با عضویت در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال می‌توانید تمام ویدئوهای رایگان دوره را مشاهده کنید.

1. ما یک سایت فروشگاهی داریم، آیا راهی وجود داره که بفهمیم چه تعداد از مشتری‌ها تو باکس جستجوی سایت دنبال محصول مورد نظرشون می‌گردن؟

2. بهترین دیجیتال مارکتر های جهان چه کسانی هستن؟

3. ویژگی های دیجیتال مارکتر قوی چیه؟

4. آیا برای یه دیجیتال مارکتر قوی شدن نیاز به مهاجرت به کشور دیگه ای هست؟

5-بعد از اتمام این دوره چه کنیم؟ جایی بریم برای کار اموزی یا کسب کار مدنظرمونو راه بندازیم هدف دیجیتال ماکتر شدن هست؟

6.به نظر شما راه اندازی وب سایت b2b به صورت اختصاصی برای یک صنف مشخص با هدف حذف واسطه یا بنکدار (اتصال بین تولید کننده و خرده فروش) تا چه اندازه می‌تواند موفق باشد؟

7. بنده از اعضا جدید موسسه شما هستم به چند دلیل علاقمند به یادگیری در این حوزه شده‌ام از انگیزه‌های احساسی بگذریم باید بگم بنده حدود 20 سال در حوزه مالی و بانکداری مشغول به کار بوده‌ام ولی در حال حاضر با این هدف که هم یک دانش و مهارت تازه که منطبق با علایق خودم است وبا این نگاه که یک شغل مکمل و یا شغل اول در آینده وارد این حوزه شده‌ام. البته من به تولید محتوا بسیار علاقمندم.

8. آیا در سن 43 سالگی میتونم در این حوزه جایگاه مناسب رو به دست بیارم.البته من در کارم بسیار مصمم هستم ولی برای اینکه در این مسیر دچار سردرگمی نشم و سازمان یافته پیش برم نیاز به راهنمایی دارم.

9 . تصور می‌کنم درس گوگل آنالیتیکس دوره، پیش از به روز شدن این ابزار بود. آیا نسخه به روز شده در دوره آموزش داده شده یا خواهد شد؟ یا به طور کلی تغییرات در حدی نیست که ضرورتی به آموزش ویژه‌ای داشته باشد.

10. آیا برای فروشگاه اینترنتی محلی که لید و دیتابیس قابل قبولی از مخاطبان ندارد، برای برند اورنس و آشنایی مخاطبان با وجود چنین فروشگاهی، آیا پیامک مارکتینگ با «استفاده از دیتابیس محلی خود شرکت‌های پیامک مارکتینگ» گزینه مناسبی است؟ اشاره‌ام از جنبه هزینه تبلیغات و برگشت آن نیست؛ بلکه از این بابت که مخاطب پیامکی دریافت می‌کند از برندی که با آن آشنایی ندارد و قبلا شماره تلفن همراهش را در اختیارش قرار نداده. ولو اینکه متن پیامک جذاب باشد و همراه تخفیف و...آیا بیشتر باعث پس زدن برند از سوی دریافت کننده پیامک نمی‌شود؟ شما تجربه ای در این زمینه دارید؟

11. در زمینه تولید محتوا چند کتاب خوب به من معرفی کنید،، چند سالی هست که می‌نویسم اما در تولید محتوا احساس می‌کنم نیاز به مطالعه بیشتری دارم.

12. فرض کنید ما یه فروشگاه اینترنتی هستیم که فروشگاه فیزیکی هم داریم و تنها یه دامنه ثبت کردیم، مثلا حسن یدکچی، چطوری باید این نام دامنه رو همزمان ثبت نشان تجاری‌اش رو هم انجام بدیم تا دیگران با تغییراتی اندک در حروف و گذاشتن آندرلاین و غیره از عین همین نام چه در فضای مجازی و چه در فضای فیزیکی استفاده نکنن، اصلا یه فروشگاه اینترنتی برای پرهیز از این مدل مشکلات چه کاری باید انجام بده؟

13. ما یه سایتی داریم که در حال حاظر داخلش مقاله می‌ذاریم چند وقته دیگه می‌خوایم این مقاله‌هارو ببریم در ساب دامین و داخل سایت اصلی راجب موضوع اصلیمون که آموزش هست فعالیت کنیم، این روند لطمه‌ای به سئو مقاله ها وارد می‌کنه؟