منابع:

وبینار رایگان تفاوت نسخه جدید و قدیم آنالیتیکس

دوره متخصص تگ منیجر برای یادگیری مباحث پیشرفته‌تر تگ منیجر

قواعد نامگذاری در تگ منیجر

10 اشتباه متداول در کار با تگ منیجر

کانتینرهای آماده تگ منیجر

یکی از بهترین بلاگ های تگ منیجر

بلاگ تخصصی برای مباحث پیشرفته‌تر تگ منیجر

یکی از بهترین کانال‌های یوتیوب برای یادگیری آنالیتکیس و تگ منیجر

لینک مژرمنت پلن

پرسش و پاسخ شرکت‌کنندگان دوره


مژرمنت پلنی که به‌عنوان نمونه دادین، شیت Main Question یک سوال مطرح شده. این سوالات در برخی از کسب‌وکارها مشترکه. مثلا کدوم کانال‌های تبلیغاتی برای ما بهتر بوده یا کدوم از دسته‌بندی‌های بلاگ بیشترین نرخ هدایت به سمت لندینگ رو دارن... سوال من اینه که چطور میشه در یک کسب‌وکار به این سوالات رسید؟ از کجا می‌شه فهمید، سوالاتی که در بخش `چه چیز را ترک کنیم` مطرح کردید دقیقا چه استفاده‌ای بکنیم؟ منبعی برای مطالعه یا دیدن نمونه‌های بیشتر وجود داره تا بتونم دیدم رو بازتر کنم؟

به این سوال پاسخ داده شده است ولی برای مشاهده پاسخ این پرسش،باید عضو دوره باشید و بسته شامل این جلسه را تهیه کرده باشید. پاسخ‌ها به صورت فایل صوتی، ویدئویی یا متنی هستند و اهمیت پرسش و پاسخ‌ها در بسیاری از موارد حتی از ویدئوهای آموزشی دوره هم بیشتر است! در واقع، مهمترین ویژگی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، همین پرسش و پاسخ‌ها است که با عضویت و تهیه بسته‌ها می‌توانید از آنها استفاده کنید.
11210

خلاصه موضوعات ویدئو

در هفته 54 دوره دیجیتال مارکتینگ به آموزش تگ منیجر(Tag Manager) پرداختیم. هر آنچه که شما به عنوان یک دیجیتال مارکتر عمومی به آن نیاز داشتید، به شما آموزش داده شده است. فراموش نکنید که یادگیری ابزار هایی مانند گوگل آنالیتیکس(Google Analytics) و تگ منیجر(Tag Manager) انتها ندارد.
بنابراین چنانچه شما مایل باشید در حوزه های تخصصی تری همچون CRO فعالیت کنید، می توانید با استفاده از منابعی که معرفی شده است، به یادگیری عمیق این ابزارها بپردازید.