دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال

همراه در مسیر یادگیری

منوی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال


درباره دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال

پیش از ثبت نام در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال لطفاً حتماً ویدئو را ببینید، پرسش های مطرح شده و پاسخ ها را مطالعه کنید و دو فایل صوتی پایین صفحه که سوالات عزیزان درباره دوره بوده را گوش کنید. برخی توضیحات و پاسخ های داده ممکن است درباره شروع ثبت نام که نوروز 1399 بوده باشد اما بقیه موارد پیش از ثبت نام باید مورد توجه باشد.


ثبت نام و شرکت در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال


در این دوره چه چیزی یاد می گیریم؟

از یک دوره بازاریابی دیجیتال چه انتظاری دارید؟ شناخت ابزارها؟ آشنایی با روش استفاده از آنها؟ تسلط بر روش های سنجیدن اثربخشی هر یک از این ابزارها؟

در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، در یک مسیر یک ساله، همراه و همقدم با هم از مبانی و مفاهیم پایه شروع می کنیم و به تدریج و در طول یک سال، یاد می گیریم که از ابزارهای موجود در فضای دیجیتال چگونه برای رشد کسب و کارمان استفاده کنیم.

ابزارها، روش ها و استراتژی ها را یکی یکی با هم مرور خواهیم کرد و با توضیحاتی که خواهم داد و با تمرین هایی که انجام می دهید، این مسیر را با هم جلو می رویم. به سوالات و ابهامات شما در طول این یک سال به صورت ویدئویی، صوتی و متنی در سایت پاسخ می دهم.

سالها است که این دوره را به صورت حضوری در سازمان مدیریت صنعتی ایران (و دانشگاه تهران) ارائه می کنم و این دوره، شکل آنلاین همان دوره است. البته، با فرصت هایی که در دوره های آنلاین وجود دارد، فرصت یادگیری عمیق تری را خواهید داشت.

این دوره به درد چه کسانی نمی خورد؟

اگر دنبال قرص، شربت یا آمپول دیجیتال مارکتینگ هستید و می خواهید ظرف دو سه ماه، بر بلندای قله های رفیع دیجیتال مارکتینگ بایستید، شرکت در این دوره به شما پیشنهاد نمی شود.

کسب و کار در فضای آنلاین و بازاریابی در فضای دیجیتال، مثل «آش» می ماند. باید جا بیافتد. باید قوام پیدا کند. این دوره برای کسانی که دنبال فست فودِ دیجیتالی هستند مناسب نیست.

این دوره چه تفاوتی با دوره های موجود و مشابه دارد؟

در این دوره، شما تکرار یا ترجمه منابع خارجی را به دست نمی آورید. نتیجه تجربیات سال های سالِ فردی که خودش همین حالا مدیریت چند کسب و کار اینترنتی را به عهده دارد با شما به اشتراک گذاشته می شود. در طول دوره، تصاویر و اسلاید هایی از منابع خارجی به شما تحویل داده نمی شود. اعداد و ارقام واقعی، از ابزارهای واقعی، از کسب و کارهای واقعی با شما به اشتراک گذاشته می شود و تحلیل ها و آموزش ها تماماً برا اساس داده های واقعی هستند.

موضوعاتی که در این دوره یک ساله پوشش داده خواهد شد:


ثبت نام و شرکت در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال


پاسخ به چند پرسش

گواهی هم صادر می کنید؟

نه. گواهی صادر نمی شود. گواهی واقعی، نمونه کارهای شما و خروجی تمریناتی است که در طول دوره به شما خواهم داد. با توجه به خروجی کارتان، هیچ نیازی به گواهی نخواهید داشت.

این دوره جلسه حضوری هم دارد؟

نه. دوره بازاریابی دیجیتال مارکتینگ 90 ساعته در سازمان مدیریت صنعتی و دوره های مهارت محور و تخصصی در موسسه گاتریم همین حالا هم برگزار می شود. فلسفه برگزاری این دوره، عدم نیاز به حضور فیزیکی است.

