با عضویت در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال می‌توانید تمام ویدئوهای دوره را مشاهده کنید.

پرسش و پاسخ شرکت‌کنندگان دوره

سلام - با توجه به اینکه توصیه شده ویدئو ها در آپارات یا یوتیوب بارگذاری بشن و بعد در متن مقاله کدشان قرار بگیره، اگه بخوایم ویدئوی مان در متن مقاله رو، صرفا مخاطبان وب سایت ما و مقاله ی ما ببینند و نه مخاطبان پلتفرم های اشتراک ویدئو، چه راه کارهایی وجود داره؟ (با این توضیح که از فضای هاست خودمان هم برای آپلود ویدئو در آن نخواهیم استفاده بکنیم)

به این سوال پاسخ داده شده است ولی برای مشاهده پاسخ این پرسش،باید عضو دوره باشید و بسته شامل این جلسه را تهیه کرده باشید. پاسخ‌ها به صورت فایل صوتی، ویدئویی یا متنی هستند و اهمیت پرسش و پاسخ‌ها در بسیاری از موارد حتی از ویدئوهای آموزشی دوره هم بیشتر است! در واقع، مهمترین ویژگی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، همین پرسش و پاسخ‌ها است که با عضویت و تهیه بسته‌ها می‌توانید از آنها استفاده کنید.

خلاصه موضوعات ویدئو

درج مدیا از جمله تصویر، ویدئو، پادکست، موسیقی و موارد مشابه دیگر برای تاثیرگذاری بهتر مقاله لازم است. تصاویر باید به شکلی انتخاب شوند که در درک بهتر محتوا به مخاطب کمک کند. موضوع درج مدیا در مقاله به صورت کامل در ویدیو شرح داده شده است.

برخی از نکات در رابطه با استفاده از تصویر در مقاله عبارت است از: 1. در یک مقاله 1500 کلمه‌ای، استفاده از 3 تصویر کافی است. 2. از تصاویری باید استفاده شود که قبلا در اینترنت منتشر نشده باشد. 3. ابعاد تصاویر در مقاله ثابت باشد. 4. در تصاویر از واترمارک استفاده کنید. 5. تصاویر حداقل حجم را داشته و بهینه باشند. 6. از ابزارهای بهینه تصاویر استفاده کنید. 7. در اسم تصاویر هر مقاله، از اسم مشخص (کلمه کلیدی) استفاده کنید. 7. اتریبیوت‌های هر تصویر درست استفاده شده باشد.

برخی از منابعی که برای تهیه تصویر می‌توانید استفاده کنیم عبارت است از: 1. Freepik.com 2. Yandex.com 3. Pexels.com

محتوا باید نیاز مخاطب را برطرف کند به همین دلیل بدیهی است که برای موضوعاتی که با ویدئو و پادکست نیاز مخاطب بهتر پاسخ داده می‌شود از ویدئو و پادکست استفاده شود. موضوع استفاده از پادکست و ویدئو به صورت کامل در ویدئو شرح داده شده است.

برخی از نکات انتشار ویدئو و پادکست عبارت است از: 1. از فایل‌های صوتی در ابتدای متن استفاده کنید. 2. از آپارات و یوتیوب برای انتشار ویدئو استفاده کنید. 3. ویدئوی آپلود شده در آپارات را پس از چند پاراگراف ابتدای متن قرار دهید. 4. ویدئوی آپلود شده در یوتیوب را در انتهای متن قرار دهید. 5. از ابزارهای آپلود پادکست برای انتشار پادکست و دریافت بک لینک استفاده کنید. 6. از ابزار Mp3tag برای درج متا در فایل mp3 استفاده کنید.