با عضویت در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال می‌توانید تمام ویدئوهای رایگان دوره را مشاهده کنید.

پرسش و پاسخ شرکت‌کنندگان دوره

سلام.این شیوه شبکه سازی برای کمپانی پیج ها استفاده میشه؟اگر استفاده میشه لطفا راه استفاده بگین من نتونستم انجام بدم

به این سوال پاسخ داده شده است ولی برای مشاهده پاسخ این پرسش،باید عضو دوره باشید و بسته شامل این جلسه را تهیه کرده باشید. پاسخ‌ها به صورت فایل صوتی، ویدئویی یا متنی هستند و اهمیت پرسش و پاسخ‌ها در بسیاری از موارد حتی از ویدئوهای آموزشی دوره هم بیشتر است! در واقع، مهمترین ویژگی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، همین پرسش و پاسخ‌ها است که با عضویت و تهیه بسته‌ها می‌توانید از آنها استفاده کنید.

خلاصه موضوعات ویدئو

ارتباطات در لینکداین به سه دسته تقسیم می‌شوند. این سه دسته عبارتند از: 1. دوستان (1St Connection) 2. دوستان دوستان (2nd Connection) 3. دوستان دوستان دوستان (3rd Connection) این سه دسته از ارتباطات به صورت کامل در ویدیو آموزش داده شده است.

در لینکداین این قابلیت وجود دارد که اگر پستی توسط دوستان ما لایک شود، آن پست به دوستان دوستان ما هم نمایش داده ‌شود و اگر پست توسط دوستان دوستان ما لایک شود، به دوستان دوستان دوستان ما هم نمایش داده ‌شود. این قابلیت در لینکداین سبب می‌شود بدون داشتن تعداد ارتباطات بالا پست‌های ما به افراد بیشتری نمایش داده شود. از طرفی به دلیل محدود بودن تعداد ارتباطات در لینکداین، بهتر است بین کمیت و کیفیت ارتباطات خود دقت کنیم. این موضوع به صورت کامل در ویدیو شرح داده شده است.

در لینکداین برای ارتباط با شخص دیگر دو گزینه Connection و Follow وجود دارد که در برخی موارد با یکدیگر متفاوت هستند. تفاوت Connection و Follow عبارت است از: 1. سقف تعداد Connection 30،000 عدد است اما Follow محدودیت ندارد. 2. در Connection هر دو طرف پست‌های یکدیگر را می‌بینند اما در Follow تنها شخص Follow کننده پست‌های طرف مقابل را می‌بیند. 3. در Connection امکان ارسال مستقیم پیام وجود دارد اما در Follow امکان ارسال مستقیم پیام وجود ندارد. در رابطه با تفاوت Connection و Follow به صورت کامل در ویدیو توضیح داده شده است.

استراتژی‌های شبکه سازی در لینکداین عبارت است از: 1. شبکه سازی سرعتی؛ باز بودن بر روی هر درخواست ارتباط 2. شبکه‌سازی محدود؛ اتصال فقط به افرادی که می‌شناسیم 3. شبکه سازی با سرعت معمول و انتخاب افراد موثر؛ بررسی پروفایل‌های افراد ناشناس به منظور بررسی اتصال. استراتژی‌های شبکه سازی در لینکدین، به صورت کامل در ویدیو شرح داده شده است.