پرسش و پاسخ شرکت‌کنندگان دوره


کاش یک نمونه از هدف با مشخصات ذکر شده را هم بیان میکردید.

به این سوال پاسخ داده شده است ولی برای مشاهده پاسخ این پرسش،باید عضو دوره باشید و بسته شامل این جلسه را تهیه کرده باشید. پاسخ‌ها به صورت فایل صوتی، ویدئویی یا متنی هستند و اهمیت پرسش و پاسخ‌ها در بسیاری از موارد حتی از ویدئوهای آموزشی دوره هم بیشتر است! در واقع، مهمترین ویژگی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، همین پرسش و پاسخ‌ها است که با عضویت و تهیه بسته‌ها می‌توانید از آنها استفاده کنید.
15462

خلاصه موضوعات ویدئو

فرایند و مراحل رسیدن به ایده خلاقانه عبارت است از: 1. توجیه و بیان اهداف 2. تولید ایده 3. پرورش و ارزیابی ایده و انتخاب 4. اجرا.

توجیه و بیان اهداف در فرآیند رسیدن به ایده خلاقانه یعنی برای رسیدن به یک هدف مشخص، تمام اطلاعات شامل نظرات و پیشنهادها، نتایج جلسه با مشتریان و تجارب شخصی خود در گذشته را طبقه‌بندی کنیم و سپس هدف را تبیین کنیم. موضوع توجیه و بیان اهداف به صورت کامل در ویدیو شرح داده شده است.

در این مرحله مهم‌ترین موضوع این است که تصورات و تخیلات آزاد و رها باشند تا الهام بخش گروه شوند و هیچ گونه محدودیتی وجود نداشته باشد. موضوع تولید ایده به صورت کامل در ویدیو توضیح داده شده است.

پرورش و ارزیابی ایده و انتخاب، شیوه‌ منطقی‌ای است که سبب می‌شود بین ایده‌های موجود، آن‌هایی انتخاب شوند و برای تکمیل به مرحله‌ی اجرا برسند که بنا به توافق گروه، بیشترین پتانسیل در جهت تبدیل به نمونه‌ی موفق را دارند. این موضوع به صورت کامل در ویدیو شرح داده شده است.

در مرحله اجرا نوبت طراحی هنری است تا بتوانیم ایده را به بهترین شکل ممکن به اجرا در بیاوریم. این موضوع به صورت کامل در ویدیو توضیح داده شده است.

در مشخص کردن هدف در ایده خلاقانه باید به این موارد توجه داشت که هدف باید: 1. یک طراحی واضح داشته باشد. 2. بدون حروف اضافه بیان شود. 3. پرسشی باشد. 4. کوتاه و جمع و جور باشد 5. ساده باشد. 6. فارسی باشد. 7. مشتری آن را قبول داشته باشد.