با عضویت در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال می‌توانید تمام ویدئوهای دوره را مشاهده کنید.

تا این لحظه 4588 نفر در این دوره ثبت‌نام کرده‌اند. همین حالا ثبت‌نام کن و نفر 4589ام باش!

کد تخفیف dc5 همین حالا برای شما فعال شد.

همین حالا ثبت‌نام کنید! با این کد تخفیف می‌توانید در مجموع با 570 هزار تومان تخفیف که تکرار نخواهد شد، در دورۀ کامل شرکت کنید.

75 جلسه دوره کامل
75 جلسه
5,850,000 تومان
5,280,000 تومان
570,000 تخفیف! تومان (%9.7)
  • دسترسی به کل ویدئوهای دوره
  • با یک تخفیف فوق‌العاده
  • کد تخفیف: dc5
  • این تخفیف برای مدت محدود فعال است.
همین حالا ثبت‌نام می‌کنم!

پرسش و پاسخ شرکت‌کنندگان دوره

سلام. توی یه سایتی که دو سال داره کار میکنه و ورودی خوبی داره آیا اونجا هم احتمال داره این داستان ماه عسل توی بعضی از محتواهایی که جدید میزاره اتفاق بیفته؟
چون سایتی که به طور معمول در لحظه حدود 20 تا کاربر داشت یه دفعه به 80 کاربر در لحطه رسیده بود،

به این سوال پاسخ داده شده است ولی برای مشاهده پاسخ این پرسش،باید عضو دوره باشید و بسته شامل این جلسه را تهیه کرده باشید. پاسخ‌ها به صورت فایل صوتی، ویدئویی یا متنی هستند و اهمیت پرسش و پاسخ‌ها در بسیاری از موارد حتی از ویدئوهای آموزشی دوره هم بیشتر است! در واقع، مهمترین ویژگی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، همین پرسش و پاسخ‌ها است که با عضویت و تهیه بسته‌ها می‌توانید از آنها استفاده کنید.

خلاصه موضوعات ویدئو

موتور جستجوی گوگل زمانی که قصد دارد به سایتی با سن دامنه Domain Age پایین، که موارد مهم در سئو را مانند اینترنال لینک Internal Link، انکر تکست Anchor Text و هدینگ‌ها Heading، رعایت کرده اعتماد کند؛ مدت زمان کوتاهی وب سایت را در نتایج جستجوی عبارات کلیدی با اهمیت در حوزه فعالیت در جایگاه‌های اول نمایش می‌دهد. سپس براساس رفتار مخاطب جایگاه وب سایت را مشخص می‌کند. این دوره در میان سئوکاران ماه عسل نامیده می‌شود. موضوع ماه عسل Honey Moon به صورت کامل در ویدیو توضیح داده شده است.