درباره دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال به درد چه افرادی می‌خورد؟

لطفاً قبل از ثبت‌نام و شرکت در دوره، حتماً این ویدئو را ببینید و توضیحات این صفحه را بخوانید. شاید این دوره برای شما مناسب نباشد!

برای ثبت‌نام در دوره کلیک کنید!

از یک دوره بازاریابی دیجیتال چه انتظاری دارید؟ شناخت ابزارها؟ آشنایی با روش استفاده از آنها؟ تسلط بر روش‌های سنجیدن اثربخشی هر یک از این ابزارها؟ در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، در یک مسیر، همراه و هم‌قدم با هم از مبانی و مفاهیم پایه شروع می‌کنیم و به تدریج و در یک مسیر و با داشتن یک برنامۀ مطالعاتی، یاد می‌گیریم که از ابزارهای موجود در فضای دیجیتال چگونه برای رشد کسب و کارمان استفاده کنیم.

ابزارها، روش‌ها و استراتژی‌ها را یکی یکی با هم مرور خواهیم کرد و با توضیحاتی که خواهم داد و با تمرین‌هایی که انجام می‌دهید، این مسیر را با هم جلو می‌رویم. به سوالات و ابهامات شما به صورت ویدئویی، صوتی و متنی در سایت پاسخ می‌دهم. سال‌ها است که این دوره را به صورت حضوری در سازمان مدیریت صنعتی ایراندانشگاه تهران) ارائه می کنم و این دوره، شکل آنلاین همان دوره است. البته، با فرصت‌هایی که در دوره‌های آنلاین وجود دارد، فرصت یادگیری عمیق‌تری را خواهید داشت.

اگر دنبال قرص، شربت یا آمپول یادگیری دیجیتال مارکتینگ یا راه‌اندازی کسب و کارتان در فضای دیجیتال هستید و می‌خواهید ظرف دو سه ماه، بر بلندای قله‌های رفیع دیجیتال مارکتینگ بایستید، شرکت در این دوره به شما پیشنهاد نمی‌شود.

یادگیری دیجیتال مارکتینگ و راه‌اندازی کسب و کار در فضای آنلاین نیاز به زمان، مطالعه و بررسی کافی و انجام تمرین دارد. این دوره برای کسانی که دنبال فست فودِ دیجیتالی هستند مناسب نیست.

در این دوره، شما تکرار یا ترجمه منابع خارجی را به دست نمی‌آورید. نتیجه تجربیات سال‌های سالِ فردی که خودش همین حالا مدیریت چند کسب و کار اینترنتی را به عهده دارد با شما به اشتراک گذاشته می‌شود. در طول دوره، تصاویر و اسلایدهایی از منابع خارجی به شما تحویل داده نمی‌شود. اعداد و ارقامِ واقعی از ابزارهای واقعی از کسب و کارهای واقعی با شما به اشتراک گذاشته می‌شود و تحلیل‌ها و آموزش‌ها تماماً برا اساس داده‌های واقعی هستند.

یک تفاوت مهم دیگر در این است که اینجا شما طبق یک نقشۀ راه پیش می‌روید و هر جا با مشکلی روبرو شوید یا سوالی داشته باشید، به پرسش‌های شما پاسخ داده می‌شود.

دوره به دو قسمت کلی تقسیم می‌شود:
🔘 مسیر اصلی یادگیری دیجیتال مارکتینگ (بخشهای 1 تا 8، جلسات 1 تا 49)
🔘 موضوعات تخصصی (بخش 9، جلسات 50 تا 90)

هر جلسه شامل 2 تا 4 ساعت ویدئوی آموزشی در چند قسمت است. مسیر اصلی، جلسات 1 تا 49 است. در این مسیر از ابتدا، از دامنه چیست، هاست چیست، چطور سایتمان را راه‌اندازی کنیم و ... شروع می‌کنیم و به تدریج در یک مسیر یادگیری، به اجرای کمپین‌های تبلیغاتی، و شبکه‌های اجتماعی و سئو و گوگل ادز می‌رسیم.
جزئیات جلسات 1 تا 9 و سرفصل‌ها را در «برنامه مطالعاتی» می‌توانید ببینید. بسته به زمانِ آزاد شما، می‌توانید هر هفته یک یا دو جلسه را ببینید. به این ترتیب مسیر اصلی یادگیری شما، بین 6 ماه تا یک سال طول می‌کشد.

جلسات 50 تا 90، جلسات تخصصی هستند. مانند محتوای خلاق، تبلیغات، لینکدین مارکتینگ و ... که هر زمان به یک موضوع نیاز داشتید به آن مراجعه می‌کنید. البته می‌توانید طبق ترتیب جلسات هم جلو بروید.

