برای تحلیل خودتان و رقبا چه ابزارهایی در زلکا وجود دارد؟ آنها چه ویژگی‌هایی دارند و چه دستاوردی برای ما خواهند داشت؟ درواقع شما با آنالیز رقبا می‌توانید بفهمید که آنها چگونه رشد کرده‌اند و با بنچ‌مارک بدانید که رقیبتان چه پست و استوری‌هایی را به اشتراک می‌گذارند. حتی پست‌ها را می‌توانید تحلیل کنید یا کامنت‌ها را دانلود کنید و از بررسی این اطلاعات، اطلاعات دیگری به‌دست آورید. همچنین، میزان محتوایتان را در مناطق جغرافیایی به‌دست بیاورید و اینکه درمورد برندتان چقدر صحبت شده و چه چیزهایی گفته شده است. درنهایت با این تحلیل‌ها  می‌توانید اکسپورت کنید و به‌صورت آماری و تجمیعی آنها را با هم بررسی کنید و نحوۀ عملکرد کمپین را در بازۀ زمانی مشخص و به‌صورت آنلاین وآفلاین مشخص کنید.

پرسش و پاسخ شرکت‌کنندگان دوره


سلام و روز بخیر☺
یک پیشنهاد در رابطه با پیغامی که حین دیدن ویدئو میاد(اینکه این ویدئو را نشر ندهیم و...)
کل ویدئو این بخش حدود 10:43 است و برا ی این تایم ⇩
آیا لازم بود این نکته را 2 بار در خلال پخش ویدئو مطرح کنید من به شخصه حواسم پرت شد😔بهتر است قبل از شروع بحث یا نهایتا انتهای بحث این نکته را یاد آوری کنید( که این ویدئو برای کسانی است که در دوره ثبت نام کردن و....)
دقیقا در دقیقه ً3:2 تا ً3:17 و ً8:49 تا ً9:43 که از وسط ویدئو رد شد.

به این سوال پاسخ داده شده است ولی برای مشاهده پاسخ این پرسش،باید عضو دوره باشید و بسته شامل این جلسه را تهیه کرده باشید. پاسخ‌ها به صورت فایل صوتی، ویدئویی یا متنی هستند و اهمیت پرسش و پاسخ‌ها در بسیاری از موارد حتی از ویدئوهای آموزشی دوره هم بیشتر است! در واقع، مهمترین ویژگی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، همین پرسش و پاسخ‌ها است که با عضویت و تهیه بسته‌ها می‌توانید از آنها استفاده کنید.
3409

خلاصه موضوعات ویدئو

در این ویدئو درباره بخش تحلیل رسانه‌های ما و رقیب‌های ما در فضای مجازی در سرویس زلکا، توضیح داده شده است.