فقط یک سال حق استفاده از سامانه آموزش از راه دور را داریم؟

نه. بعد از آن هم با پرداخت یک حق عضویت جزئی می توانید از سامانه استفاده کنید.

از کجا بفهمیم که دوره خوب است؟ از کجا مطمئن شویم؟

یک جستجو در اینترنت به دنبال «عادل طالبی» پاسخ این سوال شما را به صورت کامل می دهد. از شرکت کنندگان در دوره های قبلی و حضوری من بپرسید. ده ها ویدئو و وبینار قبلی و رایگان را که در دسترس است مشاهده کنید. در شبکه های اجتماعی درباره من از دیگران سوال کنید.

در کانال کار و کسب در تلگرام 8 هزار دقیقه فایل صوتی و ویدئویی رایگان وجود دارد. حالا چرا باید پول بدهم؟

این دوره طبق یک طرح درس پیش می رود. یک نقشه راه. گام به گام، اینکه چه چیزی را چه زمانی در طول دوره یادگیری بیاموزید، اینکه کدام فایل صوتی و کدام ویدئوی آموزشی کانال کار و کسب را کی ببینید، چیزی است که در این دوره گفته می شود.

دقیقا برنامه آموزشی چگونه است؟

هر هفته یک ویدئوی آموزشی 2 ساعته روی سایت قرار می گیرد. و چند تمرین در هر ویدئو داده می شود. شما ویدئو را می بینید، منابع آموزشی که مشخص می شود را مطالعه می کنید و تمرین ها را انجام می دهید. هر سوالی هم درباره موضوع ویدئو داشته باشید در سایت می پرسید و همان جا پاسخ می دهم. ضمن اینکه هر ماه یک وبینار هم برگزار می شود که به سوالات مهم مطرح شده در آن ماه پاسخ داده می شود.

آیا می توانم ویدئوها را دانلود کنم؟

نه. نیازی به دانلود ندارید. می توانید هر چند بار که لازم باشد ویدئوهای آموزشی را در سایت ببینید.

آیا کل دوره الان آماده است و می توانم همه موضوعاتی که نیاز دارم را ببینم؟

همان طور که در ویدئو و فایل صوتی تاکید شده، دوره در حال تولید است و به صورت هفتگی روی سایت قرار می گیرد.

آیا در ساعات خاصی باید آنلاین باشیم که از دوره استفاده کنیم؟

نه. هر هفته یک ویدئوی دو ساعته روی سایت قرار می گیرد و هر وقت فرصت داشتید آن را می بینید. تمرین ها را انجام می دهید. در سایت اعلام می کنید که تمرین ها را انجام داده اید. ویدئوی بعدی را به شرطی که تمرین های یک ویدئو را انجام بدهید می توانید مشاهده کنید. انجام دادن تمرین ها، شرط لازم و کافی برای دیدن ادامه ویدئوهای دوره است.

سه میلیون تومان زیاد نیست؟

هزینه هر ساعت آموزش در این دوره با توجه به ویدئوهای آموزشی، منابع، مراجع، راهنمایی ها و پرسش و پاسخی که داریم، کمتر از ساعتی 20 هزار تومان خواهد بود که عدد مناسبی به نظر می رسد.

امکان سفارش اشتراکی و استفاده چند نفر با یک بار ثبت نام وجود دارد؟

خیر. چون Coockie ها و Device ها توسط سیستم به صورت خودکار بررسی می شود. همین طور بزرگترین مزیت این دوره، امکان سوال پرسیدن چه در سایت و چه در وبینار است که به این ترتیب اصولاً خرید اشتراکی منتفی می شود.