اگر بعد از دیدن ویدئو و پرسش و پاسخ‌های آن، هنوز سوالی برایتان باقی مانده باشد، زیر همان ویدئو می‌پرسید. به پرسش‌های شما پاسخ می‌دهیم.

بجز این، هر هفته یک جلسه پرسش و پاسخ آنلاین (وبینار) هم داریم که می‌توانید در آن شرکت کنید و سوالاتتان را بپرسید. در یک گروه تلگرامی پشتیبانی هم عضو می‌شوید و می‌توانید با دیگر شرکت‌کنندگان شبکه‌سازی کنید و سوالاتتان را در گروه تلگرامی بپرسید.

ضمن اینکه در کلاس آنلاین هفتگی، به‌روزرسانی‌های دوره هم انجام می‌شود. به این ترتیب، در این دورۀ آنلاین، بدون اینکه نیاز باشد در ساعت و زمان مشخصی، آنلاین باشید، می‌توانید به صورت آنلاین و در یک مسیر و با یک برنامۀ مطالعاتی متناسب با زمان‌های آزاد خودتان، همراه و هم‌قدم با هم، در مسیر دیجیتالی کردن کسب و کار و یادگیری دیجیتال مارکتینگ، مطمئن قدم بردارید.

نه. گواهی صادر نمی‌شود. گواهی واقعی، نمونه کارهای شما و خروجی تمریناتی است که در طول دوره به شما داده می‌شود. تجربه و مهارتی است که با مطالعه و تمرین‌هایی که انجام می‌دهید به دست می‌آورید. با توجه به خروجیِ کارتان، هیچ نیازی به گواهی برای اثبات توانمندی‌های کسب شده نخواهید داشت. صادر کردن گواهی اصولی دارد و تنها مراکز معدودی صلاحیت و اجازۀ این کار را دارند. تازه، در اعتبارِ گواهی‌های صادر شده در همین مراکز معدود و محدود هم شک و تردیدهایی وجود دارد. بجز این، اغلب گواهی‌های صادر شده در ایران تقلبی بوده، بر خلاف ادعاها، هیچ اعتباری ندارند. اعتبار واقعی شما، تخصص و تجربۀ شماست.
البته با مجموعه «منظم» هماهنگی‌های لازم به عمل آمده و Resume Qualification یا اعتبارسنجی رزومه شما توسط «منظم» انجام خواهد شد..

نه. کل دوره به صورت ویدئوهای ضبط شده و جلسات آنلاین هفتگی است.

البته، گاهی دور هم جمع می‌شویم. ولی نه برای یادگیری بلکه برای ارتباط و شبکه‌سازی.

پس از پایان دورۀ دو ساله هم بدون محدودیت می‌توانید از تمام آموزش‌ها استفاده کنید و در پرسش و پاسخ‌ها شرکت کنید. نهایتاً تنها با پرداخت حق عضویت بسیار جزئی (در حد ماهیانه صد هزارتومان) می‌توانید اشتراک سامانه آموزشی را تمدید کنید.

یک جستجو در اینترنت به دنبال «عادل طالبی» پاسخ این سوال شما را به صورت کامل می‌دهد و خیالتان را راحت می‌کند. از شرکت‌کنندگان در دوره‌های قبلی بپرسید (اینجا را ببینید). ده‌ها ویدئو و وبینار رایگان که در دسترس شما است را مشاهده کنید (اینجا کلیک کنید). در شبکه‌های اجتماعی درباره من از دیگران سوال کنید.

کاملاً درست است. هم در یوتیوب، هم در آپارات، هم در سایت‌های مختلف، محتوای آموزشی بسیار خوب (حتی بهتر از محتوای این دوره) وجود دارد. فقط در کانال کار و کسب در تلگرام (kar_kasb@) بیش از 8 هزار دقیقه فایل صوتی و ویدئویی رایگان وجود دارد. اتفاقاً بخش قابل توجه این دوره، بر اساس همان فایل‌های صوتی و وبینارها است.

اما، چند تفاوت مهم وجود دارد: اول این‌که شما در این دوره طبق یک نقشۀ‌راه پیش می‌روید. دوم اینکه در این دوره تمرین‌هایی وجود دارد که باید انجام دهید. سوم اینکه به سوالات شما وقتی به مشکل بر می‌خورید پاسخ داده می‌شود و چهارم اینکه امکان شبکه‌سازی با دیگر شرکت‌کنندگان در دوره را دارید.

