تحقیق کلمه کلیدی

در این جلسه در خصوص تحقیق کلمه کلیدی صحبت می‌کنیم، برای درک اهمیت کلمه کلیدی به سراغ تعریف سئو می‌رویم، در واقع سئو مجموعه اقداماتی است که در سایت خود و بیرون از سایت خود انجام می‌دهیم که در نتایج جستجوی مخاطبان برای برخی از عبارات صفحات سایت ما جایگاه بهتری به دست می‌آورد.

کلمه کلیدی عبارتی است که به وسیله آن صفحات سایت ما بالاتر دیده می‌شود.لازم است بدانید انتخاب کلمه کلیدی درست بسیار مهم است، کلمه کلیدی باید به گونه‌ای انتخاب شود که بتواند در مسیر جستجو یک stranger  را  در نهایت به یک promoter تبدیل کند. به ترتیب زیر دقت کنید:

stranger            visitor          lead              customer           promoter

در صورتی که بتوانید کلمات کلیدی را به درستی انتخاب کنید، احتمالا فرایندهای سئو به شکل درستی برنامه‌ریزی می‌شود.کلمات کلیدی به سه دسته زیر تقسیم می‌شود:

1ـ کلمات کلیدی که به سرعت وب سایت شما را بالا می‌آورد

2ـ کلمات کلیدی پر رقابت

3ـ کلمات کلیدی متناسب با شرایط و زمان

لازم است بدانید که انتخاب کلمه کلیدی درست و به‌جا بسیار اهمیت دارد و احتمال موفقیت شما را افزایش می‌دهد. کلمه کلیدی درست سه ویژگی دارد:

1ـ کلمه کلیدی که مردم آن را جستجو می‌کنند.

2ـ کلمه کلیدی که قابل تبدیل باشد.

3ـ امکان سئو داشته باشد، میزان جستجوی آن بالا باشد و رقبای سنگینی نداشته باشد.

برای شروع سئو، استفاده از کلمات کلیدی که سه ویژگی فوق را دارا باشند، استراتژی مفیدی است و احتمال موفقیت شما را در حوزه organic search به شدت افزایش می‌دهد.

روش‌های تحقیق کلمات کلیدی

1.linear

2.semi linear

3. Matrix

4.A method    

  

پرسش و پاسخ شرکت‌کنندگان دوره


سلام.شما در دقیقه 4:22 گفتین : عبارات کلیدی بهتر است چند دسته داشته باشند.
1. دسته‌ای که می‌خواهید در آن‌ها به سرعت جایگاه بگیرید.
2. دسته‌ای ‌که در آن رقبای جدی دارید.
3. دسته‌ای که قصد دارید در زمان مناسب به سراغش بروید.
اما بعد از این در این مورد دیگه صحبتی نشد ، ایا پس از تحقیق کلمات کلیدی و در انتهای روش AMethod ایا لازم هست برای دسته بندی کلمات کلیدی به غیر از روش های گفته شده به این دسته بندی هم توجه بشه؟ با تشکر از توضیحات جامع...

به این سوال پاسخ داده شده است ولی برای مشاهده پاسخ این پرسش،باید عضو دوره باشید و بسته شامل این جلسه را تهیه کرده باشید. پاسخ‌ها به صورت فایل صوتی، ویدئویی یا متنی هستند و اهمیت پرسش و پاسخ‌ها در بسیاری از موارد حتی از ویدئوهای آموزشی دوره هم بیشتر است! در واقع، مهمترین ویژگی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، همین پرسش و پاسخ‌ها است که با عضویت و تهیه بسته‌ها می‌توانید از آنها استفاده کنید.
15452

خلاصه موضوعات ویدئو

سئو به مجموعه‌ای از اقدامات گفته می‌شود که در سایت و بیرون از سایت انجام می‌دهید تا صفحات سایت در نتایج جستجوی مخاطبان برای برخی از عبارات جایگاه بهتری به دست بیاورند. عباراتی که اقدامات سئو برای جایگاه بهتر آن‌ها انجام می‌شود عبارت کلیدی است. در رابطه با عبارات کلیدی در ویدیو توضیحات کاملی ارائه شده است.

عبارت کلیدی‌ای برای داشتن جایگاه در نتایج جستجوی مخاطبان مناسب است که، بتواند غریبه‌ها Stranger را به بازدیدکننده Visitor، بازدیدکننده Visitorرا به سرنخ Lead، سرنخ Lead را به مشتری Customer و مشتری Customer را به تبلیغ کننده Promoter تبدیل کند.
اگر بتوانید عبارت کلیدی درستی انتخاب کنید احتمالا فرایندهای سئویی به شکل درستی برنامه‌ریزی می‌شوند.

عبارات کلیدی بهتر است چند دسته داشته باشند.
1. دسته‌ای که می‌خواهید در آن‌ها به سرعت جایگاه بگیرید.
2. دسته‌ای ‌که در آن رقبای جدی دارید.
3. دسته‌ای که قصد دارید در زمان مناسب به سراغش بروید.

کلمه‌ی کلیدی مناسب دارای ویژگی‌های زیر است:
1. مردم آن را جستجو Search می‌کنند.
2. قابل تبدیل است. یعنی اگر شخصی آن را جستجو کرد و وارد سایت شد Convert شود.
3. رقابت سنگینی روی آن نباشد.
4. میزان جستجوی بالایی داشته باشد.