با عضویت در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال می‌توانید تمام ویدئوهای دوره را مشاهده کنید.

پرسش و پاسخ شرکت‌کنندگان دوره

سلام یک سوال داشتم
من کمپینی رو برای تست توی یکتانت پیاده کردم و مثلا بودچه روزانه رو گذاشتم روی 50 هزار تومان و نمی دونم چرا وقتی به بودجه 30 و خورده ای که میرسه متوقف میشه و نه نمایش میده بنرمو نه ورودی میتونم بگیرم .
یعنی الگوریتم خاصی دارن که بعد از مدتی که تبلیغ رو نشون داد متوقف میکنه ؟ علت این موضوع چی هست دقیقا؟

به این سوال پاسخ داده شده است ولی برای مشاهده پاسخ این پرسش،باید عضو دوره باشید و بسته شامل این جلسه را تهیه کرده باشید. پاسخ‌ها به صورت فایل صوتی، ویدئویی یا متنی هستند و اهمیت پرسش و پاسخ‌ها در بسیاری از موارد حتی از ویدئوهای آموزشی دوره هم بیشتر است! در واقع، مهمترین ویژگی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، همین پرسش و پاسخ‌ها است که با عضویت و تهیه بسته‌ها می‌توانید از آنها استفاده کنید.

خلاصه موضوعات ویدئو

هنگامی که می‌خواهیم برای بازدیدکنندگان یک صفحه خاص تبلیغات مشخصی ارسال کنیم. یک دسته جداگانه برای اسکریپت آن تعریف می‌کنیم. در این ویدئو نحوه انجام آن توضیح داده شده است.

در این ویدئو نحوه تحلیل داده‌های آنالیتیکس و دلیل اختلاف آن با داده‌های کمپین توضیح داده شده است.

در این ویدئو نحوه اجرای صفر تا صد کمپین همسان انجام شده است.

برای اجرای تبلیغات همسان معمولا این گزینه را برای همه کشورها فعال می‌کنیم. دلیل آن استفاده از VPN و تغییر محل IP ها است. اما در دو حالت این گزینه را تنها برای ایران فعال می‌کنیم: 1- سایت با VPN باز نشود. 2- برخی سرویس‌های ارائه دهنده خدمات مانند سایت‌های میزبان ویدئو با VPN سازگار نیستند