نیازی به دانلود نیست. می‌توانید هر چند بار که لازم باشد ویدئوهای آموزشی را در سایت ببینید.

بله. 50 جلسه اول کل مسیر یادگیری دیجیتال مارکتینگ روی سایت قرار دارد. از جلسه 50 به بعد، در موضوعات عمیق شده‌ایم و به صورت ماهیانه به‌روزرسانی‌ها روی سایت منتشر می‌شود.
دنیای دیجیتال مارکتینگ به سرعت تغییر می‌کند و این دوره هم متناسب با تغییرات به روز می‌شوند. ضمن اینکه جلسات رفع اشکال هفتگی آنلاین داریم و می‌توانید در تمام آنها شرکت کنید.

نه. هر هفته یک مجموعه ویدئوی آموزشی حاوی آموزش، منابع، مراجع و تمرین‌ها روی سایت قرار می‌گیرد و هر وقت فرصت داشتید آن‌ها را می‌بینید و تمرین‌ها را انجام می‌دهید. به پرسش‌ها و پاسخ‌های دیگر شرکت‌کنندگان مراجعه می‌کنید و آنها را هم می‌بینید، می‌خوانید یا می‌شنوید. اگر هنوز پرسشی برایتان باقی مانده باشد، در فرمی که در اختیارتان قرار می‌گیرد ثبت می‌کنید. به تک تک پرسش‌ها پاسخ داده می‌شود.

هزینه هر جلسه از دوره مبلغ 130 هزار تومان است. کل دوره 90 جلسه است که به این ترتیب قیمت کل دوره 11,700,000 تومان می‌شود، البته برای خرید کل دوره به صورت یکجا، تخفیف ویژه‌ای در نظر گرفته‌ایم. به محض ثبت‌نام، در داخل پنل کاربری، یک کد تخفیف ویژۀ شما تقدیم می‌شود.

برای عزیزانی که محدودیت در پرداخت دارند هم امکان پرداخت قسطی را در نظر گرفته‌ایم. شما می‌توانید دوره را به صورت قسطی (3 قسط) بدون نیاز به چک، سفته، پرداخت بهره و مانند آن تهیه کنید. یعنی 30 جلسۀ ابتدای دوره را تهیه می‌کنید. پس از مشاهده این 30 جلسه، اقدام به تهیۀ جلسات بعدی می‌کنید.

خیر. چون Coockie ها و Device ها توسط سیستم به صورت خودکار ثبت و بررسی می شود و در صورتی که مشخص شود از دوره به صورت اشتراکی و توسط بیش از یک نفر استفاده می‌شود، پنل کاربری شما حتی با وجود پرداخت، غیر فعال می‌شود. مهمترین مزیت و تفاوت این دوره نسبت به دوره‌های آموزشی دیگر، علاوه بر اینکه مدرس این دوره خود کسب و کار اینترنتی دارد، امکان پرسش و پاسخ و حضور در گروه پشتیبانی و شبکه‌سازی است که به این ترتیب اصولاً خرید اشتراکی منتفی می‌شود.

با دو ابزار می‌توانید دوره را ببینید. سیستم خودکار شناسایی استفادۀ اشتراکی از دوره، ممکن است گاهی اشتباه کند. در چنین مواردی، دسترسی شما قطع می‌شود ولی شما می‌توانید تماس بگیرید و درخواست بررسی موضوع را بدهید. توسط کارشناسان موضوع بررسی می‌شود و در صورتی که مشخص شود به صورت اشتراکی از دوره استفاده نشده است، دسترسی شما به دوره مجدداً برقرار می‌شود.

هر زمان دوست داشته باشید می‌توانید ثبت‌نام کنید اما هزینه ثبت‌نام با گذشت زمان تغییر می‌کند و هزینه شرکت در دوره افزایش پیدا می‌کند. سرمایه‌گذاری کردن روی ارتقاء مهارت‌های فنی و فردی، هر چه سریع‌تر انجام شود، نتایج بهتری خواهد داشت.

یک توصیه: الان ثبت‌نام کنید ولی هزینه‌ای پرداخت نکنید. ما وبینارهای رایگان دوره‌ای داریم. بعضی از جلسات دوره هم برای مدت محدود برای شما به صورت رایگان باز می‌شود. حداقل از این امکانات با ثبت‌نام رایگان در سایت استفاده کنید.

به محض ثبت‌نام در سایت، وقتی وارد پنل کاربری می‌شوید، یک کد اختصاصی برای شما ایجاد می‌شود که با آن می‌توانید در دوره شرکت کنید.

