با عضویت در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال می‌توانید تمام ویدئوهای دوره را مشاهده کنید.

خلاصه موضوعات ویدئو

تیتر همان H1 است و باید در مقاله فقط یکبار از H1 استفاده کنید. تیتر به دلیل اینکه نرخ کلیک، نرخ مطالعه و نرخ تبدیل را افزایش می‌دهد در محتوا بسیار اهمیت دارد.

برخی از نکات در استفاده از تیتر عبارت است از: 1. تیتر باید واضح باشد. 2. تیتر باید هیجان‌انگیز باشد. 3. تیتر باید صادقانه باشد. 4. تیتر باید ارزش ایجاد کند. 5. تیتر باید خلاقانه باشد. 6. تیتر باید روی نیاز مخاطب تمرکز کند. 7. از کلماتی مثل: چگونه، چطور، ترفندها، روش‌ها و راهکار استفاده کنید. 8. از اعداد در تیتر استفاده کنید. 9. از ترین‌ها مانند: اولین، آخرین، بدترین و بهترین استفاده کنید. 10. از Action Wordها استفاده کنید. 11. از صفات عجیب استفاده کنید. 12. حس کنجکاوی را با کلمات در مخاطب ایجاد کنید. 13. به مخاطبان هشدار دهید. 14. پیشنهادهای اغوا کننده بدهید. 15. در تیتر الگوسازی کنید. 16. ضرب‌العجل تعیین کنید. موضوع تیتر به صورت کامل در ویدئو آموزش داده شده است.

هرقدر کلمه کلیدی به ابتدای تیتر نزدیک‌تر باشد احتمال گرفتن رتبه یک تا پنج بیشتر است.

SEO Title و Description هم به اندازه تیتر اهمیت دارد و باید حتما از آن استفاده کنید. در SEO Title و Description از کلمه کلیدی و عباراتی که به واسطه آن مخاطب شما را جستجو می‌کند استفاده کنید. موضوع SEO Title و Description به صورت کامل در ویدئو توضیح داده شده است.