پرسش و پاسخ شرکت‌کنندگان دوره


درود بر شما
دو تا ابزار میخواستم بهم معرفی کنید
اول اینکه با چه ابزاری ساختار محتوایی سایت رقیب رو بررسی کنم؟ یا بهتر بگم میخوام سایت مپ بخش وبلاگش رو در بیارم اگر بشه فهمید که محتواهای اصلی که بهش بیشترین لینک هم خورده که خیلی عالی میشه.
دوم هم یک ابزاری میخوام که محتوایی که ترجمه کردم یا نوشتم را ویراستاری کنه که iranspin.com v رو سراغ دارم ولی دنبال ابزار بهتری میگردم.

به این سوال پاسخ داده شده است ولی برای مشاهده پاسخ این پرسش،باید عضو دوره باشید و بسته شامل این جلسه را تهیه کرده باشید. پاسخ‌ها به صورت فایل صوتی، ویدئویی یا متنی هستند و اهمیت پرسش و پاسخ‌ها در بسیاری از موارد حتی از ویدئوهای آموزشی دوره هم بیشتر است! در واقع، مهمترین ویژگی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، همین پرسش و پاسخ‌ها است که با عضویت و تهیه بسته‌ها می‌توانید از آنها استفاده کنید.
17050

خلاصه موضوعات ویدئو

تهیه محتوایی که برای موتورهای جستجو قابل فهم باشد سئوی محتوایی است.

نویسنده‌ای که می‌تواند مقاله‌ای تدوین کند که به واسطه این مقاله، مخاطبانش بتوانند آن را از طریق موتورهای جستجوگر پیدا کنند؛ یا به عبارت دیگر، مقاله‌ای که موتورهای جستجوگر آن را می‌فهمند.

برای تولید یک مقاله سئو شده باید 40 درصد از انرژی خود را برای مقدمات صرف کنیم، 20 درصد از انرژی را برای نوشتن مقاله و 40 درصد باقی‌مانده را برای ویرایش و بهینه کردن مقاله صرف کنیم.

موضوعاتی که قبل از تولید محتوا باید در نظر داشت عبارت است از: 1. هدف از خلق این مقاله چیست؟ 2. قرار است به چه چیزی برسیم؟ 3. پیام این مطلب چیست؟ موضوعاتی که قبل از تولید محتوا باید در نظر داشت به صورت کامل در ویدیو شرح داده شده است.