اگر هم در منزل و هم در محل کار از روی دو رایانه دوره را ببینم آیا دسترسی من قطع می شود؟

سیستم خودکار شناسایی استفاده اشتراکی ما، ممکن است گاهی اشتباه کند. در چنین مواردی، دسترسی شما قطع می شود ولی شما می توانید تماس بگیرید و درخواست بررسی موضوع را بدهید. توسط کارشناسان موضوع بررسی می شود و در صورتی مشخص شود به صورت اشتراکی از دوره استفاده نشده است، دسترسی مجدد به شما داده می شود.

الان امکان ثبت نام ندارم. آیا می توانم بعداً ثبت نام کنم؟

ثبت نام ظرفیت مشخصی دارد. زیرا قرار است در طول دوره به پرسش های شما (که هر هفته درباره موضوع مطرح شده در ویدئوی همان هفته است) پاسخ داده شود و «خدمات پس از فروش آموزشی» وجود دارد، طبیعی است که به محض تکمیل ظرفیت، ثبت نام متوقف می شود. ضمن اینکه به صورت پلکانی هزینه ثبت نام اضافه می شود. در دو روز اول، ثبت نام با یک میلیون تومان انجام می شد. برای هفت تا ده روز با قیمت یک و نیم میلیون تومان، بعد از آن برای یک هفته با قیمت دو میلیون تومان و بعد از آن با قیمت 3 میلیون تومان ثبت نام ادامه خواهد داشت تا ظرفیت تکمیل شود.

از نظر مالی در مضیقه هستم و امکان ثبت نام ندارم. می شود رایگان در دوره حضور داشته باشم؟

همان طور که در فایل صوتی هم توضیح داده شده است، بخش عمده کلاس همان مباحثی است که در کانال کار و کسب و در وب سایت نشر برآیند به صورت فایل صوتی و ویدئویی وجود دارد. همچنین، همین حالا بیش از هشت هزار دقیقه ویدئو، فایل صوتی، وبینار و سایر انواع محتوای آموزشی کاملاً رایگان در کانال کار و کسب و سایت نشر برآیند (ناشر تخصصی کتاب های حوزه کسب و کار آنلاین و دیجیتال مارکتینگ) وجود دارد. از آن استفاده کنید.

می شود کد تخفیف به من بدهید؟ دوست دارم با تخفیف ثبت نام کنم!

کدهای تخفیف به صورت مناسبتی فعال می شود. اگر امروز ثبت نام کنید، با کد mydmc500 می توانید با 500 هزارتومان تخفیف ثبت نام خود را انجام بدهید. این کد به زودی منقضی می شود. 

از کجا مطمئن شوم این دوره به درد من می خورد یا نه؟

به ویدئوی بالای صفحه و فایل صوتی پایین صفحه گوش کنید. اگر هنوز پاسخ این سوال را نمی دانید ثبت نام نکنید. صبر کنید تا دوره تمام شود و خروجی آن را ببینید. بعد برای دوره سال بعد با خیال راحت و سریع ثبت نام کنید. در این مدت، کانال کار و کسب را دنبال کنید. هر چند وقت یک بار نظرات کاربران در کانال منتشر خواهد شد.

آیا اگر از دوره ناراضی بودم امکان استرداد وجه وجود دارد؟

نه. امکان استرداد وجه وجود ندارد. همان طور که در پاسخ به سوال بالا گفته شد، اگر اطمینان ندارید، صبر کنید، دوره شروع شود، بازخوردها را بسنجید و بعد اقدام به ثبت نام کنید. البته جستجو در اینترنت هم می تواند اطلاعات مفیدی درباره من در اختیار شما قرار دهد. عبارت «دوره بازاریابی دیجیتال عادل طالبی» را در گوگل جستجو کنید!


 

ثبت نام و شرکت در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال 


این فایل صوتی را کامل گوش کنید. به 50 سوال در این فایل صوتی پاسخ داده شده است.
باز هم سوال دارم!

بپرسید! با شماره تلفن 09057574244 یا 88996317 (داخلی 525) تماس بگیرید یا در چت آنلاین مطرح کنید. .