ضمن اینکه به صورت دوره‌ای هم در مناسبت‌های خاص کدهای تخفیفی برای افرادی که در سایت ثبت‌نام کرده‌اند اختصاص می‌یابد.

به ویدئوی بالای صفحه و چند ویدئوی رایگان سایت نگاهی بیاندازید. جستجویی در گوگل و شبکه‌های اجتماعی بکنید. دنبال «عادل طالبی» در گوگل و شبکه‌های اجتماعی بگردید. پرس و جویی بکنید! از افرادی که در حوزه کسب و کار آنلاین خبره و صاحب تجربه هستند سوال کنید. از کسانی که همین حالا در دوره شرکت کرده‌اند (و می‌توانید تمرین‌های آنها را در ویرگول و توییتر پیدا کنید بپرسید (اینجا کلیک کنید). بعد با خیال راحت ثبت‌نام کنید و بیایید که قرار است یک‌سال، همراه هم باشیم، در این مسیرِ پر پیچ و خم و پر تردیدِ حضورِ دیجیتالیِ کسب و کارها.

با توجه به شکل برگزاری دوره، امکان استرداد وجه وجود ندارد.

علاوه بر تعداد دیگری از سوالات که همین پایین به صورت ویدئویی توضیح داده شده، هر سوالی دارید بپرسید. راه‌های ارتباط در صفحه «تماس با ما» در دسترس شما هستند.

دربارۀ عادل طالبی، مدرس دوره

از سال 1372 با برنامه نویسی و از 1376 با طراحی سایت، وارد فضای کسب و کار آنلاین شدم. حاصل سال‌ها تجربه‌ام در فضای دیجیتال را از سال 1394 در دوره‌های مختلف از جمله سازمان مدیریت صنعتی ایران، دانشکده‌های کارآفرینی و اقتصاد دانشگاه تهران با صدها شرکت‌کننده در این دوره‌ها به اشتراک گذاشته‌ام. بعد از گپ و گفتی که در پاییز 1398 با استاد محمدرضا شعبانعلی داشتم، و تاکیدی که ایشان روی «اصل بودن فضای دیجیتال» و «آینده آموزش دیجیتالی» داشتند، به فکر تدوین یک دورۀ آموزشی خاص افتادم.
این وب‌سایت و این دورۀ آموزشی، حاصل سال‌ها کار در فضای آنلاین، سال‌ها تجربۀ تدریس و انتقال تجربیات در با کیفیت‌ترین دوره‌های آموزشی در معتبرترین مراکز آموزشی و ماه‌ها تحقیق و بررسی است.
این دوره یک تفاوت بسیار مهم با دوره‌های مشابه داخلی و خارجی دارد. بر خلاف دوره‌های خارجی که در بسیاری از موارد، آنچه به شما یاد داده می‌شود در فضای کسب و کار ایران قابل پیاده سازی نیست، این دوره ارائه تجربیات کسی است که سالهاست درایران کسب و کار آنلاین دارد.
همچنین بر خلاف اغلب دوره‌های داخلی که تنها شغل مدرس، تدریس است، این دوره توسط کسی تدریس می‌شود که شغلش، مدیریت کسب و کار آنلاین، فروشگاه‌های اینترنتی و استارتاپ‌های موفقی مانند کتابم‌کو، تیزلند و میم است.
همچنین، کسی این دوره را آموزش می‌دهد که سال‌ها است آنچه را خوانده، در عمل تجربه کرده و «مهارت یاددادن» را هم علاوه بر مهارت‌های لازم در حوزه دیجیتال و مدیریت کسب و کار آنلاین دارد.
من، به جای اینکه جملاتی را که در کتاب‌ها و مقاله‌ها و یادداشت‌های خارجی خوانده‌ام، مرتب کنم و به شما ارائه کنم (کاری که در فضای آموزش دیجیتال مارکتینگ در ایران مرسوم است)، از تجربیات عملی با شما صحبت می‌کنم.
چند تفاوت عمدۀ این دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال با بقیۀ دوره‌ها:

  • شغل مدرس این دوره، آموزش و تدریس نیست!
  • مدرس این دوره در معتبرترین مراکز آموزشی ایران سابقه تدریس و به اشتراک گذاری تجربیاتش را دارد.
  • مدرس این دوره، خود صاحب کسب و کارهای آنلاین مختلف است.
  • این دوره خلاصه چندمقاله و یادداشت از سایت‌های خارجی نیست.
  • در این دوره، به جای یاددادن بازاریابی دیجیتال، یادگرفتن بازاریابی دیجیتال به شما یاد داده می‌شود!

برای ثبت‌نام کلیک کنید!برای شرکت در دوره کلیک کنید!