سئو از اهمیت خاصی برخوردار است. از ابتدای آموزشِ دورۀ آنلاین بازاریابی دیجیتال در مورد موضاعات مختلفی مانند، دامنه، هاست، سرعتِ سرور، محتوا، تبلیغات، معرفی شبکه‌های اجتماعی و غیره آموزش داده شد، اما در واقع در بطن این موضوعات سئو نیز جریان دارد.

در این جلسه ابزار Search Console را که مهم‌ترین ابزار سئو محسوب می‌شود، مورد بررسی قرار می‌دهیم. پیش از این بحث‌های تکنیکال، محتوایی، پیلار، کلاستر، چگونگی چینش سایت و غیره را مورد بررسی قرار دادیم و بسیار مهم است که کیفیت اجرای این موضوعات را مورد بررسی قرار دهیم.

لازم است بدانید به مرور میزان اهمیت مسائل فنی و تکنیکی مانند، لینک‌سازی کاهش پیدا می‌کند و میزان اهمیت UI و UX تجربۀ کاربر در سایت افزایش می‌یابد. بنابراین بسیار مهم است که از صحت اجرای فرآیند سئو و جریان نتایج سئو اطمینان حاصل کنیم. ابزار Search Console، ابزار بسیار مهم است. با استفاده از این ابزار قادر خواهید بود، اطلاعات دقیق و کاملی از سایت به دست آورید، مشکلات احتمالی را برطرف کنید و شرایط سایت را بهبود بدهید.

نحوۀ کارکرد ابزار Search Console را در ادامه آموزش خواهیم داد.

پرسش و پاسخ شرکت‌کنندگان دوره


سلام و عرض ادب،
من توی آنالتیکس آمار بازدید و ورود از گوگل را می بینم و روزانه حدود ۲۰ تا ورودی گوگل داریم. اما سرچ کنسول اطلاعاتی در این زمینه ثبت نمیکنه و تعدادی که نشون میده خیلی کمه. همچنین توی مایکروسافت کلاریتی روزانه ۱۰ تا رکوردینگ ثبت میشه. آیا چنین چیزی ممکنه؟

به این سوال پاسخ داده شده است ولی برای مشاهده پاسخ این پرسش،باید عضو دوره باشید و بسته شامل این جلسه را تهیه کرده باشید. پاسخ‌ها به صورت فایل صوتی، ویدئویی یا متنی هستند و اهمیت پرسش و پاسخ‌ها در بسیاری از موارد حتی از ویدئوهای آموزشی دوره هم بیشتر است! در واقع، مهمترین ویژگی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، همین پرسش و پاسخ‌ها است که با عضویت و تهیه بسته‌ها می‌توانید از آنها استفاده کنید.
14414