با عضویت در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال می‌توانید تمام ویدئوهای دوره را مشاهده کنید.

تا این لحظه 3947 نفر در این دوره ثبت‌نام کرده‌اند. همین حالا ثبت‌نام کن و نفر 3948ام باش!

کد تخفیف dc15 همین حالا برای شما فعال شد.

همین حالا ثبت‌نام کنید! با این کد تخفیف می‌توانید با 770 هزار تومان تخفیف که تکرار نخواهد شد، در دورۀ کامل شرکت کنید.

50 جلسه دوره کامل
50 جلسه
4,000,000 تومان
3,230,000 تومان
770,000 تومان (%19.25) تخفیف!
  • دسترسی به کل ویدئوهای یک‌ساله
  • با یک تخفیف فوق‌العاده
  • کد تخفیف: dc15
  • این تخفیف برای مدت محدود فعال است.
همین حالا ثبت‌نام می‌کنم!

پرسش و پاسخ شرکت‌کنندگان دوره

فرض کنیم برند فست فودی یا کافه داریم و میخوایم تبلیغات کلیکی با هدف registration بگیریم. آنگونه که من متوجه شدم هزینه تبلیغات CPA .... CPL سنگین است. آیا تبلیغات CPC می تونه برای هدف ما مفید باشه؟ (آیا نیاز هست در کنارش پروموشنی مثه تخفیف برای ترغیب به ثبت اطلاعات و لید، داده شود؟

به این سوال پاسخ داده شده است ولی برای مشاهده پاسخ این پرسش،باید عضو دوره باشید و بسته شامل این جلسه را تهیه کرده باشید. پاسخ‌ها به صورت فایل صوتی، ویدئویی یا متنی هستند و اهمیت پرسش و پاسخ‌ها در بسیاری از موارد حتی از ویدئوهای آموزشی دوره هم بیشتر است! در واقع، مهمترین ویژگی دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال، همین پرسش و پاسخ‌ها است که با عضویت و تهیه بسته‌ها می‌توانید از آنها استفاده کنید.

خلاصه موضوعات ویدئو

تبلیغات کلیکی به دو شکل تبادل Exchange و مستقیم Direct انجام می‌شود. در این ویدئو مزایا و معایب هر روش توضیح داده شده است.

تبلیغات CPT یا Cost Per Time یکی از قدیمی‌ترین روش‌های محاسبه هزینه تبلیغات است. این نوع تبلیغات به معنای پرداخت به ازای مدت زمان مشخص است و امروزه در شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام هم کاربرد فراوانی دارد. مشکلات این روش تبلیغاتی در این ویدئو توضیح داده شده است.

تبلیغات CPM یا Cost Per Mille به معنای محاسبه هزینه تبلیغات به ازای هر هزار بار بازدید است و میزان پرداختی با Impression محاسبه می‌شود. مشکلات این نوع روش تبلیغاتی در این ویدئو توضیح داده شده است.

تبلیغات CPC یا Cost Per Click به معنای محاسبه هزینه تبلیغات در ازای کلیک است. این نوع تبلیغات توسط گوگل با اسم PPC یا Pay Per Click خوانده می‌شود. مشکلات این نوع تبلیغات در این ویدئو توضیح داده شده است.