با عضویت در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال می‌توانید تمام ویدئوهای رایگان دوره را مشاهده کنید.

1. چجوری چک کنم و بدونم که سایتم تجربه کاربری درستی دارد و کاربر به راحتی به خواسته‌اش میرسد؟

 

 

2.مدتی هست که می‌خواهم این نمودار را تحلیل کنم. نمودار از فعالیت یک سال و نیم پیش سایت من و از سرچ کنسول گرفته شده است. دلیل افزایش ناگهانی بازدید می‌تواند همه گیری ویروس کرونا باشد ولی چرا با ثابت بودن تقریبی جایگاه بعد از آن، بازدید به میزان کمتر از قبل از آن افزایش رسیده است؟ هیچ تغییری در سایت داده نشده و هیچ تبلیغی نداشتم.

 

3.گوگل روی نیم فاصله‌ها چقدر حساس است؟ مثلاً وقتی میخواهیم کلمه خوراکی را سئو کنیم بنویسیم خوراکی‌ها یا خوراکی‌ها؟

 

4.سوال من در مورد لینک‌دهی به سایتهای دیگر است. آیا کار اشتباهی است به سایتی که فیلتر است لینک بدهیم؟ مثلا بخشی از محتوای ما ترجمه از صفحه‌ای فیلتر شده باشد (که مطلبی عمومی است و مشکل اخلاقی ندارد ولی فیلتر است)لطفا در مورد تاثیر چنین لینکی روی سئو و تجربه کاربر راهنمایی کنید. 

 

 

5.من تمامی کلمات کلیدی حوزه کاری‌ام را بر اساس ایمتد درآورده‌ام و رتبه همان کلمات را در ابزار جت سئو هم درآورده‌ام.

5-1. به نظر شما نیازی برای تولید محتوا برای عبارت‌هایی که در رتبه 1 تا 6 یا 1 تا 10 هستند وجود دارد؟

چنانچه نظرتان تولید محتوا هست اولویت از چه رتبه‌ای است؟

5-2. در حال حاضر من عبارت‌هایی را که در رتبه 7 به بالا هستند مثلا 7، 8 ،10، 15 و الی آخر

ور اولویت تولید محتوا قرار داده آیا این روش صحیح است؟

5-3. در جت سئو اخیرا امکانی فراهم شده که عبارتی را می‌دهیم برای ما عنوان و سرتیتر و تک های هدینگ و alt تصاویر و عبارات متای توضیحات پیشنهادی می دهد که حدودا 60 تا 70درصد مواردی که من از طریق ایمتد درآورده ام را شامل می‌شود

سوال اینه آیا می توانیم برای این عبارات پیشنهادی اکتفا کنیم و محتوا نویسی را انجام دهیم یا حتما باید روش ایمتد را اجرا کنیم.  

 

6.وقتی که اینماد برای سایت گرفته می‌شود مرکز صادر کننده اینماد مراتب را به سازمان امور مالیاتی گزارش می کند‌. منظورم اینه که به محض دریافت اینماد مشخصات گیرنده اینماد در سازمان امور مالیاتی هم ثبت می‌شود.  

 

7.چگونه از یه سایت با CMS اختصاصی به وردپرس مهاجرت کنیم تا افت رتبه و ورودی از گوگل نداشته باشیم؟ و اینکه آیا باید تک تک آدرس صفحات رو تا جایی که امکانش هست آدرس‌شون یکی باشه یا اینکه میشه آدرس قدیم رو به آدرس جدید ریدایرکت زد.

و اینکه یه جایی خوندم که اگه مهاجرت انجام دهید معمولا یه افت خواهید داشت بعدش به حالت نرمال تون برمیگردید این درسته؟  

 

8.نتایجی که اومده با خود کلمه سرچ شده 11 تا میشه که عملا بر خلاف تعداد 10 تایی لیست C هست.  

 

9-1.در عبارتی مانند فرش ماشینی 9متری واقعیت اینکه مقاله‌ خاصی درباره آن نمیشود نوشت روشseo کردن این تیپ کلمات چیست؟    

 

9-2.در وبینارشماره12درسوال اقای فلاح جمشیدی که درباره سایت شامپو بود بنده متوجه نشدم که چطور لینک‌سازی داخلی انجام شود تابه گوگل بفهمانیم که محتوای اصلی صفحه محصول است نه متن مقاله .لطفا در اینباره توضیح دهید.    

 

9-3.روشهایseoدروبلاگ راکامل توضیح دادید و ازاین بابت ازتون ممنونم ولب درباره seoصفحه محصول مطلبی نگفتین لطفا دراینباره یک توضیح بدهید.      

 

9-4.در سوال‌هایی که درزیر ویدیوها قرار داده بودم پرسیدم که با توجه به بودجه وتجربه کم چه نوع کلمات انتخاب کنیم تا کسب وکار را سرپا نگه داریم که شما فرمودید کلمات ساده‌تر که امکان کانورت بالا دارن و همچنین تعداد کلمه کم حال سوالم اینجاست از کجا بفهمیم کلمات ساده هستن معیار ساده بودن کلمات چیست؟    

 

9-5.شما دربخشی از ویدیوها فرمودید که یک مقاله را در وبلاگ‌ها قرار داده وبا درج منبع تعدادی از آن کلمات را به سایت خود و تعدادی را به سایت‌های معتبرغیر رقیب، لینک میدهیم سوالم اینجاست ایا عکس این ماجرا هم درseo اثر دارد یعنی مقاله را از سایت خودمان برداریم وبه عنوان منبع به سایت خودمان لینک بدهیم و چند کلمه از این مقاله را به سایت‌های معتبر لینک بدهیم؟  

 

9-6.در وبلاگ‌هایی مانند میهن بلاگ صفحه به نام خودمان باشد یا کسب و کارمان؟  

پرسش و پاسخ شرکت‌کنندگان دوره

ما سایت فروشگاه آرایشی داریم و به دلیل مشکل در سرمایه اولیه و تامین جنس قصد تبدیل شدن به مجله اینترنتی آرایشی و زیبایی و کسب درآمد از تبلیغات کلیکی و.. رو داشتیم اما با توجه به صحبت های دوستمون که سایت مرتبط با مانتو داشتن و میگفتن که با 50 هزار ورودی روزانه حدود ماهی 2 میلیون تومان درآمد دارن ناامید شدیم. چطور درآمد یکتانت و... انقد کم هستش؟ در چه لولی و چه میزان بازدیدی همکاری با جاهایی مثل یکتانت صرفه داره؟
چه پیشنهاد دیگه ای برای کسب درآمد واسه ما دارید؟

به این سوال پاسخ داده شده است ولی برای مشاهده پاسخ این پرسش،باید عضو دوره باشید و بسته شامل این جلسه را تهیه کرده باشید. پاسخ‌ها به صورت فایل صوتی، ویدئویی یا متنی هستند و اهمیت پرسش و پاسخ‌ها در بسیاری از موارد حتی از ویدئوهای آموزشی دوره هم بیشتر است! در واقع، مهمترین ویژگی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، همین پرسش و پاسخ‌ها است که با عضویت و تهیه بسته‌ها می‌توانید از آنها استفاده کنید.
15457