1. سایت ما در زمینه قطعات خودرو فعالیت می‌کند. برای محصولی مانند سوزن انژکتور پراید چندین برند و چندین مدل وجود دارد. در حال حاضر برای هر برند و هر مدل یک صفحه محصول جداگانه با محتوای خصوصی‌سازی شده طراحی شده است. دوستی به ما پیشنهاد کرده یک صفحه مجزا با نام و کلمه کلیدی"سوزن انژکتور پراید" طراحی شود و کنونیکال تمامی صفحات محصول به آن صفحه داده شود تا براساس سرچ کاربر این صفحه در گوگل به او نشان داده شود.اولا آیا این پیشنهاد درست است؟ ثانیا روش اصولی عمل به این پیشنهاد چگونه است؟ باید صفحات محصول (که قبلا کرال شده و رتبه گرفته‌اند) نوایندکس شوند و از گوگل بخواهیم تا آنها را ریمو کند و صفحه جدید را سئو کنیم؟

 

 

2. سوال من در مورد نحوه گزارش‌گیری از گوگل آنالتیکس هست. این ابزار بسیار داده‌های زیادی داره و خیلی گیج‌کننده است. پیشنهاد شما برای گرفتن گزارش‌های بدرد بخور و بهره مندی بهینه از این ابزار چیه؟

 

3.ما قبلا یکی از شاخص های عملکردمون رو الکسا گذاشته بودیم الان که ادیگه الکسا تا دو ماه دیگه بسته می‌شه بنظرتون بجز سایت similarweb با چه شاخصی می‌تونیم خودمون رو بصورت کلی و سریع بسنجیم؟

 

4. در وردپرس برای صفحات محصول دو نوع آدرس تولید میشه که یکیش به یکی دیگه ریدایرکت میشه. یک مدل آدرس به این صورته https:x.com/?p=12 و آدرس دیگه هم ادامش نام محصول رو داره، حالا سوالم اینه که اگر من بیام در robots.txt  بگم هرجا علامت سوال (؟) دیدی نادیده بگیر و کراوول نکن آیا در شرایطی که گوگل به همچین صفحه‌ای رسید صفحه محصولی که بهش ریدایرکت میشه رو هم نادیده میگیره؟ همین سوال رو عینا در حالتی دارم که وقتی در قسمتremoval  سرچ کنسول در حالت Remove all URLs with this prefix  بهش میگم از جایی که علامت سوال دیدی در url  به بعد رو نادیده بگیر باز هم صفحاتی که بهشون ریدایرکت شده رو نادیده میگیره؟

 

5.شما این مورد رو تایید می‌کنید که ssl های پولی تاثیر بهتری روی سئو میذاره؟ اگر بله دلیلتون چیه؟

 

 

6.برای اینفلوئنسر مارکتینگ در توییتر لیستی از اینفلوئنسرها درست کردم اما از قرار معلوم در توییتر فضا خیلی متفاوت هستش. وبسایت‌ها و مقالات میگفتن که برای ارتباط با اینفلوئنسر باید ارتباط نزدیک بگیریم و اعتماد اون فرد رو جلب کنیم، میخواستم نظرات و پیشنهاد شما رو هم بدونم!

 

 

7.در یک شرکت مشغول بازاریابی ویدئو هستم و برای بازی یک سرور دیسکورد درست کردیم. بنظرتون از چه راه‌هایی میتونیم تعداد ممبرهامون رو افزایش بدیم. تعداد ممبرها تقریبا صفر هستش.

 

8.چقدر درسته که رپورتاژی که مثلا 5 ماه پیش تووی الف رفتیم رو دوباره جای دیگه بریم یا بهتره چیکار کنیم؟ چون مثلا برای بهترین محافظ برق خانگی چند بار مگه می‌شه رپورتاژ مختلف نوشت آیا اینکه یه متن ثابت رو به چند سایت در زمان‌های مختلف بدیم کار درستی هست؟ اگه نه راهکار چی هست؟ آیا تکرار رپورتاژ در همون خبرگزاری بعد از 3 ماه کار درستی هست؟هدف فروش نیست هدف فقط و فقط در کلمات مشخص سئو هست و بالا کشیدن یه‌سری صفحات سایت در گوگل.

 

 

9. در مورد ساختار URL سوال داشتم. یک سایتی هست که کدنویسی شده و ساختارهایURLمختلفی داشته فارسی، انگلیسی، کوتاه بلند و می‌خواهند به یک سایت جدید کد نویسی شده منتقل بشه. این سایت روی کلماتی رتبه داره کلی می‌خواهند ساختار url ها را‌ نظم بدهند. یکی از پیشنهادها عوض کردن ساختارUrl ها و redirecکردن 301 است. آیا این کار به صلاح است؟ آیا این رتبه و یا مشکلی پیش می‌آید؟ اگر قرار باشه همچین کاری انجام بشه چجوری باید این کار را انجام داد؟

 

 

10. فکر فروش اینترنتی فرش از زمان که دانشگاه دانشجو بودم به ذهنم رسید.اون زمان هم اتاقیم برنامه‌نویسی کار میکرد در دانشگاه و یک سی ام اس اختصاصی برام نوشت.اون هم اتاقی رفیقم اپلای گرفت و رفت امریکا.الان واقعا از دست برنامه نویس‌ها وقرص دادن‌هاشو خسته شدم. الان می‌خوام ببینم به نظر شما این سی ام اس رو به وردپرس تبدیل بکنم؟یه ساله وقت روش گذاشتم حیفم میاد که همه رو صفر کنم. اگر راهکار یا تجربه‌ای در این رابطه دارین لطفا بیان کنید.

11. وقتی یه کلمه رو هم ‌هست مثلا بیخیال یا بی‌خیال ما باید توی محتوا از کدوم استفاده کنیم چون اکثر کاربرا بیخیال رو سرچ میکنن ولی از لحاظ دستور زبان فارسی بی‌خیال درست‌تره

 

 

12. حداقل و حداکثر تعداد کاراکتر برای یک مقاله بلاگ وجود داره؟