پرسش و پاسخ شرکت‌کنندگان دوره


سلام وقت بخیر ، Analytics GA4 رو چطور میتونیم نصب کنیم؟

به این سوال پاسخ داده شده است ولی برای مشاهده پاسخ این پرسش،باید عضو دوره باشید و بسته شامل این جلسه را تهیه کرده باشید. پاسخ‌ها به صورت فایل صوتی، ویدئویی یا متنی هستند و اهمیت پرسش و پاسخ‌ها در بسیاری از موارد حتی از ویدئوهای آموزشی دوره هم بیشتر است! در واقع، مهمترین ویژگی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، همین پرسش و پاسخ‌ها است که با عضویت و تهیه بسته‌ها می‌توانید از آنها استفاده کنید.
15630

خلاصه موضوعات ویدئو

در جلسات قبلی دوره دیجیتال مارکتینگ، گوگل آنالیتیکس(Analytics) آموزش داده شد. در این بخش قرار است نصب آنالیتیکس با استفاده از تگ منیجر(Tag Manager) را بیاموزیم.
نکته مهمی که نباید از آن غافل شویم این است که قرار دادن دو کد گوگل آنالیتیکس(Google Analytics) برای یک وب سایت می تواند برای شما مشکل ساز شود. به همین دلیل چنانچه قبلا گوگل آنالیتیکس را با کمک افزونه نصب کرده اید، آن را حذف کنید و پس از آن اقدام به نصب گوگل آنالیتیکس(Google Analytics) از طریق تگ منیجر نمایید.

شما به عنوان دیجیتال مارکتر و یا صاحب یک کسب و کار حق دارید که نگران اطلاعات و گزارشات قبلی وب سایت خود باشید. خبر خوب اینکه جای نگرانی وجود ندارد. چرا که اطلاعات قبلی شما حذف نخواهند شد و پس از نصب مجدد آنالیتیکس(Analytics)، جمع آوری اطلاعات و گزارشات مجددا شروع خواهد شد.