرم با صبر و حوصله میشه از این دوره توی پیشرفت کار کمک گرفت

مشاهده پروفایل ماه نوش نيكنام در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

از بهترین و کامل ترین دوره‌هایی که تا به حال شرکت کرده ام

مشاهده پروفایل سید امیر مهدی احمدزاده رضوی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

دوره بسیار کاربردی است.
مدرسین دوره بسیار حرفه‌ای هستند.

مشاهده پروفایل ماندانا رامتین در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

علی حسینی امیدوارم چیزای جدیدی از آقای عادل طالبی عزیز یاد بگیرم

مشاهده پروفایل علی حسینی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

سجاد محمدی مگه میشه دوره‌ای که عادل خان طراحی کرده دوره بدی باشه

مشاهده پروفایل سجاد محمدی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

سجاد کیارسی ببین، عالیه، عاشق یادگرفتن میشی، عادل طالبی که محشره

مشاهده پروفایل سجاد کیارسی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

ثبت‌نام در بهترین دوره بازاریابی دیجیتال برای ثبت‌نام در بهترین دوره بازاریابی دیجیتال همین حالا اینجا کلیک کنید. اگر مایل هستید درباره دوره بیشتر بدانید، اینجا کلیک کنید: درباره دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال

چی بگم بجز اینکه میدونم جای درستی سرمایه گذاری کردم

مشاهده پروفایل جواد تقوی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

مسعود خرّمی با این دوره میشه ره چند ساله رو چند هفته ای طی کرد

مشاهده پروفایل مسعود خرّمی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

علی فرداد جامع بودن دوره در مباحث ارائه شده و پشتیبانی عالی

مشاهده پروفایل علی فرداد در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

فرصتی بی نظیر برای شکل دادن به مسیر جدید زندگی😊

مشاهده پروفایل مسعود ارجمند در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

نیما محمدحسنی ای کاش زودتر دوره عادل طالبی رو شرکت میکردم

علیرضا فروزنده شهری اگر جویای کارهستی این آموزشها مناسب شمااست

مشاهده پروفایل علیرضا فروزنده شهری در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

نو
ایده جالب
دسترسی عالی به اطلاعات

بهترین دوره با بهترین استاد بدون شک

مشاهده پروفایل سجاد رمضانی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

دوره کاربردی با تیم پشتیبانی عالی

مشاهده پروفایل آبتین جوادپور در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

ثبت‌نام در بهترین دوره بازاریابی دیجیتال برای ثبت‌نام در بهترین دوره بازاریابی دیجیتال همین حالا اینجا کلیک کنید. اگر مایل هستید درباره دوره بیشتر بدانید، اینجا کلیک کنید: درباره دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال

محمد خانی عادل طالبی باشد و دوره بد باشد؟؟؟

مشاهده پروفایل محمد خانی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

پیام اسمی خیلی خوبه. باید حسابی وقت بزاری

مشاهده پروفایل پیام اسمی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

این دوره عالیه و بی نظیر

مشاهده پروفایل علی صادقی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

افسانه نجفی یک فرصت خوب برای یادگیری

مشاهده پروفایل افسانه نجفی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

مژگان احمدی بهتر از این میشد واقعا؟

مشاهده پروفایل مژگان احمدی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

عالی بوده تا الان

مشاهده پروفایل سپهر فاضل در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

عالی

مشاهده پروفایل محمد جواد گرشاسبی در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)

مشاهده پروفایل رومینا میلانلو در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال (کلیک کنید)


از کجا بفهیم که یک دوره خوب هست یا نه؟

مهمترین سوالی که دربارۀ دوره بازاریابی دیجیتال باید بپرسید این است که خروجی‌های این دوره چه کسانی هستند؟ یک دوره بازاریابی دیجیتال خوب، باید خروجی‌های قابل معرفی داشته باشد.


دوره آنلاین بهتر است یا دوره حضوری؟

هر کدام مزایا و اشکالات خود را دارند. در یک کلاس حضوری طبیعی است که تمرکز بیشتری دارید. مدرس کاملاً روی فضا احاطه دارد و طبیعتاً فرآیند یادگیری در صورتی که مدرس قدرت ارائه و ادارۀ کلاس را داشته باشد بیشتر است اما، مشکلات مربوط به فاصله، هزینه و زمان، در حال حاضر باعث شده بهترین گزینه، دوره‌های آنلاین باشد.


آیا در ساعات مشخصی باید آنلاین باشیم؟

در بهترین دورۀ آنلاین دیجیتال مارکتینگ، لازم نیست همیشه آنلاین باشید. به صورت هفتگی ویئوها را می‌بینید، تمرین‌ها را انجام می‌دهید و مدرس دوره، پاسخگوی تمام سوالات شما است. به این ترتیب در یک فرآیند درست و منظم، این مسیر پر پیچ و خم را یاد می‌گیرید.


آیا می‌توانم هزینه را به صورت قسطی پرداخت کنم؟

بله. در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال شما می توانید هزینه دوره را بدون پرداخت بهره، بدون نیاز به چک، ضامن یا معرف، به صورت جلسه ای (10 جلسه، 20 جلسه و 30 جلسه) پرداخت کنید.